Etap I - Kolejka V | 08.11.2020 12:00
Sędziowie: Michał Szymanowski, Przemysław Tylkowski
MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz
Trener: Krzysztof Janik
NR | S5 | Zawodniczka | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
0 | Gabriela Tworkiewicz | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
3 | Anna Grzeszczak | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
5 | Emilia Teklińska | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
6 | Lena Jankowska | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
7 | Lena Uziałło | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
9 | Martyna Walczak | DNP |   |   |   |   |   |   | 5/5 | 100.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
10 | Karolina Gierszal | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
11 | Maria Szwajca | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/2 | 100.0 |   |   |   |   | 5 |   |   |   |   |   |   |   | ||
17 | Wiktoria Wieczorek | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
24 | Natalia Wieczorek | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |
MMKS Katarzynki Toruń
Trener: Tomasz Urban. Asystent: Marek Szwejkowski
NR | S5 | Zawodniczka | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
2 | Martyna Cieminska | DNP |   |   |   |   |   |   | 3/5 | 60.0 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
4 | Roksana Płonka | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
13 | Karolina Wiewiórska | DNP |   |   |   |   |   |   | 4/7 | 57.1 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
14 | Karolina Żelazna | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
15 | Łucja Grzenkowicz | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/2 | 100.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
17 | Barbara Brzezińska | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
18 | Jagoda Jarzynowska | DNP |   |   |   |   |   |   | 3/4 | 75.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
24 | Aleksandra Pszczolarska | DNP |   |   |   |   |   |   | 3/4 | 75.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
28 | Zuzanna Tracz | DNP |   |   |   |   |   |   | 0/1 | 0.0 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
33 | Hanna Klejna | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |