Arka Gdynia
72 : 59 18:11 | 20:10 | 18:20 | 16:18
Grot F&F Automatyka Pabianice
Etap I - Kolejka III | 24.10.2012 18:00
Sędziowie: Artur Fiedler, Damian Ottenburger, Dariusz Nejman | Komisarz: Eugeniusz Torchała

Centrum Wzgórze Gdynia

Trener: Vadim Czeczuro. Asystenci: Andrzej Cieplik, Mirosław Noculak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Natalia Korczyc DNP                                   
6 Marzena Marciniak 0 09:100/1 0.00/1 0.00/2 0.0   1   1   1 1 1       -2 -1
7 Magdalena Ziętara 10 26:092/4 50.00/2 0.02/6 33.36/8 75.0  1 1 6   5 7 5 1   10 6
8 Agnieszka Śnieżek 4 09:362/4 50.0   2/4 50.0         1 1   2       1 2
10 Julia Drop 3 10:520/1 0.01/1 100.01/2 50.0     2 2 2 1     1     7 -4
11 Talisa Rhea 20 27:422/3 66.74/7 57.16/10 60.04/4 100.01 2 3 4 1 4 4 2     21 5
13 Kinga Bandyk 4 20:322/10 20.0   2/10 20.0   1 7 8 2 2 2   1 3   10 -2
21 Leah Kassing 11 24:395/10 50.0   5/10 50.01/2 50.04 1 5   5 3 2 1     9 20
22 Antonia Bennett 6 29:242/10 20.00/1 0.02/11 18.22/2 100.02 7 9 3   1   3     12 16
25 Małgorzata Misiuk 12 23:146/10 60.0   6/10 60.0   3 3 6   4 1     1   15 11
30 Lorin Dixon 2 18:421/1 100.0   1/1 100.0     3 3 3   1 1 2 1   10 12
Drużyna 1 4 5    
Suma 72 200:00 22/54 40,7 5/12 41,7 27/66 40,9 13/16 81,3 13 30 43 21 15 18 17 15 6   93  

PTK Pabianice

Trener: Edyta Koryzna. Asystent: Sylwia Wlaźlak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Angelika Kowalska 0 04:52                    1 1 1       -1 -11
5 Marta Błaszczyk 5 14:241/5 20.01/1 100.02/6 33.3   1 1 2   3     1     4 -15
6 Katarzyna Szymańska 0 02:07                                0 1
7 Anna Krajewska 5 10:322/4 50.0   2/4 50.01/2 50.0        2 1 2 1     1 -4
8 Joanna Szałecka 0 13:46   0/1 0.00/1 0.0     2 2 3             4 6
11 Renata Piestrzyńska 0 24:240/5 0.00/1 0.00/6 0.0     5 5 5 3   2 1   1 3 -8
12 Monika Jasnowska 0 11:32   0/2 0.00/2 0.0     1 1   1   1       -2 -10
13 Agata Nowacka 6 29:280/2 0.02/6 33.32/8 25.0     3 3 6 4 1 2 2   1 9 -9
14 Joanna Rozwandowicz 17 27:546/11 54.51/2 50.07/13 53.82/5 40.01 2 3 3 2 4 5 1   3 10 -1
15 Dorota Sobczyk 16 32:057/11 63.60/1 0.07/12 58.32/5 40.03 7 10 1   5 3       16 -9
16 Justyna Okulska 10 28:565/11 45.5   5/11 45.50/1 0.03 3 6 1 2 3 4     1 6 -5
Drużyna 3 2 5    
Suma 59 200:00 21/49 42,9 4/14 28,6 25/63 39,7 5/13 38,5 11 26 37 19 18 15 20 6   6 50