Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-04-02 17:00
72
59
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-02 18:00
61
69
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-02 19:00
66
77
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-02 19:00
82
77
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-04-03 18:00
80
75
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-03 18:00
58
66
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-03 19:00
66
76
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-03 19:00
73
58
Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
TV | 2019-04-06 15:30
71
72
Wisła TV - 2019-04-06 15:25
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-06 18:00
68
76
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-06 19:00
62
78
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
TV | 2019-04-06 19:00
57
72
YouTube, https://youtu.be/BcuYXUPIKqE - 2019-04-06 18:55
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-07 18:00
75
65
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-07 19:00
77
70
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-13 18:30
76
89
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-13 19:00
92
60
Youtube, https://www.youtube.com/watch?v=NJZjYoNBDxI - 2019-04-13 18:55
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-14 17:00
65
72
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-14 19:10
68
50
Sportklub -
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2019-04-17 18:00
71
80
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-17 19:10
61
63
Sportklub - 2019-04-17 19:00
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-18 16:40
82
56
SportKlub - 2019-04-18 16:30
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-04-23 18:10
--
--
Sportklub - 2019-04-23 18:00
Arka Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-23 18:30
--
--
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-04-24 18:10
--
--
Sportklub - 2019-04-24 18:00
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec
60  :  66 (16:13, 22:11, 12:18, 10:24)
Arka Gdynia
Etap I - 7 kolejka | 30.10.2015 18:00
Sędziowie: Maciej Kotulski, Karol Nowak, Karina Pełka | Komisarz: Zbigniew Szpilewski

JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec

Trener: Mirosław Orczyk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Aishah Sutherland 13 39:125/17 29.41/5 20.06/22 27.3   3 6 9 1 2 2 2 1     6 -4
4 Shannon McCallum 18 33:142/5 40.04/11 36.46/16 37.52/2 100.02 4 6 2 4 6 4 3     15 2
5 Anna Bekasiewicz 10 37:071/7 14.32/3 66.73/10 30.02/2 100.01 2 3 4 1 2 2 2   2 10 -8
6 Patrycja Kaczor 0 02:12   0/1 0.00/1 0.0                       -1 -4
7 Paulina Dąbkowska 9 35:283/9 33.3   3/9 33.33/4 75.01 4 5   1 5 3       4 -2
8 Barbara Głocka 0 01:11                                0 0
10 Marta Dobrowolska 6 31:281/1 100.01/6 16.72/7 28.61/2 50.01 3 4 1 5 1         5 -6
11 Naketia Swanier 2 09:051/1 100.00/1 0.01/2 50.0     1 1 2   1         4 3
12 Klaudia Sikora DNP                                   
14 Klaudia Rutkowska DNP                                   
15 Paulina Rozwadowska 0 02:41                    1           0 -8
21 Paulina Szymańska 2 08:221/2 50.0   1/2 50.0   2 1 3 2 1 1         6 -3
Drużyna 1 3 4   3
Suma 60 200:00 14/42 33,3 8/27 29,6 22/69 31,9 8/10 80 10 21 31 12 15 18 11 6   2 49  

Basket 90 Gdynia

Trener: Katarzyna Dydek

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Jowita Ossowska DNP                                   
6 Aneta Kotnis 1 24:460/5 0.00/1 0.00/6 0.01/2 50.03 2 5 1 2 1     2   2 10
7 Katarzyna Suknarowska 3 06:300/1 0.01/1 100.01/2 50.0         1 1 1 1 1     3 -8
8 Jelena Škerović 10 36:002/4 50.02/6 33.34/10 40.0   1 7 8 12 4 1 1       23 9
9 Kamila Podgórna 0 01:50                                0 0
10 Magda Bibrzycka 13 31:124/7 57.11/2 50.05/9 55.62/2 100.03 4 7 1 3 3 1       16 1
13 Justyna Grabowska DNP                                   
14 Agnieszka Bibrzycka 13 27:325/9 55.61/4 25.06/13 46.2   2 4 6   2 1 2 1     11 -1
21 Anna Jakubiuk 4 16:562/4 50.00/2 0.02/6 33.3   1 2 3   1   2 3     4 17
31 Tatiana Troina 6 12:380/2 0.02/3 66.72/5 40.0   1 1 2   1 1 2 1     4 -4
32 Paris Johnson 12 23:585/10 50.0   5/10 50.02/5 40.02 7 9 1 1 3 3       11 16
40 Shawnice Wilson 4 18:381/5 20.0   1/5 20.02/4 50.0  1 1   3 4 1 1     -1 -10
Drużyna 1   1   1
Suma 66 200:00 19/47 40,4 7/19 36,8 26/66 39,4 7/13 53,8 13 28 41 16 18 15 13 7 2   73  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja