UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
64 : 73 12:22 | 11:24 | 16:15 | 25:12
Enea AZS Poznań
Finał - Grupa B | 15.02.2017 12:45
Sędziowie: Krzysztof Tuński, Marcin Gawron | Komisarz: Mieczysław Kutysz

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki

Trener: Piotr Neyder. Asystent: Edyta Koryzna

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Karolina Filipczak 4 21:311/3 33.3   1/3 33.32/2 100.0  2 2 6   1 3 2     9 0
5 Natalia Danych 14 27:194/5 80.01/4 25.05/9 55.63/3 100.0  1 1 1 2 2 3 2     11 -12
8 Natalia Tyczkowska 6 22:461/4 25.00/2 0.01/6 16.74/6 66.71   1 2 4 3   3     5 -7
9 Klaudia Łapińska 0 05:000/1 0.0   0/1 0.0               2 1     -2 1
10 Weronika Karpiszuk 0 03:17              1 1       1       0 5
11 Wiktoria Kośla 4 02:511/1 100.0   1/1 100.02/2 100.0          1         4 5
12 Karina Skopińska 1 02:070/1 0.0   0/1 0.01/2 50.02   2     1 1       0 5
17 Patrycja Krzyszczak 0 02:17              1 1     1         1 -6
19 Agata Maciejewska 2 23:001/2 50.00/4 0.01/6 16.7           3   2 1     -4 -8
21 Martyna Leszczyńska 9 24:002/9 22.2   2/9 22.25/8 62.51   1 2 5 6 2       0 -14
22 Agnieszka Myślak 6 30:443/4 75.0   3/4 75.0   1 2 3 2 2 1 5 4     9 -11
32 Weronika Telenga 18 35:088/14 57.1   8/14 57.12/2 100.02 9 11 1 4 3 3   7   28 -3
Drużyna 2 6 8   1
Suma 64 200:00 21/44 47,7 1/10 10 22/54 40,7 19/25 76 9 22 31 14 20 19 23 13 7   61  

Enea AZS Poznań

Trener: Krzysztof Dobrowolski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Marta Nowicka 13 29:505/5 100.01/4 25.06/9 66.70/2 0.01 2 3 4 2 3 6 1 1   11 6
5 Agata Siwińska 0 03:020/1 0.0   0/1 0.0                       -1 -5
7 Alicja Szloser 14 29:533/5 60.02/3 66.75/8 62.52/2 100.0  3 3 2 2 2 3 1     14 7
8 Kinga Banach 2 18:221/3 33.30/2 0.01/5 20.0   2 4 6 2 1 2 2 1     5 3
10 Karolina Stefańczyk 8 29:544/7 57.10/3 0.04/10 40.00/1 0.01 1 2 2 5 3 3       2 23
11 Anita Plucińska 2 16:111/4 25.0   1/4 25.0     2 2 1     1 2     3 0
12 Martyna Kotula 17 23:404/7 57.12/4 50.06/11 54.53/6 50.01 3 4 6 2 6 4 1     16 14
13 Monika Ziobro 0 02:070/2 0.0   0/2 0.0           1           -2 -5
14 Aleksandra Zięmborska 8 18:014/7 57.1   4/7 57.10/1 0.02   2   2 1 2 1     5 -3
22 Liliana Banaszak 9 26:533/7 42.91/1 100.04/8 50.0   1 8 9 3 4 2   2     19 8
35 Aleksandra Piasecka 0 02:07              1 1               1 -3
Drużyna 4 1 5   1
Suma 73 200:00 25/48 52,1 6/17 35,3 31/65 47,7 5/12 41,7 12 25 37 20 19 19 22 9 1   73