PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
60 : 72 19:16 | 9:21 | 10:14 | 22:21
KS Basket 25 Bydgoszcz
Etap I - 21 kolejka | 03.03.2018 18:00
Sędziowie: Paweł Białas, Jan Piróg, Maciej Dębowski | Komisarz: Roman Kuczyński

InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Natalie Hurst 17 29:554/6 66.73/6 50.07/12 58.3     2 2 3     2 1     16 -18
6 Kinga Kominek DNP                                   
7 Julija Rytsikowa 0 17:44   0/2 0.00/2 0.0     2 2 1 1 1         1 -15
9 Annamaria Prezelj 8 19:053/8 37.5   3/8 37.52/2 100.02 2 4 3   2 1 1   1 10 -13
11 Beata Jaworska 4 13:232/5 40.0   2/5 40.0     2 2 2 1     1     6 -6
13 Jagoda Szczęsna DNP                                   
15 Aleksandra Pawlak 6 22:170/3 0.02/6 33.32/9 22.2   1 4 5 1 1 1 3       2 -15
20 Magdalena Szajtauer 2 15:161/2 50.0   1/2 50.0     6 6   5     1     8 -1
21 Paulina Misiek 9 32:574/9 44.40/3 0.04/12 33.31/2 50.03 3 6 4 1 7 4 2   1 8 3
22 Daria Stelmach 6 23:240/3 0.02/3 66.72/6 33.3   1   1 1   1 1 2 1   6 3
30 Carolyn Swords 8 25:593/8 37.5   3/8 37.52/2 100.05 3 8   4 2   1     12 2
Drużyna         1
Suma 60 200:00 17/44 38,6 7/20 35 24/64 37,5 5/6 83,3 12 24 36 15 13 14 12 9 1 2 69  

Artego Bydgoszcz

Trener: Tomasz Herkt. Asystent: Piotr Kulpeksza

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Jennifer O'Neill 14 40:005/10 50.01/2 50.06/12 50.01/2 50.0  2 2 10   2 4       15 12
7 Agnieszka Szott-Hejmej 5 19:481/2 50.01/2 50.02/4 50.0     1 1 5 3 1 3       6 -5
8 Elżbieta Międzik 8 33:511/1 100.02/6 33.33/7 42.9     5 5 5 2   3 1     12 10
10 Dragana Stanković 18 29:467/12 58.3   7/12 58.34/5 80.01 6 7   3 5   2 2   23 20
11 Denesha Stallworth 11 29:074/7 57.1   4/7 57.13/4 75.02 9 11 2 2 3   2     22 7
12 Julia Adamowicz 12 26:212/5 40.02/5 40.04/10 40.02/2 100.01 1 2 4 3 1 1 1     12 19
13 Julie McBride DNP                                   
14 Karolina Poboży DNP                                   
24 Paulina Kuczyńska DNP                                   
25 Sylwia Bujniak DNP                                   
63 Justyna Żurowska-Cegielska 4 21:072/6 33.3   2/6 33.3   2 4 6   1 1 1 2   1 7 -3
Drużyna 1   1   1
Suma 72 200:00 22/43 51,2 6/15 40 28/58 48,3 10/13 76,9 7 28 35 26 14 13 13 8 2 1 97