1KS Ślęza Wrocław
61 : 67 16:12 | 17:17 | 17:16 | 11:22
KS Basket 25 Bydgoszcz
Półfinały - 4 mecz | 19.04.2018 19:00
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Karina Pełka, Mariusz Adameczek | Komisarz: Roman Kuczyński

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Krzysztof Szwej

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Zuzanna Sklepowicz DNP                                   
5 Sharnee Zoll-Norman 12 35:381/8 12.51/3 33.32/11 18.27/8 87.5  7 7 4 1 7 4   1 1 10 -8
11 Klaudia Sosnowska 0 01:07                    2   1       -1 -3
12 Agnieszka Kaczmarczyk 0 21:100/4 0.00/1 0.00/5 0.0     1 1 3 4   2 2     -1 -15
13 Tania Perez 4 16:051/2 50.00/2 0.01/4 25.02/2 100.02   2   2 1   1   1 4 -21
14 Tijana Ajduković 9 31:144/8 50.0   4/8 50.01/1 100.02 7 9 2 3 1 3 1     14 -8
15 Agnieszka Majewska 0 05:510/1 0.0   0/1 0.0     2 2 1     1       1 2
21 Kourtney Treffers 15 20:286/7 85.70/1 0.06/8 75.03/4 75.01 4 5   5 4 1 1     17 15
23 Marissa Kastanek 0 15:310/2 0.00/2 0.00/4 0.0         1 1 1 2 1   1 -4 -1
25 Karina Michałek 8 26:591/1 100.02/3 66.73/4 75.0         1 3 1   1     9 5
33 Janis Boonstra DNP                                   
77 Elina Dikeoulakou 13 25:585/7 71.41/4 25.06/11 54.5   1 4 5 3 1           16 4
Drużyna 2 1 3    
Suma 61 200:01 18/40 45 4/16 25 22/56 39,3 13/15 86,7 8 26 34 15 22 15 14 7 1 3 65  

Artego Bydgoszcz

Trener: Tomasz Herkt. Asystent: Piotr Kulpeksza

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Jennifer O'Neill 15 38:384/12 33.31/3 33.35/15 33.34/4 100.01 6 7 3 3 3 3 1     13 4
7 Agnieszka Szott-Hejmej 0 12:490/1 0.00/2 0.00/3 0.0     1 1 1 1   2 1     -2 1
8 Elżbieta Międzik 6 29:140/1 0.02/2 100.02/3 66.7         2 1 1 1       6 7
10 Dragana Stanković 19 32:107/11 63.6   7/11 63.65/6 83.32 6 8 2 4 4 1 2 2   27 11
11 Denesha Stallworth 17 26:466/12 50.0   6/12 50.05/6 83.34 4 8 2 2 4 4   1   17 11
12 Julia Adamowicz 0 04:520/1 0.0   0/1 0.0           2           -1 -5
13 Julie McBride 1 34:270/2 0.00/2 0.00/4 0.01/2 50.01 6 7 6 2 3       1 9 11
14 Karolina Poboży DNP                                   
25 Sylwia Bujniak DNP                                   
63 Justyna Żurowska-Cegielska 9 21:054/7 57.1   4/7 57.11/2 50.0  2 2     7 1 1     7 -10
Drużyna   2 2   1
Suma 67 200:01 21/47 44,7 3/9 33,3 24/56 42,9 16/20 80 8 27 35 16 15 22 13 5 3 1 76