Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-10-20 19:00
94
65
Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
2018-10-21 15:00
56
67
Enea AZS Poznań
Energa Toruń
2018-10-21 17:00
61
91
1KS Ślęza Wrocław
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2018-10-21 17:10
80
78
Sportklub - 2018-10-21 17:00
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
PGE MKK Siedlce
2018-10-21 18:00
92
58
Widzew Łódź
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2018-10-21 18:00
81
69
Youtube; https://www.youtube.com/watch?v=NTOSOhUF3Ds - 2018-10-21 17:55
Enea AZS Poznań
Widzew Łódź
TV | 2018-10-27 15:10
81
70
Sportklub - 2018-10-27 15:00
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Energa Toruń
2018-10-27 17:00
67
79
PGE MKK Siedlce
Wisła CanPack Kraków
2018-10-27 18:00
59
73
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Artego Bydgoszcz
2018-10-27 19:00
67
76
Arka Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2018-10-28 15:30
91
98
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2018-10-28 17:00
55
113
1KS Ślęza Wrocław
PGE MKK Siedlce
2018-11-03 18:00
81
70
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Enea AZS Poznań
2018-11-03 18:00
88
71
Artego Bydgoszcz
Arka Gdynia
TV | 2018-11-04 15:10
59
65
Sportklub -
Wisła CanPack Kraków
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-11-04 16:00
92
46
Widzew Łódź
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2018-11-04 18:00
63
74
TV Toya - 2018-11-04 17:55
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2018-11-04 18:00
74
60
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Energa Toruń
2018-11-10 15:00
61
66
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
2018-11-10 15:00
47
80
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Widzew Łódź
TV | 2018-11-10 15:10
50
82
Sportklub - 2018-11-10 15:00
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2018-11-10 17:30
68
75
PGE MKK Siedlce
Artego Bydgoszcz
2018-11-10 18:00
68
88
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Wisła CanPack Kraków
2018-11-11 18:00
64
75
CCC Polkowice
0  :  0 (, , , )
Wisła CanPack Kraków
Półfinały - 4 mecz | 19.04.2018 18:00
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...

Rekordy drużynowe

CCC Polkowice rekord Wisła CanPack Kraków
34 celny rzut za 2 31
54 wykonywany rzut za 2 59
77.3000 skuteczność za 2 71.4000
12 celny rzut za 3 9
29 wykonywany rzut za 3 23
63.2000 skuteczność za 3 60.0000
43 celny rzut z gry 35
73 wykonywany rzut za gry 80
69.4000 skuteczność z gry 64.8000
21 celny rzut wolny 25
30 wykonywany rzut wolny 29
93.3000 skuteczność za 1 94.1000
116 punkty 92
21 zbiórki w ataku 16
37 zbiórki w obronie 40
50 zbiórki 54
37 asysty 30
28 faule 23
23 faule wymuszone 25
20 straty 25
17 przechwyty 18
7 bloki 8
6 bloki otrzymane 7
10.0000 asysty/straty 3.0000
3.5000 przechwyty/straty 1.1000
171 eval 137
385 +/- 245

Rekordy zawodników

CCC Polkowice rekord Wisła CanPack Kraków
Miljana Bojović (2345) czas gry Leonor Rodríguez (2400)
Temitope Fagbenle (13) celny rzut za 2 Cheyenne Parker (12)
Temitope Fagbenle (21) wykonywany rzut za 2 Cheyenne Parker (16)
Karolina Puss (100.0000) skuteczność za 2 Katarzyna Suknarowska-Kaczor (100.0000)
Elina Dikeoulakou (5) celny rzut za 3 Leonor Rodríguez (6)
Elina Dikeoulakou (9) wykonywany rzut za 3 Leonor Rodríguez (9)
Miljana Bojović (100.0000) skuteczność za 3 Maurita Reid (100.0000)
Temitope Fagbenle (13) celny rzut z gry Cheyenne Parker (13)
Temitope Fagbenle (23) wykonywany rzut za gry Leonor Rodríguez (20)
Karolina Puss (100.0000) skuteczność z gry Katarzyna Suknarowska-Kaczor (100.0000)
Artemis Spanou (8) celny rzut wolny Magdalena Ziętara (8)
Alysha Clark (10) wykonywany rzut wolny Cheyenne Parker (11)
Antonija Sandrić (100.0000) skuteczność za 1 Maurita Reid (100.0000)
Alysha Clark (29) punkty Cheyenne Parker (32)
Temitope Fagbenle (7) zbiórki w ataku Cheyenne Parker (8)
Alysha Clark (9) zbiórki w obronie Cheyenne Parker (11)
Artemis Spanou (14) zbiórki Maurita Reid (14)
Miljana Bojović (12) asysty Maurita Reid (11)
Temitope Fagbenle (5) faule Maurita Reid (5)
Artemis Spanou (9) faule wymuszone Leonor Rodríguez (8)
Miljana Bojović (6) straty Cheyenne Parker (7)
Miljana Bojović (5) przechwyty Maurita Reid (6)
Temitope Fagbenle (3) bloki Giedrė Labuckienė (6)
Artemis Spanou (4) bloki otrzymane Leonor Rodríguez (2)
Miljana Bojović (12.0000) asysty/straty Katarzyna Suknarowska-Kaczor (8.0000)
Miljana Bojović (4.0000) przechwyty/straty Magdalena Ziętara (5.0000)
Temitope Fagbenle (32) eval Cheyenne Parker (37)
Miljana Bojović (47) +/- Dominika Owczarzak (35)
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport
Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD