Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
AZS Uniwersytet Gdański
CosinusMED Widzew Łódź
2019-10-13 17:00
59
84
DGT Politechnika Gdańska
Energa Toruń
2019-10-13 18:00
83
74
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-10-13 18:00
90
85
Arka Gdynia
CCC Polkowice
TV | 2019-10-13 18:10
85
56
Sportklub -
AZS Uniwersytet Gdański
Arka Gdynia
2019-10-19 18:00
55
73
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-10-19 19:00
69
59
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
DGT Politechnika Gdańska
2019-10-20 18:00
92
57
Energa Toruń
Wisła Kraków
2019-10-20 18:00
58
111
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-10-20 18:00
81
59
CosinusMED Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
2019-10-20 18:00
75
83
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
AZS Uniwersytet Gdański
2019-10-26 15:00
70
50
Arka Gdynia
CosinusMED Widzew Łódź
2019-10-26 16:00
89
63
DGT Politechnika Gdańska
CCC Polkowice
2019-10-26 18:00
71
103
Enea AZS Poznań
Artego Bydgoszcz
2019-10-27 17:00
46
86
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
2019-10-27 17:00
83
40
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Wisła Kraków
2019-10-27 18:00
76
55
Energa Toruń
Enea AZS Poznań
2019-11-02 18:00
79
83
AZS Uniwersytet Gdański
DGT Politechnika Gdańska
TV | 2019-11-02 19:10
58
74
Sportklub - 2019-11-02 19:00
Arka Gdynia
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-11-03 13:00
66
54
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
2019-11-03 18:00
63
71
CosinusMED Widzew Łódź
Artego Bydgoszcz
TV | 2019-11-03 18:00
74
81
TV Toya - 2019-11-03 17:55
CCC Polkowice
Wisła Kraków
2019-11-03 19:00
75
46
Wisła Kraków
1KS Ślęza Wrocław
2019-11-07 18:30
71
69
DGT Politechnika Gdańska
Arka Gdynia
2019-11-09 15:00
52
85
CosinusMED Widzew Łódź
63  :  74 (9:17, 16:25, 25:12, 13:20)
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Etap I - 6 kolejka | 04.11.2018 18:00
Sędziowie: Wojciech Liszka, Tomasz Tomaszewski, Michał Kuzia | Komisarz: Wojciech Imiołek

Widzew Łódź

Trener: Elmedin Omanić

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Amanda Dowe 12 34:185/7 71.4   5/7 71.42/2 100.01 9 10 1 2 5 3 3 1   22 -4
4 Jagoda Bandoch DNP                                   
6 Anna Kudelska DNP                                   
9 Amina Marković 0 03:320/1 0.00/1 0.00/2 0.0     1 1     1 2       -3 -6
10 Klaudia Perisa 20 38:153/6 50.03/5 60.06/11 54.55/7 71.4  4 4 1 4 5 4 1   1 15 -14
11 Klaudia Gertchen 10 33:102/6 33.30/1 0.02/7 28.66/7 85.73 3 6 2 5 3 7 1     6 1
13 Julia Drop 8 40:001/5 20.01/4 25.02/9 22.23/3 100.0  2 2 7 3 2 3     1 7 -11
15 Aleksandra Pawlak 11 29:362/9 22.21/2 50.03/11 27.34/4 100.0  9 9 2 5 2 3       11 2
22 Katarina Vucković 2 10:341/1 100.00/2 0.01/3 33.3     1 1       1       0 -11
30 Elżbieta Paździerska 0 08:35              1 1       1       0 -9
34 Natalia Gzinka 0 02:000/1 0.0   0/1 0.0                       -1 -3
Drużyna   3 3    
Suma 63 200:00 14/36 38,9 5/15 33,3 19/51 37,3 20/23 87 4 30 34 13 19 18 24 5 1 2 57  

InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Dźwigalska 0 17:18   0/4 0.00/4 0.0     2 2 4 2 1 1 3     4 -1
5 Sharnee Zoll-Norman 9 35:460/4 0.01/3 33.31/7 14.36/6 100.0  5 5 8 1 3 2 2 1   17 16
7 Julija Rytsikowa 3 15:04   1/5 20.01/5 20.0   1   1   1     2     2 6
8 Ariel Atkins 22 31:266/7 85.72/7 28.68/14 57.14/6 66.74 6 10 1 4 5 2 4     27 15
9 Annamaria Prezelj 5 08:341/2 50.01/1 100.02/3 66.7         1             5 -4
11 Agnieszka Fikiel 8 13:164/5 80.0   4/5 80.00/1 0.01 1 2     2 4   1   5 6
12 Laura Juskaite 8 18:322/3 66.71/3 33.33/6 50.01/4 25.0  4 4 2 3 4 1 1     8 14
13 Maryia Papova 15 33:096/13 46.21/1 100.07/14 50.0   1 3 4   3 1 1 1     12 4
22 Daria Stelmach 0 11:520/2 0.00/4 0.00/6 0.0     2 2   1     2     -2 1
31 Kyara Linskens 4 15:032/9 22.2   2/9 22.20/1 0.04 4 8   3 3 1     1 3 -2
Drużyna 3 2 5   1
Suma 74 200:00 21/45 46,7 7/28 25 28/73 38,4 11/18 61,1 11 27 38 16 18 19 12 15 2 1 81  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa