Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Enea AZS Poznań
2020-02-22 16:00
85
42
AZS Uniwersytet Gdański
Wisła Kraków
2020-02-22 17:00
71
60
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
2020-02-22 18:00
76
94
CosinusMED Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2020-02-22 18:00
81
89
TV Toya - 2020-02-22 17:55
Arka Gdynia
DGT Politechnika Gdańska
2020-02-22 18:30
101
48
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
2020-02-23 19:00
84
76
Wisła Kraków
Arka Gdynia
2020-02-29 17:00
57
67
1KS Ślęza Wrocław
AZS Uniwersytet Gdański
2020-02-29 17:00
97
92
Artego Bydgoszcz
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-02-29 17:00
84
82
DGT Politechnika Gdańska
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-02-29 18:00
86
92
CosinusMED Widzew Łódź
Energa Toruń
2020-02-29 18:00
82
71
Enea AZS Poznań
CCC Polkowice
2020-02-29 19:00
52
84
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2020-03-04 18:00
86
64
Arka Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2020-03-04 18:00
73
42
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Wisła Kraków
2020-03-04 18:00
73
60
CosinusMED Widzew Łódź
DGT Politechnika Gdańska
TV | 2020-03-04 18:00
67
51
Widzew TV - YouTube - 2020-03-04 17:55
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
2020-03-04 19:00
79
85
AZS Uniwersytet Gdański
Enea AZS Poznań
2020-03-04 19:00
78
58
Artego Bydgoszcz
AZS Uniwersytet Gdański
2020-03-07 16:00
73
81
Wisła Kraków
DGT Politechnika Gdańska
2020-03-07 17:00
66
55
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
CosinusMED Widzew Łódź
2020-03-07 18:00
82
72
Enea AZS Poznań
Arka Gdynia
2020-03-07 19:00
77
107
1KS Ślęza Wrocław
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-03-08 18:00
81
68
Energa Toruń
CCC Polkowice
2020-03-08 18:00
74
85
PGE MKK Siedlce
69  :  97 (16:19, 17:32, 18:25, 18:21)
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Etap I - 17 kolejka | 09.02.2019 17:00
Sędziowie: Maciej Kotulski, Karol Nowak, Tomasz Trybalski | Komisarz: Wojciech Imiołek

PGE MKK Siedlce

Trener: Teodor Mollov. Asystent: Teohar Mollov

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Laura Ikstena 12 40:003/5 60.02/5 40.05/10 50.0   2 2 4 5 1 5 8     1 8 -28
7 Jessica Dulęba DNP                                   
9 Oksana Mołłowa 11 39:121/5 20.01/2 50.02/7 28.66/6 100.02 4 6 9 2 3 7 1   1 15 -24
10 Ewa Bacik 5 22:321/3 33.31/2 50.02/5 40.0     1 1   2   3       0 -27
12 Dominika Paczkowska DNP                                   
15 Samra Omerbaśić 16 29:407/11 63.6   7/11 63.62/3 66.73 3 6 1 3 6 4 1   1 15 -17
17 Magdalena Mołłov 0 02:13                        1       -1 3
21 Tetiana Yurkevichus DNP                                   
25 Marta Urbaniak 19 34:512/3 66.75/9 55.67/12 58.3     2 2   1   1 2 2   19 -28
42 Samantha Lapszynski 6 31:323/7 42.9   3/7 42.9   1 10 11 5 3 2 4 1   1 15 -19
Drużyna 1 2 3   3
Suma 69 200:00 17/34 50 9/18 50 26/52 50 8/9 88,9 8 22 30 20 12 16 28 5 2 4 71  

InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Dźwigalska 5 15:281/2 50.01/1 100.02/3 66.7         1 3     2     7 23
5 Sharnee Zoll-Norman 10 28:134/6 66.70/1 0.04/7 57.12/2 100.01 1 2 10 1 1 1 2     20 16
7 Julija Rytsikowa 6 19:402/4 50.00/2 0.02/6 33.32/2 100.02 2 4 1 1 1   1     8 17
8 Ariel Atkins 21 25:197/9 77.82/5 40.09/14 64.31/3 33.34 1 5 4 2 4 1 4 1   27 17
9 Annamaria Prezelj 14 21:155/10 50.01/1 100.06/11 54.51/1 100.0      1 1 1   3   1 13 16
11 Agnieszka Fikiel 13 19:314/7 57.11/1 100.05/8 62.52/2 100.04 1 5 2 2 1 2 1 1 1 17 8
12 Laura Juskaite 15 26:265/10 50.01/3 33.36/13 46.22/2 100.01 5 6 2 1 3 3 2 1   16 31
13 Maryia Papova 4 15:392/4 50.00/1 0.02/5 40.0     1 1 3 2   1 2 1   7 -3
22 Daria Stelmach 0 10:05   0/2 0.00/2 0.0                       -2 -5
31 Kyara Linskens 9 18:244/9 44.4   4/9 44.41/2 50.01 5 6 2 3 1 1 1     11 20
Drużyna 2 2 4    
Suma 97 200:00 34/61 55,7 6/17 35,3 40/78 51,3 11/14 78,6 13 16 29 26 16 12 9 18 4 2 124  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Sponsor oficjalny

Suzuki

Sponsor

Lotos

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa