Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Enea AZS Poznań
2020-02-22 16:00
85
42
AZS Uniwersytet Gdański
Wisła Kraków
2020-02-22 17:00
71
60
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
2020-02-22 18:00
76
94
CosinusMED Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2020-02-22 18:00
81
89
TV Toya - 2020-02-22 17:55
Arka Gdynia
DGT Politechnika Gdańska
2020-02-22 18:30
101
48
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
2020-02-23 19:00
84
76
Wisła Kraków
Arka Gdynia
2020-02-29 17:00
57
67
1KS Ślęza Wrocław
AZS Uniwersytet Gdański
2020-02-29 17:00
97
92
Artego Bydgoszcz
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-02-29 17:00
84
82
DGT Politechnika Gdańska
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-02-29 18:00
86
92
CosinusMED Widzew Łódź
Energa Toruń
2020-02-29 18:00
82
71
Enea AZS Poznań
CCC Polkowice
2020-02-29 19:00
52
84
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2020-03-04 18:00
86
64
Arka Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2020-03-04 18:00
73
42
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Wisła Kraków
2020-03-04 18:00
73
60
CosinusMED Widzew Łódź
DGT Politechnika Gdańska
TV | 2020-03-04 18:00
67
51
Widzew TV - YouTube - 2020-03-04 17:55
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
2020-03-04 19:00
79
85
AZS Uniwersytet Gdański
Enea AZS Poznań
2020-03-04 19:00
78
58
Artego Bydgoszcz
AZS Uniwersytet Gdański
2020-03-07 16:00
73
81
Wisła Kraków
DGT Politechnika Gdańska
2020-03-07 17:00
66
55
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
CosinusMED Widzew Łódź
2020-03-07 18:00
82
72
Enea AZS Poznań
Arka Gdynia
2020-03-07 19:00
77
107
1KS Ślęza Wrocław
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-03-08 18:00
81
68
Energa Toruń
CCC Polkowice
2020-03-08 18:00
74
85
CCC Polkowice
90  :  70 (13:23, 34:11, 17:18, 26:18)
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Finał - 1 mecz | 23.04.2019 18:10
Sędziowie: Marcin Kowalski, Tomasz Trojanowski, Jan Piróg | Komisarz: Jerzy Żelaszkiewicz

CCC Polkowice

Trener: Maroš Kovačik. Asystenci: Karol Kowalewski, Sergii Vozniuk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Temitope Fagbenle 15 28:266/9 66.7   6/9 66.73/5 60.02 7 9 2 3 5     2   23 16
5 Jasmine Thomas 21 27:186/10 60.01/5 20.07/15 46.76/6 100.0  5 5 5 1 3 2 1     22 21
9 Julia Tyszkiewicz 0 01:11                                0 0
10 Johannah Leedham 6 25:292/2 100.00/3 0.02/5 40.02/2 100.0  2 2 3 2 3   1     9 5
13 Weronika Gajda 0 26:350/1 0.00/2 0.00/3 0.0     2 2 5 4 2 1 2     5 19
15 Tiffany Hayes 14 26:024/7 57.11/3 33.35/10 50.03/4 75.01 3 4 2 4 3         14 14
19 Styliani Kaltsidou 11 23:203/3 100.00/1 0.03/4 75.05/6 83.3  2 2   4 5 2   1   10 4
31 Karolina Puss 1 08:03   0/1 0.00/1 0.01/2 50.01   1 1   1         1 4
33 Lynetta Kizer 21 20:126/8 75.01/1 100.07/9 77.86/6 100.01 4 5   4 4 1 1     24 16
66 Dominika Owczarzak 1 13:25   0/1 0.00/1 0.01/2 50.0  1 1 1 2 1         1 1
Drużyna   2 2 1  
Suma 90 200:01 27/40 67,5 3/17 17,6 30/57 52,6 27/33 81,8 5 26 31 19 24 27 6 5 3   109  

InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Dźwigalska 3 17:48   1/4 25.01/4 25.0         2 1   1       1 -14
5 Sharnee Zoll-Norman 11 28:253/8 37.50/2 0.03/10 30.05/5 100.01 3 4 4 1 5         12 -25
6 Wiktoria Keller 0 02:50                        1       -1 -7
7 Julija Rytsikowa 9 16:304/4 100.00/2 0.04/6 66.71/2 50.02 2 4 2 2 1 2 1     11 -11
8 Ariel Atkins 9 21:010/2 0.02/5 40.02/7 28.63/4 75.01 1 2 1 4 3         6 -9
9 Annamaria Prezelj 4 15:482/8 25.0   2/8 25.0     1 1 2   1 2       -1 1
11 Agnieszka Fikiel 4 23:002/8 25.0   2/8 25.0     3 3 1 4           2 -6
12 Laura Juskaite 3 26:280/2 0.01/3 33.31/5 20.0   1 6 7 2 5 5 1     1 7 -3
13 Maryia Papova 25 32:035/11 45.51/3 33.36/14 42.912/12 100.02 7 9 1 5 7 3     2 24 -10
16 Karolina Matkowska DNP                                   
31 Kyara Linskens 2 16:06         2/2 100.0        5 1 2 1     1 -16
Drużyna 5 1 6   1
Suma 70 199:59 16/43 37,2 5/19 26,3 21/62 33,9 23/25 92 7 23 30 15 27 23 12 2   3 62  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Sponsor oficjalny

Suzuki

Sponsor

Lotos

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa