CCC Polkowice
74 : 56 20:19 | 16:11 | 23:20 | 15:6
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Finał - 2 mecz | 24.04.2019 18:10
Sędziowie: Marek Maliszewski, Łukasz Jankowski, Michał Chrakowiecki | Komisarz: Konrad Tomczyk

CCC Polkowice

Trener: Maroš Kovačik. Asystenci: Karol Kowalewski, Sergii Vozniuk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Temitope Fagbenle 6 28:142/8 25.00/1 0.02/9 22.22/2 100.02 3 5 3 1 6 1 1 1   8 6
5 Jasmine Thomas 8 30:034/6 66.70/5 0.04/11 36.4   2 4 6 8 3   4 2     13 7
9 Julia Tyszkiewicz 0 01:56                        1       -1 1
10 Johannah Leedham 8 24:371/3 33.32/5 40.03/8 37.5   1 5 6 3 2 3 1       11 12
13 Weronika Gajda 6 26:31   2/8 25.02/8 25.0     4 4 4 4 1 1 5 1   13 10
15 Tiffany Hayes 25 26:466/9 66.72/3 66.78/12 66.77/9 77.84 4 8     5 2 2     27 18
19 Styliani Kaltsidou 14 21:221/1 100.03/3 100.04/4 100.03/3 100.0  1 1   3 2   1     16 21
31 Karolina Puss 0 07:350/1 0.00/1 0.00/2 0.0     1 1 1 1           0 0
33 Lynetta Kizer 5 22:492/9 22.2   2/9 22.21/1 100.0  9 9 1 2 2 1     1 7 9
66 Dominika Owczarzak 2 10:070/1 0.0   0/1 0.02/2 100.01   1   2 1         2 6
Drużyna   3 3   2
Suma 74 200:00 16/38 42,1 9/26 34,6 25/64 39,1 15/17 88,2 10 34 44 20 18 20 13 11 2 1 96  

InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Dźwigalska 0 21:27   0/2 0.00/2 0.0     6 6 2 3           6 -7
5 Sharnee Zoll-Norman 9 33:373/7 42.90/2 0.03/9 33.33/4 75.01 6 7 9 2 7 4       14 -16
6 Wiktoria Keller DNP                                   
7 Julija Rytsikowa 6 20:120/3 0.02/4 50.02/7 28.6   1 1 2 1 2           4 -14
8 Ariel Atkins 14 30:134/9 44.42/5 40.06/14 42.9   1 5 6   1 1 1 3     14 -14
9 Annamaria Prezelj 1 06:230/2 0.0   0/2 0.01/2 50.0      1 1 2       1 -1 -2
11 Agnieszka Fikiel 2 19:571/4 25.0   1/4 25.0   1 2 3 1 2 2 1 1     3 -15
12 Laura Juskaite 5 14:471/4 25.01/3 33.32/7 28.6   1 2 3   3   3 1     1 -6
13 Maryia Papova 9 31:253/8 37.51/3 33.34/11 36.4   1 3 4 3 3 4 3 2   1 8 -12
16 Karolina Matkowska 0 01:56                                0 -1
31 Kyara Linskens 10 20:033/6 50.0   3/6 50.04/4 100.01 4 5   3 2 2   1   11 -3
Drużyna 2 1 3    
Suma 56 200:00 15/43 34,9 6/19 31,6 21/62 33,9 8/10 80 9 30 39 17 20 18 14 7 1 2 60