Enea AZS II Poznań
85 : 66 16:17 | 26:11 | 23:8 | 20:30
AZS Politechnika Korona Kraków
Etap I - 9 kolejka | 01.12.2019 18:00
Sędziowie: Marcin Olejnik, Damian Bordun | Komisarz: Jarosław Żabko

Enea AZS II Poznań

Trener: Grzegorz Zieliński. Asystent: Marek Lebiedziński

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alicja Rogozińska 11 25:023/4 75.01/2 50.04/6 66.72/2 100.0  1 1 3 1 3 3 1     11 1
2 Weronika Jarecka 0 18:530/2 0.0   0/2 0.0         1 1   2 1     -2 -11
3 Marta Nowicka 6 25:393/6 50.0   3/6 50.0     3 3 7 1 1   4     17 30
4 Malina Piasecka 9 14:58   3/6 50.03/6 50.0   1 1 2 3   1 3 1     9 18
7 Anna Jasińska 10 15:355/6 83.3   5/6 83.3   1 3 4 2 1   1 1     15 13
11 Natalia Liszkowska 0 08:08   0/1 0.00/1 0.0               1       -2 -16
12 Olga Jędrzejczak 4 14:452/5 40.00/1 0.02/6 33.3     5 5 1 3   1 1     6 11
13 Karolina Stefańczyk 5 27:201/2 50.01/3 33.32/5 40.0     5 5 6 3 1 1 3 3   18 35
14 Małgorzata Siatkowska 2 08:151/2 50.00/1 0.01/3 33.3     2 2 1 2           3 -7
15 Weronika Piechowiak 13 21:226/9 66.7   6/9 66.71/2 50.01 6 7   3 1 3     1 13 0
16 Liliana Banaszak 25 20:0312/17 70.6   12/17 70.61/1 100.03 1 4 1 2 1 3 3     25 21
Drużyna 2   2    
Suma 85 200:00 33/53 62,3 5/14 35,7 38/67 56,7 4/5 80 8 27 35 25 17 8 18 15 3 1 113  

GoodLood AZS Politechnika Korona Kraków

Trener: Wojciech Downar-Zapolski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Weronika Mazur 0 03:58   0/1 0.00/1 0.0   3   3 1     1 1     3 -4
1 Patrycja Rogalska 10 15:364/5 80.00/3 0.04/8 50.02/2 100.02   2 1   3   1   1 10 2
2 Marcelina Strządała 11 14:571/2 50.03/5 60.04/7 57.1                   1   9 2
3 Magdalena Ruta 2 21:351/3 33.30/1 0.01/4 25.0   1 1 2 1 1 1 8 1     -5 -27
5 Katsiaryna Pratasevich 2 08:271/3 33.3   1/3 33.3   2 1 3 2   1         5 -2
6 Karolina Wilk 7 30:041/2 50.01/14 7.12/16 12.52/3 66.71 4 5 1 1 2   1     -1 -15
7 Anna Krawiec 9 33:113/7 42.9   3/7 42.93/6 50.05 8 13 1 1 4 2 2     16 -15
8 Angelika Ostasiewicz 2 15:561/1 100.00/1 0.01/2 50.0     3 3 2     3 1     4 -10
9 Natalia Popiół 11 29:293/7 42.9   3/7 42.95/6 83.31 3 4   3 4 3     1 7 -31
13 Kamila Ciężadło 12 26:472/5 40.02/5 40.04/10 40.02/2 100.0  2 2 7 2 2 6 3   1 12 5
Drużyna 3   3   1
Suma 66 200:00 17/35 48,6 6/30 20 23/65 35,4 14/19 73,7 18 22 40 16 8 17 24 10 1 3 60