Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CTL Zagłębie Sosnowiec Enea AZS Poznań Energa Toruń GTK Arka Gdynia KS Basket 25 Bydgoszcz Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin VBW Arka Gdynia
AZS Uniwersytet Gdański
59  :  84 (12:22, 23:26, 13:17, 11:19)
CosinusMED Widzew Łódź
Etap I - 3 kolejka | 13.10.2019 17:00
Sędziowie: Łukasz Jankowski, Marcin Koralewski, Cezary Nowicki | Komisarz: Andrzej Przechowski

AZS Uniwersytet Gdański

Trener: Włodzimierz Augustynowicz

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Anna Górska 0 01:09                                0 -1
4 Karina Szczurewska 8 31:582/5 40.00/2 0.02/7 28.64/6 66.7  3 3 3 1 4 4       3 -20
5 Agnieszka Ostrowska DNP                                   
6 Karolina Formella 14 24:322/5 40.02/4 50.04/9 44.44/6 66.7  2 2 1 2 4 2       8 -14
10 Paulina Kuras 4 34:302/5 40.00/2 0.02/7 28.6   1 4 5 2 4 4 2 2   1 6 -23
12 Angelika Kuras 9 27:530/2 0.03/4 75.03/6 50.0   1 2 3 1 5 1 3 1     8 -16
14 Jastina Kosalewicz 10 23:195/11 45.5   5/11 45.5   1 2 3   1   1       6 -15
15 Żaneta Szczęśniak 12 28:484/7 57.1   4/7 57.14/6 66.75 5 10   4 3 3       14 -19
20 Agata Stępień 2 22:191/4 25.00/3 0.01/7 14.3   1 2 3   2 2   1   1 0 -11
23 Kinga Bączek 0 05:320/1 0.00/1 0.00/2 0.0     1 1               -1 -6
34 Natalia Sakaluk DNP                                   
Drużyna   2 2    
Suma 59 200:00 16/40 40 5/16 31,3 21/56 37,5 12/18 66,7 9 21 30 7 19 18 15 4   2 44  

CosinusMED Widzew Łódź

Trener: Wojciech Szawarski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Jagoda Bandoch 5 18:412/2 100.0   2/2 100.01/2 50.0  3 3   3 1         7 15
5 Monika Jasnowska 13 26:051/2 50.03/5 60.04/7 57.12/2 100.01 1 2   1 1   3     15 11
6 Anna Kudelska 3 07:090/2 0.01/1 100.01/3 33.3           2   1       0 10
9 Ewelina Gala 16 34:055/6 83.32/5 40.07/11 63.6     2 2 1 1 1   2     17 18
13 Julia Drop 11 27:062/4 50.00/2 0.02/6 33.37/8 87.5  2 2 2 4 6 2 1     9 14
14 Wiktoria Stępień 0 04:18                                0 -2
15 Klaudia Gertchen 7 19:242/2 100.00/1 0.02/3 66.73/4 75.0  6 6   4 3 1 1     11 19
22 Katarina Vucković 10 30:414/9 44.40/2 0.04/11 36.42/2 100.03 4 7 2 2 2 4 1 2   11 18
88 Arina Bilotserkivska 19 32:323/5 60.03/5 60.06/10 60.04/5 80.0  7 7 4 1 5 3 1     23 22
99 Weronika Pawlak DNP                                   
Drużyna 1 2 3    
Suma 84 200:01 19/32 59,4 9/21 42,9 28/53 52,8 19/23 82,6 4 25 29 9 18 19 11 9 2   93  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Sponsor oficjalny

Suzuki

Sponsor

Lotos

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa