Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
DGT Politechnika Gdańska
2019-10-20 18:00
92
57
Energa Toruń
Wisła Kraków
2019-10-20 18:00
58
111
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-10-20 18:00
81
59
CosinusMED Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
2019-10-20 18:00
75
83
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
AZS Uniwersytet Gdański
2019-10-26 15:00
70
50
Arka Gdynia
CosinusMED Widzew Łódź
2019-10-26 16:00
89
63
DGT Politechnika Gdańska
CCC Polkowice
2019-10-26 18:00
71
103
Enea AZS Poznań
Artego Bydgoszcz
2019-10-27 17:00
46
86
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
2019-10-27 17:00
83
40
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Wisła Kraków
2019-10-27 18:00
76
55
Energa Toruń
Enea AZS Poznań
2019-11-02 18:00
79
83
AZS Uniwersytet Gdański
DGT Politechnika Gdańska
TV | 2019-11-02 19:10
58
74
Sportklub - 2019-11-02 19:00
Arka Gdynia
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-11-03 13:00
66
54
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
2019-11-03 18:00
63
71
CosinusMED Widzew Łódź
Artego Bydgoszcz
TV | 2019-11-03 18:00
74
81
TV Toya - 2019-11-03 17:55
CCC Polkowice
Wisła Kraków
2019-11-03 19:00
75
46
Wisła Kraków
1KS Ślęza Wrocław
2019-11-07 18:30
71
69
DGT Politechnika Gdańska
Arka Gdynia
2019-11-09 15:00
52
85
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
DGT Politechnika Gdańska
2019-11-23 17:00
--
--
Arka Gdynia
Wisła Kraków
2019-11-23 17:00
--
--
AZS Uniwersytet Gdański
1KS Ślęza Wrocław
2019-11-23 17:00
--
--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
2019-11-23 18:00
--
--
Energa Toruń
CosinusMED Widzew Łódź
2019-11-23 18:00
--
--
CCC Polkowice
Enea AZS Poznań
2019-11-23 19:00
--
--
DGT Politechnika Gdańska
71  :  103 (9:30, 23:25, 19:24, 20:24)
CCC Polkowice
Etap I - 5 kolejka | 26.10.2019 18:00
Sędziowie: Arnauld Kom Njilo, Damian Ottenburger, Jakub Pietrzak | Komisarz: Andrzej Przechowski

DGT Politechnika Gdańska

Trener: Vadim Czeczuro

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Presley Hudson 23 33:572/4 50.04/8 50.06/12 50.07/7 100.02 6 8 2 3 7 4 1   1 24 -20
7 Agnieszka Haryńska 5 20:050/3 0.0   0/3 0.05/5 100.0      1 1 3 3     1 0 -26
11 Agata Ostrowska 0 09:140/2 0.00/2 0.00/4 0.0   1   1 2 2   2     1 -3 -14
12 Klaudia Niedźwiedzka 11 24:391/3 33.33/6 50.04/9 44.4         1 4   4 1     4 -20
13 Jenna Smith 2 23:291/2 50.00/2 0.01/4 25.0   1 5 6 1 4 1   2     8 -15
15 Karolina Strzelczyk 9 14:534/6 66.7   4/6 66.71/2 50.03   3 1 3 5       1 10 -8
21 Sylwia Bujniak 5 26:100/5 0.01/3 33.31/8 12.52/2 100.03 2 5 2   1 3       2 -12
23 Marianna Duszkiewicz 0 04:33                    1     1     1 -9
24 Martyna Koc 10 27:482/2 100.00/4 0.02/6 33.36/6 100.01 3 4 3 3 6 4 2 1   12 -10
93 Alice Nayo 6 15:121/6 16.71/2 50.02/8 25.01/2 50.02 2 4 1 3 1 3     1 1 -26
Drużyna 2   2 1 1
Suma 71 200:00 11/33 33,3 9/27 33,3 20/60 33,3 22/24 91,7 13 18 31 14 24 24 23 7 1 5 59  

CCC Polkowice

Trener: Maroš Kovačik. Asystent: Karol Kowalewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Danielle Robinson 10 24:023/3 100.0   3/3 100.04/4 100.0      2 1 3   1     13 16
5 Miljana Bojović 3 18:52   1/2 50.01/2 50.0     2 2 9 1   3 2     12 25
7 Monika Naczk 9 18:56   3/7 42.93/7 42.90/2 0.0      1 3 2         4 12
9 Julia Tyszkiewicz 7 13:361/1 100.01/3 33.32/4 50.02/4 50.0  2 2   2 3   1     6 6
10 María Conde 13 20:004/10 40.00/1 0.04/11 36.45/6 83.33 2 5 6 1 4 2 3 1 1 18 21
11 Ana-Maria Filip 14 14:076/7 85.7   6/7 85.72/2 100.01 2 3   4 1 2 1 1   16 20
13 Weronika Gajda 13 24:344/6 66.71/4 25.05/10 50.02/2 100.0  3 3 5 3 2         16 16
15 Artemis Spanou 15 22:033/4 75.03/3 100.06/7 85.70/1 0.02 7 9 4 4 2 3 3     26 19
24 Ewelina Jackowska 4 15:592/3 66.70/2 0.02/5 40.0   2 2 4 2 3 2 1 1 1   8 8
50 Denesha Stallworth 15 27:515/7 71.4   5/7 71.45/6 83.3  3 3 3 2 5   3 2   23 17
Drużyna 2 3 5   1
Suma 103 200:00 28/41 68,3 9/22 40,9 37/63 58,7 20/27 74,1 8 23 31 32 24 24 11 15 5 1 142  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa