DGT AZS Politechnika Gdańska
52 : 85 22:21 | 6:20 | 8:28 | 16:16
Arka Gdynia
Etap I - 7 kolejka | 09.11.2019 15:00
Sędziowie: Damian Ottenburger, Krzysztof Tuński, Bogna Podkowińska | Komisarz: Andrzej Przechowski

DGT Politechnika Gdańska

Trener: Vadim Czeczuro

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Marta Stawicka 2 11:400/2 0.00/1 0.00/3 0.02/2 100.01   1 5 4 2 1     1 4 -4
3 Presley Hudson 9 27:150/2 0.03/4 75.03/6 50.0   1 2 3 4 2 1 2 1     12 -29
7 Agnieszka Haryńska 3 18:320/1 0.01/3 33.31/4 25.0   1 3 4 5 3   2       7 -8
11 Agata Ostrowska 3 11:441/1 100.0   1/1 100.01/1 100.0      1 3 2 2       2 -17
12 Klaudia Niedźwiedzka 0 11:010/2 0.0   0/2 0.0     2 2     1 1   1   0 -5
13 Jenna Smith 9 21:573/6 50.01/2 50.04/8 50.0   1 3 4   3 2 1       8 -21
15 Karolina Strzelczyk 8 19:122/8 25.01/1 100.03/9 33.31/2 50.02 2 4   1 1 1     2 4 -7
21 Sylwia Bujniak 4 21:441/2 50.00/2 0.01/4 25.02/2 100.0      3 3 1 4 1     1 -25
23 Marianna Duszkiewicz 0 11:570/2 0.00/1 0.00/3 0.0   1 3 4   1   1     1 0 -15
25 Aleksandra Zmierczak 0 07:53   0/3 0.00/3 0.0     1 1   4           -2 0
32 Syanne Mohamed 4 10:332/3 66.7   2/3 66.7     3 3   1           6 -2
93 Alice Nayo 10 26:324/10 40.00/4 0.04/14 28.62/2 100.03 2 5 1 1 2 2     1 4 -32
Drużyna 3 1 4   2
Suma 52 200:00 13/39 33,3 6/21 28,6 19/60 31,7 8/9 88,9 13 22 35 19 26 12 19 2 1 5 46  

Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Angelika Slamova 12 29:293/4 75.00/3 0.03/7 42.96/6 100.0  3 3 9 2 3 3 4     21 18
8 Rebecca Allen 8 23:203/4 75.00/3 0.03/7 42.92/2 100.0  5 5 1 3 4     1   11 22
9 Kamila Podgórna 3 19:570/1 0.01/5 20.01/6 16.7     1 1 3             2 7
13 Maryia Papova 14 23:445/6 83.3   5/6 83.34/4 100.03 3 6 2   3 2 1 1   21 22
20 Anna Wińkowska 2 13:050/2 0.0   0/2 0.02/2 100.0  4 4 1   1 1 1     5 7
22 Amalia Rembiszewska 7 17:222/5 40.01/2 50.03/7 42.9   1 2 3 1 2           7 17
24 Marie Gülich 16 18:556/7 85.7   6/7 85.74/4 100.03 2 5   2 3   2 1   23 21
26 Sonja Greinacher 8 25:452/6 33.3   2/6 33.34/6 66.71 4 5   1 5   1 2 1 10 27
41 Barbora Balintova 9 22:172/3 66.70/3 0.02/6 33.35/5 100.01   1 4 2 5 1 1     10 26
55 Joanna Grymek 6 06:062/2 100.0   2/2 100.02/4 50.0  2 2     2         6 -2
Drużyna   2 2    
Suma 85 200:00 25/40 62,5 2/16 12,5 27/56 48,2 29/33 87,9 9 28 37 21 12 26 7 10 5 1 116