Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CTL Zagłębie Sosnowiec Enea AZS Poznań Energa Toruń GTK Arka Gdynia KS Basket 25 Bydgoszcz Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin VBW Arka Gdynia
Politechnika Gdańska
70  :  63 (23:21, 13:20, 18:16, 16:6)
Wisła Kraków
Etap I - 10 kolejka | 07.12.2019 17:00
Sędziowie: Mariusz Adameczek, Cezary Nowicki, Adrian Szczotka | Komisarz: Adam Greczyło

DGT Politechnika Gdańska

Trener: Vadim Czeczuro

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Presley Hudson 14 36:374/4 100.02/5 40.06/9 66.7     5 5 6 3   5 1     18 11
4 Anna Adamczyk DNP                                   
7 Agnieszka Haryńska 0 12:35   0/1 0.00/1 0.0   1 1 2 2 4 1 1 1 1   4 1
11 Agata Ostrowska 0 09:09                    2 2   1 1   2 -11
12 Klaudia Niedźwiedzka 7 20:142/5 40.01/1 100.03/6 50.0   2 2 4   3   1 1     8 -1
13 Jenna Smith 16 35:414/7 57.12/7 28.66/14 42.92/2 100.02 10 12 4   2 3 2 2   25 7
15 Karolina Strzelczyk 1 04:190/1 0.00/1 0.00/2 0.01/2 50.0  1 1   1 1         -1 0
21 Sylwia Bujniak 13 29:582/2 100.03/5 60.05/7 71.4   1 1 2 2   1 2 1     14 10
23 Marianna Duszkiewicz 0 08:000/2 0.00/1 0.00/3 0.0   1   1 2   1   1     1 6
24 Martyna Koc 9 22:552/4 50.00/1 0.02/5 40.05/5 100.0  3 3 4   7 2       11 2
32 Syanne Mohamed DNP                                   
93 Alice Nayo 10 20:335/9 55.60/3 0.05/12 41.7     4 4 4 3 3 3     1 8 10
Drużyna   3 3   1
Suma 70 200:01 19/34 55,9 8/25 32 27/59 45,8 8/9 88,9 7 27 34 24 16 18 17 8 4 1 90  

Wisła Kraków

Trener: Štefan Svitek. Asystenci: Wojciech Eljasz-Radzikowski, Justyna Żurowska-Cegielska

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Krystal Vaughn DNP                                   
6 Kadri-Ann Lass 15 39:297/15 46.70/4 0.07/19 36.81/2 50.01 7 8 1 2 3   1 1   13 -6
7 Magdalena Ziętara 5 31:271/1 100.01/1 100.02/2 100.0     1 1 4 3 2 3 1     8 -1
14 Bożena Puter DNP                                   
15 Łucja Grzenkowicz 6 28:073/9 33.3   3/9 33.3   1   1 2 4 1       2 3 -8
16 Katarzyna Trzeciak 3 20:430/3 0.01/2 50.01/5 20.0     3 3 4 2 2 3 1     4 -2
17 Gabija Meškonytė 17 23:336/10 60.01/4 25.07/14 50.02/3 66.71 3 4   5 3 2       11 -23
18 Aleksandra Owca DNP                                   
20 Chloe Wells 17 39:173/8 37.53/5 60.06/13 46.22/3 66.7  6 6 11 1 4 4 4   1 26 -4
21 Anna Jakubiuk 0 17:240/3 0.0   0/3 0.0   4 1 5   1 1   4   1 6 9
Drużyna 2 3 5   2
Suma 63 200:00 20/49 40,8 6/16 37,5 26/65 40 5/8 62,5 7 21 28 22 18 16 12 11 1 4 71  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Sponsor oficjalny

Suzuki

Sponsor

Lotos

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa