Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CTL Zagłębie Sosnowiec Enea AZS Poznań Energa Toruń GTK Arka Gdynia KS Basket 25 Bydgoszcz Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin VBW Arka Gdynia
Enea AZS Poznań
58  :  75 (10:22, 18:15, 15:15, 15:23)
Politechnika Gdańska
Etap I - 12 kolejka | 21.12.2019 18:30
Sędziowie: Adam Wierzman, Marcin Bieńkowski, Tomasz Tomaszewski | Komisarz: Jarosław Czeropski

Enea AZS Poznań

Trener: Elmedin Omanić. Asystent: Marek Lebiedziński

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Zakiya Saunders 7 24:073/8 37.50/3 0.03/11 27.31/3 33.31 3 4 4   2 2       3 -12
7 Marta Nowicka 2 32:530/3 0.00/3 0.00/6 0.02/2 100.0  4 4   2 2 3 1     -2 -13
8 Milana Zivadinovic 0 11:03   0/1 0.00/1 0.0   1   1 2 1 1 2 2     2 -9
10 Karolina Stefańczyk 5 29:561/3 33.31/1 100.02/4 50.0     2 2   4 1 1   2   6 -9
11 Martyna Pyka 5 20:271/6 16.71/2 50.02/8 25.0     2 2 1 2 2 3 1   1 0 -7
12 Liliana Banaszak 0 03:240/1 0.0   0/1 0.0           1     1   1 0 -4
14 Aleksandra Parzeńska 2 11:001/2 50.00/1 0.01/3 33.3   2 1 3 2 1           5 6
15 Aleksandra Pawlak 17 29:535/7 71.42/7 28.67/14 50.01/1 100.01 2 3 3 1   2 2   2 16 -19
20 Ginette Mfutila 20 37:177/13 53.8   7/13 53.86/10 60.05 6 11     10 2 4     23 -18
21 Aleksandra Piasecka DNP                                   
Drużyna   2 2 1  
Suma 58 200:00 18/43 41,9 4/18 22,2 22/61 36,1 10/16 62,5 10 20 30 12 12 18 15 11 2 4 53  

DGT Politechnika Gdańska

Trener: Vadim Czeczuro

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Presley Hudson 26 35:005/6 83.34/9 44.49/15 60.04/4 100.0  3 3 3 3 1 4 1     23 19
7 Agnieszka Haryńska 8 23:322/3 66.70/1 0.02/4 50.04/4 100.01 1 2 3 1 4 1 1     11 12
11 Agata Ostrowska 0 07:490/2 0.0   0/2 0.0         1 1     1     0 -4
12 Klaudia Niedźwiedzka 1 18:560/3 0.00/1 0.00/4 0.01/2 50.0  4 4 1 3 1 1     1 0 5
13 Jenna Smith 7 35:321/2 50.01/2 50.02/4 50.02/2 100.01 13 14 2 3 3 4 3 1 1 21 18
15 Karolina Strzelczyk 2 04:29         2/2 100.0  1 1   1 1 1       2 -1
21 Sylwia Bujniak 8 27:561/3 33.32/4 50.03/7 42.9   1 1 2 5 1   2 3     12 21
23 Marianna Duszkiewicz 0 05:25              1 1         1     2 -2
24 Martyna Koc 15 27:242/5 40.02/3 66.74/8 50.05/5 100.0  6 6 2 1 2 6   3   16 7
93 Alice Nayo 8 13:581/2 50.02/3 66.73/5 60.0     2 2   4           8 10
Drużyna 1   1 1 2
Suma 75 200:01 12/26 46,2 11/23 47,8 23/49 46,9 18/19 94,7 3 32 35 17 18 12 19 10 4 2 95  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Sponsor oficjalny

Suzuki

Sponsor

Lotos

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa