Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CTL Zagłębie Sosnowiec Enea AZS Poznań Energa Toruń GTK Arka Gdynia KS Basket 25 Bydgoszcz Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin VBW Arka Gdynia
CosinusMED Widzew Łódź
78  :  67 (18:8, 21:24, 22:15, 17:20)
AZS Uniwersytet Gdański
Etap I - 14 kolejka | 11.01.2020 18:00
Sędziowie: Karina Pełka, Adrian Szczotka, Bogna Podkowińska | Komisarz: Patrycja Gulak-Lipka

CosinusMED Widzew Łódź

Trener: Wojciech Szawarski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Taylor Emery 20 30:497/11 63.60/3 0.07/14 50.06/7 85.71 6 7 1 1 5   1   1 21 1
4 Jagoda Bandoch 0 11:300/1 0.0   0/1 0.0   2 1 3   1 1         2 -2
5 Monika Jasnowska 8 20:324/5 80.00/4 0.04/9 44.40/1 0.02 1 3 1 1 1   1     7 7
6 Anna Kudelska 0 04:590/2 0.0   0/2 0.0   1   1 1     2       -2 -6
9 Ewelina Gala 9 29:021/3 33.31/2 50.02/5 40.04/6 66.72 5 7 1 2 4 1       11 1
13 Julia Drop 13 28:555/6 83.31/4 25.06/10 60.00/2 0.0  6 6 7 1 1 5       15 21
14 Wiktoria Stępień 0 01:57                    1           0 1
15 Klaudia Gertchen 5 14:051/1 100.01/1 100.02/2 100.0   1 3 4 2 4     1     12 14
22 Katarina Vucković 8 36:163/8 37.5   3/8 37.52/4 50.02 8 10 1 3 2 2   1 1 11 11
32 Jazmine Davis 15 21:564/6 66.71/2 50.05/8 62.54/5 80.0  6 6 1 3 6 2       16 7
99 Weronika Pawlak DNP                                   
Drużyna   2 2   3
Suma 78 200:01 25/43 58,1 4/16 25 29/59 49,2 16/25 64 11 36 47 15 17 20 12 3 1 2 93  

AZS Uniwersytet Gdański

Trener: Włodzimierz Augustynowicz

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
7 Olena Samburska 7 25:532/4 50.01/2 50.03/6 50.0   1 1 2 3 3     1     10 -15
10 Paulina Kuras 3 26:121/4 25.00/2 0.01/6 16.71/1 100.01 1 2 5 5 5 4       1 0
12 Angelika Kuras 2 12:231/3 33.30/1 0.01/4 25.0   1   1   3   1 1     0 -11
14 Jastina Kosalewicz DNP                                   
15 Żaneta Szczęśniak DNP                                   
20 Agata Stępień 5 10:311/2 50.01/3 33.32/5 40.0           1     1     3 6
21 Gabrielle Rae Ortiz 6 17:240/1 0.02/5 40.02/6 33.3     1 1 1 1     1     5 -13
24 Tierra La She Ruffin-Pratt 27 40:006/15 40.01/6 16.77/21 33.312/13 92.33 11 14 2 2 8 3 2 1   28 -11
25 Olga Frolkina 10 35:114/7 57.10/8 0.04/15 26.72/2 100.0  2 2   3 3   4     5 -7
32 Anna Pachurina 7 32:263/7 42.9   3/7 42.91/2 50.05 3 8   2 1 1   1 1 10 -4
Drużyna   4 4    
Suma 67 200:00 18/43 41,9 5/27 18,5 23/70 32,9 16/18 88,9 11 19 30 11 20 17 9 10 2 1 62  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Sponsor oficjalny

Suzuki

Sponsor

Lotos

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa