Etap I - Kolejka II | 12.11.2019 16:00
Sędziowie: Wojciech Bekacz, Gerard Jurewicz
Citronex UKS Basket Zgorzelec
Trener: Piotr Pietryk
NR | S5 | Zawodniczka | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
4 | Wiktoria Marcinów | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
5 | Magdalena Starczewska | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
10 | Maja Śmigaj | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/2 | 50.0 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
11 | Wiktoria Kowalczuk | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/2 | 50.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
12 | Nina Łozowska | DNP |   |   |   |   |   |   | 6/6 | 100.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
13 | Hanna Kempa | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
15 | Alicja Gieracka | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 4 |   |   |   |   |   |   |   | ||
23 | Oliwia Kuzubska | DNP |   |   |   |   |   |   | 0/2 | 0.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
24 | Natalia Ferenc | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
25 | Barbara Łachacz | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
26 | Oliwia Urbanowicz | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
27 | Wiktoria Zienkiewicz | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp.
Trener: Robert Pieczyrak. Asystent: Janusz Kopaczewski
NR | S5 | Zawodniczka | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
2 | Wiktoria Kuczyńska | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
3 | Paula Duchnowska | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/1 | 100.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
7 | Alicja Kościukiewicz | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/3 | 66.7 |   |   |   |   | 4 |   |   |   |   |   |   |   | ||
11 | Natalia Feliczak | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
15 | Ewa Kielar | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/4 | 50.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
17 | Patrycja Szczecińska | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
20 | Ewelina Śmiałek | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/2 | 50.0 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
40 | Aleksandra Omiotek | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/1 | 100.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
41 | Katarzyna Mamrowicz | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
43 | Julia Jeger | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |