Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Ostrovia Ostrów Wlkp.
2016-10-30 18:00
67
51
Basket 90 Gdynia
PGE MKK Siedlce
2016-11-05 16:00
71
59
Ostrovia Ostrów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2016-11-05 17:00
58
88
Internet - 2016-11-05 17:00
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2016-11-05 18:00
72
64
Internet - 2016-11-05 18:00
Cosinus Widzew Łódź
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2016-11-05 18:00
64
84
Internet - 2016-11-05 18:00
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2016-11-05 19:00
51
60
TVP Wrocław - 2016-11-05 19:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2016-11-06 17:00
69
64
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Cosinus Widzew Łódź
2016-11-09 18:00
69
49
Wisła Can-Pack Kraków
Energa Toruń
2016-11-11 18:00
96
50
Basket 90 Gdynia
Ostrovia Ostrów Wlkp.
2016-11-12 17:00
82
68
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
2016-11-12 17:00
83
58
Artego Bydgoszcz
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2016-11-12 17:00
90
72
PGE MKK Siedlce
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2016-11-12 18:00
53
86
Internet -
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Artego Bydgoszcz
2016-11-27 17:00
69
67
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Wisła Can-Pack Kraków
2016-11-27 17:00
59
83
Energa Toruń
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
2016-11-27 17:00
65
54
Ostrovia Ostrów Wlkp.
PGE MKK Siedlce
TV | 2016-11-27 17:00
81
79
Internet - 2016-11-27 17:00
1KS Ślęza Wrocław
Cosinus Widzew Łódź
2016-11-27 18:00
76
58
CCC Polkowice
Basket 90 Gdynia
TV | 2016-11-27 19:00
76
93
TVP Wrocław - 2016-11-27 19:00
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2016-12-01 20:00
68
54
Ostrovia Ostrów Wlkp.
CCC Polkowice
TV | 2016-12-03 16:30
72
86
Internet - 2016-12-03 16:30
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
2016-12-03 18:00
91
67
PGE MKK Siedlce
Artego Bydgoszcz
TV | 2016-12-03 18:00
57
78
Internet -
Wisła Can-Pack Kraków
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2016-12-04 17:00
--
--

Czas do meczu w TV: Energa Toruń - Basket 90 Gdynia 10.12.2016, godz. 18:00, Internet

0h 0m 0s

2016-12-03 19:45
10. kolejka: Ślęza wygrywa z Energą, przełamanie CCC
2016-12-02 10:00
Hurt najlepsza w listopadzie
2016-11-27 20:17
9. kolejka: Gorzowianki wygrywają z Artego
2016-11-25 14:12
Rusza Europejski Tydzień Koszykówki Olimpiad Specjalnych
REKLAMA

Statystyki Tauron Basket Ligi Kobiet:

1. Courtney Hurt InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.
19,8 Punkty / Mecz
2. Darxia Morris Energa Toruń
18,1 Punkty / Mecz
3. Denesha Stallworth Artego Bydgoszcz
17,7 Punkty / Mecz
4. Ewelina Kobryn Wisła Can-Pack Kraków
17,6 Punkty / Mecz
5. Meighan Simmons Wisła Can-Pack Kraków
16,8 Punkty / Mecz
Zobacz więcej statystyk
1. Courtney Hurt InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.
25,7 Eval / Mecz
2. Ewelina Kobryn Wisła Can-Pack Kraków
25,0 Eval / Mecz
3. Kelley Cain Energa Toruń
23,2 Eval / Mecz
4. Sharnee Zoll 1KS Ślęza Wrocław
21,7 Eval / Mecz
5. Carolyn Swords Basket 90 Gdynia
21,5 Eval / Mecz
Zobacz więcej statystyk
1. Sharnee Zoll 1KS Ślęza Wrocław
9,8 Asysty / Mecz
2. Jelena Škerović Basket 90 Gdynia
8,7 Asysty / Mecz
3. Maurita Reid Artego Bydgoszcz
6,6 Asysty / Mecz
4. Julie McBride Energa Toruń
6,4 Asysty / Mecz
5. Mariona Ortiz CCC Polkowice
6,2 Asysty / Mecz
Zobacz więcej statystyk
1. Carolyn Swords Basket 90 Gdynia
11,9 Zbiórki / Mecz
2. Kelley Cain Energa Toruń
11,3 Zbiórki / Mecz
3. Courtney Hurt InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.
11,2 Zbiórki / Mecz
4. Uju Ugoka Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
11,2 Zbiórki / Mecz
5. Nicole Michael JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
9,0 Zbiórki / Mecz
Zobacz więcej statystyk
1. Aliyyah Handford Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
3,2 Przechwyty / Mecz
2. Sharnee Zoll 1KS Ślęza Wrocław
3,2 Przechwyty / Mecz
3. Stephanie Talbot InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.
3,1 Przechwyty / Mecz
4. Jelena Škerović Basket 90 Gdynia
2,9 Przechwyty / Mecz
5. Maurita Reid Artego Bydgoszcz
2,8 Przechwyty / Mecz
Zobacz więcej statystyk
1. Magdalena Szajtauer InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.
2,4 Bloki / Mecz
2. Ewelina Kobryn Wisła Can-Pack Kraków
1,9 Bloki / Mecz
3. Marija Rezan CCC Polkowice
1,7 Bloki / Mecz
4. Kelley Cain Energa Toruń
1,7 Bloki / Mecz
5. Courtney Hurt InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.
1,7 Bloki / Mecz
Zobacz więcej statystyk
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sekcja Tauronka

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl