Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2017-09-21 18:30
70
76
Internet -
Widzew Łódź
Artego Bydgoszcz
2017-09-22 17:00
51
87
Basket 90 Gdynia
Enea AZS Poznań
2017-09-23 18:00
--
--
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-09-23 18:00
--
--
Energa Toruń
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-09-23 18:00
--
--
PGE MKK Siedlce
Wisła CanPack Kraków
2017-09-24 17:00
--
--

Czas do meczu w TV: CCC Polkowice - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 04.10.2017, godz. 18:50, Internet

0h 0m 0s

2017-09-23 13:21
1. kolejka: Artego wygrywa w Łodzi
2017-09-23 13:19
Transmisja: Basket 90 - Enea AZS
2017-09-23 13:13
Transmisja: Energa - JAS-FBG Zagłębie
2017-09-23 13:08
Transmisja: Ostrovia - InvestInTheWest

Statystyki Basket Ligi Kobiet:

1. Feyonda Fitzgerald Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
23,0 Punkty / Mecz
2. Roksana Schmidt Widzew Łódź
20,0 Punkty / Mecz
3. Dragana Stankovic Artego Bydgoszcz
17,0 Punkty / Mecz
4. Elina Dikeoulakou CCC Polkowice
16,0 Punkty / Mecz
5. Jennifer O'Neill Artego Bydgoszcz
14,0 Punkty / Mecz
Zobacz więcej statystyk
1. Dragana Stankovic Artego Bydgoszcz
22,0 Eval / Mecz
2. Feyonda Fitzgerald Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
21,0 Eval / Mecz
3. Artemis Spanou CCC Polkowice
17,0 Eval / Mecz
4. Elina Dikeoulakou CCC Polkowice
16,0 Eval / Mecz
5. Roksana Schmidt Widzew Łódź
15,0 Eval / Mecz
Zobacz więcej statystyk
1. Julie McBride Artego Bydgoszcz
7,0 Asysty / Mecz
2. Elina Dikeoulakou CCC Polkowice
7,0 Asysty / Mecz
3. Feyonda Fitzgerald Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
6,0 Asysty / Mecz
4. Agnieszka Szott-Hejmej Artego Bydgoszcz
5,0 Asysty / Mecz
5. Artemis Spanou CCC Polkowice
5,0 Asysty / Mecz
Zobacz więcej statystyk
1. Dajana Butulija Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
7,0 Zbiórki / Mecz
2. Uju Ugoka Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
7,0 Zbiórki / Mecz
3. Feyonda Fitzgerald Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
7,0 Zbiórki / Mecz
4. Artemis Spanou CCC Polkowice
7,0 Zbiórki / Mecz
5. Roksana Schmidt Widzew Łódź
6,0 Zbiórki / Mecz
Zobacz więcej statystyk
1. Kateryna Dorogobuzowa Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
4,0 Przechwyty / Mecz
2. Weronika Gajda CCC Polkowice
3,0 Przechwyty / Mecz
3. Roksana Schmidt Widzew Łódź
2,0 Przechwyty / Mecz
4. Julia Adamowicz Artego Bydgoszcz
2,0 Przechwyty / Mecz
5. Agnieszka Szott-Hejmej Artego Bydgoszcz
2,0 Przechwyty / Mecz
Zobacz więcej statystyk
1. Theresa Plaisance CCC Polkowice
3,0 Bloki / Mecz
2. Antonija Sandrić CCC Polkowice
2,0 Bloki / Mecz
3. Karolina Poboży Artego Bydgoszcz
2,0 Bloki / Mecz
4. Dragana Stankovic Artego Bydgoszcz
1,0 Bloki / Mecz
5. Wiktoria Zapart Widzew Łódź
1,0 Bloki / Mecz
Zobacz więcej statystyk
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl