Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-03-26 17:00
55
65
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-03-26 18:00
58
64
Internet - 2017-03-26 18:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-03-26 18:00
63
67
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-26 19:00
63
52
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-29 18:00
80
86
Internet - 2017-03-29 18:00
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-03-29 18:00
60
43
Internet - 2017-03-29 18:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
TV | 2017-03-29 19:00
81
87
TVP Wrocław, TVP Gorzów Wielkopolski - 2017-03-29 19:00
Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-01 18:00
65
68
Internet - 2017-04-01 17:00
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-01 19:00
64
66
TVP Wrocław -
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-02 17:40
62
52
TVP Wrocław - 2017-04-02 17:40
Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-02 18:00
81
66
Internet - 2017-04-02 18:00
Artego Bydgoszcz
Wisła Can-Pack Kraków
2017-04-08 17:00
63
68
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-08 19:00
65
60
TVP Wrocław - 2017-04-08 19:00
Artego Bydgoszcz
Wisła Can-Pack Kraków
2017-04-09 17:00
60
68
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-09 19:00
52
71
TVP Wrocław - 2017-04-09 19:00
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-12 19:00
67
59
TVP Wrocław - 2017-04-12 19:00
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-04-19 18:45
71
65
TVP Sport - 2017-04-19 18:45
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-19 19:00
80
63
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-19 19:00
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-04-20 18:45
73
57
TVP Sport - 2017-04-20 18:45
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-20 19:00
67
60
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-20 19:00
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2017-04-23 19:00
56
77
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-23 19:00
Wisła Can-Pack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-29 14:00
86
56
TVP Sport - 2017-04-29 14:00
Wisła Can-Pack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
NA ŻYWO | Kwarta I | 00:19
10
15
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-05-03 16:15
--
--
TVP Sport - 2017-05-03 16:15

1KS Ślęza Wrocław

nr zawodniczka paszport urodzony wzrost pozycja
54 Nikki Greene Stany Zjednoczone 1990-09-06 193 środkowa
26 Patrycja Jaworska Polska 1998-05-14 168 rozgrywająca
12 Agnieszka Kaczmarczyk Polska 1989-05-23 187 silna skrzydłowa
23 Marissa Kastanek Stany Zjednoczone 1990-05-31 175 rozgrywająca / rzucająca
24 Magdalena Koperwas Polska 1993-06-11 177 rzucająca / niska skrzydłowa
14 Agnieszka Majewska Polska 1982-05-11 195 silna skrzydłowa / środkowa
17 Anna Matras Polska 1998-05-26 173 rzucająca
10 Kateryna Rymarenko Ukraina 1990-04-03 187 silna skrzydłowa
15 Sylwia Siemienas Polska 1996-12-05 185 silna skrzydłowa / środkowa
4 Zuzanna Sklepowicz Polska 1996-12-20 173 rozgrywająca
11 Agnieszka Skobel Polska 1989-01-16 180 rzucająca / niska skrzydłowa
25 Agnieszka Śnieżek Polska 1991-10-25 176 rzucająca
21 Kourtney Treffers Holandia 1994-08-08 189 silna skrzydłowa
0 Julia Tyszkiewicz Polska 1996-06-09 178 rzucająca
22 Marta Wdowiuk Polska 1998-02-05 179 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
5 Sharnee Zoll Stany Zjednoczone 1986-07-11 170 rozgrywająca
16 Małgorzata Zuchora Polska 1994-06-23 176 rzucająca
 
  trener rola
 Arkadiusz RusinTrener
 Grzegorz KrzakAsystent trenera
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl