Ćwierćfinał, mecze 2: Artego doprowadza do remisu
Nagrody dla najlepszych - zobacz zdjęcia
2017-03-16 12:00
Najbardziej wartościowa zawodniczka sezonu zasadniczego
Puchar Polski Kobiet: Wysokie zwycięstwo szczecinianek

Puchar Polski | informacja prasowa King Wilki Morskie Szczecin | 2014-02-06 00:27

W meczu dwóch "okrojonych" kadrowo drużyn, rywalizujących w VI rundzie Pucharu Polski, dużo lepsze okazały się szczecińskie Wilczyce. Głównie dlatego, że są obecnie na etapie "opuszczania szpitala", a większość koszykarek Artego Bydgoszcz właśnie do niego trafiła.

Puchar Polski Kobiet w sezonie 2013/2014

Puchar Polski | wk | 2013-09-19 14:25

Znany jest już system rozgrywek, a także terminarz Pucharu Polski Kobiet w sezonie 2013/2014.

CCC z Pucharem Polski!

Puchar Polski | Konrad Kaptur | 2013-03-09 19:16

Puchar Polski - ViaSMS.pl CUP dla koszykarek CCC Polkowice. Wicemistrzynie Polski w wielkim finale Final Four pokonały drużynę Wisły Can-Pack Kraków 72:63. - To wspaniała chwila, jestem dumny z mojego zespołu – powiedział trener CCC.

ViaSMS.pl CUP: Wypowiedzi po meczu CCC - Matizol Lider

Puchar Polski | ws | 2013-03-08 21:16

Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi trenerów i zawodniczek po meczu Final Four Pucharu Polski - ViaSMS.pl CUP pomiędzy CCC Polkowice a Matizolem Liderem Pruszków.

ViaSMS.pl CUP: Pewny awans CCC

Puchar Polski | Konrad Kaptur | 2013-03-08 20:35

Rozpędzone koszykarki CCC nie dały najmniejszych szans rywalkom z Pruszkowa i bez najmniejszych problemów awansowały do finału Final Four Pucharu Polski - ViaSMS.pl CUP, w którym jutro zmierzą się z Wisłą Can-Pack Kraków.

ViaSMS.pl CUP: Niezawodna Tina Charles

Puchar Polski | Robert Strupiechowski | 2013-03-08 18:58

W półfinałowym meczu Final Four Pucharu Polski - ViaSMS.pl CUP koszykarki Wisły Can-Pack Kraków pokonały Artego Bydgoszcz 70:59. Najwięcej punktów dla zespołu Białej Gwiazdy zdobyła Tina Charles 31, która także zanotowała 15 zbiórek (double-double).

ViaSMS.pl CUP: Poległy z honorem

Puchar Polski | Maciej Łopatto | 2013-03-08 18:54

Bez kontuzjowanych Charity Szczechowiak i Justyny Jeziornej Artego dzielnie przez 3 i pół kwarty stawiało opór Wiśle Can-Pack Kraków. Ostatecznie bydgoszczanki przegrały w półfinale Final Four Pucharu Polski - ViaSMS.pl CUP 59:70.

Wisła Can-Pack i CCC w finale

Puchar Polski | ws | 2013-03-08 18:48

Pierwszymi finalistkami Final Four Pucharu Polski ViaSMS.pl CUP zostały koszykarki Wisły Can-Pack Kraków. Wciąż aktualne mistrzynie Polski pokonały Artego Bydgoszcz 70:59. W drugim półfinale gospodynie turnieju, koszykarki CCC Polkowice rozgromiły Matizol Lider Pruszków 79:47.

Piotr Dunin-Suligostowski: Nie bawię się w typowanie

Wywiad | Robert Strupiechowski | 2013-03-07 18:00

- Nie, nigdy nie bawię się w takie rzeczy - każdy może wygrać i każdy może przegrać. Większość wytypowała już finał, ale parkiet dopiero zweryfikuje trafność tych typów - mówi przed rozpoczęciem rywalizacji w Final Four Pucharu Polski - ViaSMS.pl CUP Piotr Dunin-Suligostowski, generalny menedżer Wisły Can-Pack Kraków.

Ewelina Gala: Weekend prawdy

Wywiad | Maciej Łopatto | 2013-03-07 06:14

- Trudno typować, który zespół jak podejdzie do pucharowej rywalizacji w kontekście czekających nas decydujących meczów ligi. Właśnie w weekend się to okaże - mówi Ewelina Gala z Artego Bydgoszcz przed finałem Pucharu Polski - ViaSMS.pl CUP.