,

TS Ostrovia - Wisła Can-Pack: Beniaminek nie sprostał mistrzyniom

Wisła Can-Pack Kraków pokonała w Ostrowie Wielkopolskim TS Ostrovię 79:69.

,

Beniaminek w pierwszej połowie postawił wysoko poprzeczkę. Dzięki dobrzej grze Jones i Motyl ostrowianki po pierwszej połowie przegrywały tylko 31:44. W drużynie z Krakowa pod koszem przewagę miała Ewelina Kobryń, która zdobyła 11 punktów i zanotowała 6 zbiórek.

Trzecia kwarta okazała się bardzo szczęśliwa dla koszykarek z Ostrowa które wygrały tą część 21:13. Na 7 minut przed końcem meczu w akcji 3+1 popisała się Karolina Kaczmarek i ostrowskie koszykarki traciły już tylko 2 punkty. Niestety tak dobra gra nie przyniósł zbyt wiele korzyści i ostatecznie to Wisła Kraków odnosi zwycięstwo w Ostrowie Wielkopolskim 79:69

Punkty zdobywały:

TS Ostrovia Ostrów Wlkp: Bishop 16, Jones 16, Motyl 14, Sosnowska 8, Kaczmarek 7, Cebulska 3, Stepień 3, Jasnowska 2.

Wisła Can-Pack Kraków.: Simmons 19, Ben Abdelkader 18, Kobryń 17, Yguervide 9, Szott-Hejmej 8, Morrison 6, Ziętara 2.