Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
1KS Ślęza Wrocław
2016-12-17 18:00
68
63
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
TV | 2016-12-21 18:00
71
61
Internet - 2016-12-21 18:00
Basket 90 Gdynia
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2016-12-21 18:00
68
85
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2016-12-21 18:00
75
81
Internet - 2016-12-21 17:00
Cosinus Widzew Łódź
PGE MKK Siedlce
2016-12-21 18:00
59
75
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2016-12-21 19:00
46
51
TVP Lublin - 2016-12-21 19:00
CCC Polkowice
Energa Toruń
TV | 2016-12-21 19:00
90
86
TVP Wrocław - 2016-12-21 19:00
Wisła Can-Pack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-01-07 17:00
55
71
Internet -
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-01-07 18:00
81
58
Energa Toruń
Cosinus Widzew Łódź
TV | 2017-01-08 17:00
89
59
Internet - 2017-01-08 17:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
CCC Polkowice
2017-01-08 17:00
42
86
Basket 90 Gdynia
Wisła Can-Pack Kraków
2017-01-14 15:00
67
88
1KS Ślęza Wrocław
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
2017-01-14 17:00
80
71
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-01-14 17:00
50
63
Internet - 1970-01-01 17:00
Cosinus Widzew Łódź
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2017-01-14 18:00
80
83
Internet -
Energa Toruń
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-01-14 18:00
76
50
Internet -
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2017-01-15 19:00
57
46
TVP Wrocław -
PGE MKK Siedlce
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-01-17 19:30
49
66
Internet - 2017-01-17 19:30
Cosinus Widzew Łódź
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-01-18 18:00
53
90
PGE MKK Siedlce
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-01-21 15:00
--
--
Internet - 2017-01-21 15:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Energa Toruń
2017-01-21 17:00
--
--
Wisła Can-Pack Kraków
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-01-21 17:00
--
--
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
2017-01-22 17:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Basket 90 Gdynia
2017-01-22 18:00
--
--

Euroliga: Porażki polskich drużyn

2017-01-11 21:18

news

Wisła Can-Pack Kraków musiała uznać wyższość Dynama Kursk 59:96, a CCC Polkowice przegrał z Uniqa Sopron 64:76 w kolejnych spotkaniach rozgrywek Euroligi kobiet.

Dynamo Kursk – Wisła Can-Pack Kraków 96:59 (25:20, 27:10, 19:14, 25:15)

Dynamo: Ogwumike 21, McCourghtry 15, Levchenko 14, Vadeeva 10, Kirillova 8, Prints 7, Ciak 6, Vadmer 4, Cruz 4, Dorosheva 4, Medvedeva 3, Logunova 0.

Wisła Can-Pack: Ygueravide 19, Morrison 18, Szott-Hejmej 8, Simmons 7, Ben Abdelkader 4, Kobryn 3.

-----

Uniqa Sopron – CCC Polkowice 76:64 (23:20, 25:10, 10:20, 18:14)

Uniqa: Turner 34, Johnson 20, Krnjic 13, Crvendakic, 4, Hatar 2, Fegyverneky 1, Dubei 0.

CCC: Harrison 26, Faulkner 17, V. Musina 10, Gala 4, Leciejewska 2, Stankiewicz 0, Ortiz 0, Urbaniak 0.

-----

Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl