Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
CCC Polkowice
2018-01-27 17:00
65
94
Wisła CanPack Kraków
Energa Toruń
2018-01-27 17:00
72
77
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Basket 90 Gdynia
2018-01-27 18:00
77
75
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
Enea AZS Poznań
2018-01-28 16:00
80
67
1KS Ślęza Wrocław
Widzew Łódź
TV | 2018-01-28 16:00
68
57
Echo24 - 2018-01-27 00:00
Artego Bydgoszcz
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2018-01-28 17:00
85
66
YouTube - 2018-01-27 00:00
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Basket 90 Gdynia
2018-01-31 17:00
70
98
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-02-03 17:00
65
77
TV Proart - 2018-02-03 00:00
Widzew Łódź
PGE MKK Siedlce
TV | 2018-02-03 18:00
76
73
Toya - 2018-02-03 17:55
Energa Toruń
1KS Ślęza Wrocław
2018-02-03 18:00
72
49
Enea AZS Poznań
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2018-02-04 18:00
80
97
TV Com - 2018-02-03 18:00
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
TV | 2018-02-04 19:00
81
71
TVP Wrocław -
Enea AZS Poznań
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2018-02-17 18:15
66
80
TV Com - 2018-02-17 18:00
1KS Ślęza Wrocław
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2018-02-18 16:00
82
63
Echo24 -
PGE MKK Siedlce
Energa Toruń
2018-02-18 16:00
59
61
Artego Bydgoszcz
Basket 90 Gdynia
TV | 2018-02-18 17:00
92
85
YouTube - 2018-02-17 00:00
Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
2018-02-18 17:00
64
69
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2018-02-18 18:00
66
77
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
PGE MKK Siedlce
TV | 2018-02-21 18:00
--
--
TV Proart - 2018-02-21 00:00
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2018-02-21 18:00
--
--
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-02-21 19:00
--
--
TVP Wrocław - 2018-02-21 18:50
Enea AZS Poznań
Artego Bydgoszcz
TV | 2018-02-21 20:00
--
--
TV Com - 2018-02-21 18:00
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2018-02-24 18:00
--
--
Widzew Łódź
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-02-24 18:00
--
--

Mecze finałowe od 19 kwietnia w TVP Sport

2017-04-10 11:34

news

Wszystkie spotkania finałowe Basket Ligi Kobiet będzie można zobaczyć w TVP Sport. Mecz nr 1 w serii do trzech zwycięstw w środę 19 kwietnia o godz. 18.45. Rywalizacja o trzecie miejsce rozpocznie się tego samego dnia.

Terminarz meczów finałowych (do trzech zwycięstw, transmisje w TVP Sport):

Ślęza Wrocław - Wisła Can-Pack Kraków, mecz 1 – 19 kwietnia (środa), godz. 18:45

Ślęza Wrocław - Wisła Can-Pack Kraków, mecz 2 – 20 kwietnia (czwartek), godz. 18:45

Wisła Can-Pack Kraków - Ślęza Wrocław, mecz 3 – 29 kwietnia (sobota), godz. 14.00

Wisła Can-Pack Kraków - Ślęza Wrocław, ew. mecz 4 – 30 kwietnia (niedziela), godz. 18:30

Ślęza Wrocław - Wisła Can-Pack Kraków, ew. mecz 5 – 3 maja (środa), godz. 16.15

-----

Terminarz rywalizacji o 3. miejsce (do trzech zwycięstw):

CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz, mecz 1 – 19 kwietnia (środa), godz. 19.00 - transmisja w TVP Wrocław i TVP Bydgoszcz

CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz, mecz 2 – 20 kwietnia (czwartek), godz. 19.00 - transmisja w TVP Wrocław i TVP Bydgoszcz

Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice, mecz 3 – 23 kwietnia (niedziela), godz. 19.00 - transmisja w TVP Wrocław i TVP Bydgoszcz

Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice, ew. mecz 4 – 24 kwietnia (poniedziałek)

CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz, ew. mecz 5 – 27 kwietnia (czwartek)

-----

Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka