Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2017-09-21 18:30
70
76
Internet -
Widzew Łódź
Artego Bydgoszcz
2017-09-22 17:00
51
87
Basket 90 Gdynia
Enea AZS Poznań
2017-09-23 18:00
82
58
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-09-23 18:00
49
78
Energa Toruń
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-09-23 18:00
77
58
PGE MKK Siedlce
Wisła CanPack Kraków
2017-09-24 17:00
62
58
1KS Ślęza Wrocław
PGE MKK Siedlce
2017-09-29 18:30
--
--
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-09-30 17:00
--
--
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-09-30 17:00
--
--

Ostrava Cup 2017

2017-09-11 11:44

Koszykarki Widzewa Łódź i TS Ostrovii Ostrów Wlkp. brały udział w Ostrava Cup 2017.

Widzew Łódź – Technic Brno 78:61 (18:16, 23:6, 18:22, 19:17)

Widzew: Roksana Schmidt 20, Darya Zavidna 17, Julia Drop 11, Klaudia Gertchen 11, Anna Kudelska 8, Brandi Harvey-Carr 5, Wiktoria Zapart 4, Wiktoria Stępień 2, Maria Wybraniec 0.

-----

Widzew Łódź – Ostrovia Ostrów Wlkp. 73:79 (16:14, 24:15, 14:26, 19:24)

Widzew: Roksana Schmidt 28, Brandi Harvey-Carr 18, Julia Drop 15, Klaudia Gertchen 6, Adriana Kopciuch 2, Maria Wybraniec 2, Wiktoria Zapart 2, Anna Kudelska 0, Darya Zavidna 0.

Ostrovia: Jasnowska 16, Puss 16, Motyl 10, Nowicka 3, Jaworska 9, Jones 9,  Mfoula 8, Naczk 7

-----

Widzew Łódź – SBS Ostrawa 68:56 (21:11, 20:8, 11:23, 16:14)

Widzew: Roksana Schmidt 14, Brandi Harvey-Carr 13, Julia Drop 13, Darya Zavidna 9, Wiktoria Zapart 8, Anna Kudelska 4, Klaudia Gertchen 4, Adriana Kopciuch 3, Wiktoria Stępień 0, Maria Wybraniec 0.

-----

Widzew Łódź – Slovan Bratysława 80:57 (26:13, 20:10, 16:15, 18:19)

Widzew: Klaudia Gertchen 15, Roksana Schmidt 15, Darya Zavidna 12, Adriana Kopciuch 11, Brandi Harvey-Carr 10, Wiktoria Zapart 9, Julia Drop 4, Wiktoria Stępień 2, Maria Wybraniec 2, Anna Kudelska 0.

-----

TS Ostrovia - Slovan Bratysława 70:42

Ostrovia: Jaworska 15, Jones 11, Joks 11, Jasnowska 10, Puss 9, Naczk 8, Motyl 6,  Mfoula 2

----

TS Ostrovia - Technic Brno 101:63

Ostrovia: ,Jaworska 18, Jones 15, Joks 14, Mfoula 12, Puss 12, Jasnowska 11, Motyl 11, Naczk 6, Nowicka 2

Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl