Fraser liderką, KGHM BC Polkowice z wygraną

Brianna Fraser rzuciła 21 punktów, a double-double zapisała na swoim koncie Stephanie Mavunga i KGHM BC Polkowice pokonały po raz drugi w sezonie zespół z Torunia.

KGHM BC Polkowice - Energa Polski Cukier Toruń 76:61

STATYSTYKI

Spotkanie w Toruniu trzymało w napięciu do ostatnich minut, rewanż zapowiadał się równie ekscytująco. Podczas gdy w pierwszej kwarcie wyraźnie lepsze były Polkowiczanki, w drugich dziesięciu minutach to Torunianki były górą. Druga połowa to jednak znowu lepsza gra Wicemistrzyń Polski które wygrały ostatecznie 76-61. Znakomite zawody rozegrała Stephanie Mavunga, autorka 18 punktów I 13 zbiórek, najlepszym strzelcem z 21 punktami na koncie była Brianna Fraser. W drużynie gości po 18 punktów zdobyły Angelika Stankiewicz i Keishana Washington.

???? Wicemistrz z Polkowic z kolejną wygraną ???? ???? Briana Fraser 21, Stephanie Mavunga 18 (13zb), Zala Friskovec 9 ???? Keishana Washington 18, Angelika Stankiewicz 18, Asia Strong 11 #ORLEN #ORLENTeam