,

INEA lepsza w derby Poznania!

Wisła Can Pack Kraków bardzo dobrze rozegrała ostatnie dziesięć minut meczu z Utex Row Rybnik, dzięki czemu mistrzynie Polski wywalczyły dwa punkty w konfrontacji z rewelacyjnie grającym w obecnych rozgrywkach beniaminkiem z Rybnika. Energa Toruń zdobyła Brzeg, a leszczyńska Duda - Jelenią Górę. KSSSE zdeklasował Arcus SMS PZKosz w Łomiankach.

,

Utex Row dzielnie walczył z mistrzyniami Polski przez 30 minut spotkania, które odbyło się w Rybniku. "Biała Gwiazda" przełamała jednak opór rywalek w ostatniej odsłonie meczu, którą wygrała aż 5:20 i całe spotkanie 60:75. Przeczytaj więcej Koszykarki KSSSE AZS PWSZ już w pierwszej kwarcie wypracowały sobie bardzo wysoką przewagę nad uczennicami Szkoły Mistrzostwa Sportowego, jednak w kolejnych kwartach zarówno zawodniczki pierwszej piątki, jak i zmienniczki nie zwalniały tempa. Efektem tego jest zdecydowane zwycięstwo gorzowianek - 100:43. Przeczytaj więcej Przeczytaj więcej Przeczytaj więcej Przeczytaj więcej Przeczytaj więcej