,

WNBA: Wygrane gospodyń

Alana Beard po raz kolejny w obecnym sezonie zawodowej ligi WNBA była najskuteczniejszą zawodniczką swojego zespołu. Jej dobra postawa nie przełożyła sie jednak na wygraną drużyny Washington Mystics.

,

Zawodniczka Lotosu PKO BP Gdynia spędziła na parkiecie prawie 35 minut i w tym czasie konto swojej drużyny wzbogaciła o 15 punktów, pięć zbiórek, sześć asyst i jeden przechwyt. Tak udany występ nie pozwolił jednak ekipie Mystics w odniesieniu wyjazdowego zwycięstwa nad New York Liberty. W rywalizacji Minnesoty Lynx z Houston Comets swoje umiejętności zaprezentowała Anna DeForge i z całą pewnością Amerykanka nie będzie mile wspominać swojego występu. Zawodniczka Wisły Can-Pack Kraków spędzając na parkiecie 14 minut chybiła wszystkie swoje rzuty, a jej drużyna uległa rywalkom 88:96. Wyniki
Houston Comets - Minnesota Lynx 96:88
New York Liberty - Washington Mystics 77:56
Phoenix Mercury - Los Angeles Sparks 99:92