Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Energa Toruń
Wisła CanPack Kraków
2017-10-04 18:00
54
58
Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
2017-10-04 18:00
40
67
Enea AZS Poznań
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2017-10-04 18:30
54
77
CCC Polkowice
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2017-10-04 19:00
90
61
Internet - 2017-10-04 18:50
Basket 90 Gdynia
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-10-05 18:00
93
75
PGE MKK Siedlce
Widzew Łódź
2017-10-07 17:00
66
63
Wisła CanPack Kraków
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-10-07 17:00
77
56
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
2017-10-08 16:00
92
80
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Enea AZS Poznań
2017-10-08 16:00
106
55
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
2017-10-08 17:00
77
70
Basket 90 Gdynia
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-10-08 18:00
85
68
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-10-14 17:00
68
58
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Enea AZS Poznań
2017-10-14 17:00
93
51
Energa Toruń
PGE MKK Siedlce
2017-10-15 17:00
86
64
Basket 90 Gdynia
Artego Bydgoszcz
2017-10-15 18:00
73
75
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
2017-10-15 18:00
65
79
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-10-15 19:00
67
80
TVP Wrocław - 2017-10-15 18:50
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-10-21 18:00
71
72
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-10-21 18:00
58
64
Wisła CanPack Kraków
Basket 90 Gdynia
2017-10-22 15:30
73
63
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
2017-10-22 17:00
67
76
Artego Bydgoszcz
Enea AZS Poznań
TV | 2017-10-22 17:00
79
72
Internet - 2017-10-21 00:00
Widzew Łódź
Energa Toruń
TV | 2017-10-22 18:00
63
75
TV Toya - 2017-10-22 17:55
Enea AZS Poznań
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-10-27 18:30
--
--
TV Com - 2017-10-27 18:15
nr zawodniczka paszport urodzony wzrost pozycja
10 Julia Adamowicz Polska 1994-06-15 179 niska skrzydłowa
3 Tiffany Brown Stany Zjednoczone 1986-08-26 165 rozgrywająca / rzucająca
44 Kateryna Dorogobuzowa Ukraina 1990-06-28 185 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
5 Marianna Duszkiewicz Polska 1994-08-17 173 rozgrywająca
8 Paulina Franka Polska 1997-07-16 179 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
24 Ewelina Gala Polska 1990-05-22 185 silna skrzydłowa
21 Anna Jakubiuk Polska 1994-04-17 182 silna skrzydłowa
20 Angelika Kuras Polska 1992-07-27 183 silna skrzydłowa
13 Dominika Miłoszewska Polska 1994-04-25 190 silna skrzydłowa / środkowa
7 Monika Naczk Polska 1995-02-23 170 rozgrywająca
22 Agata Ostrowska Polska 1993-04-28 181 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
17 Agnieszka Przybytek Polska 1991-07-12 172 rozgrywająca / rzucająca
11 Martyna Pyka Polska 1995-11-12 177 niska skrzydłowa
6 Angelika Stankiewicz Polska 1995-03-31 170 rozgrywająca / rzucająca
4 Karina Szczurewska Polska 1990-07-21 169 rozgrywająca / rzucająca
19 Karolina Szlachta Polska 1982-06-26 172 rozgrywająca / rzucająca
16 Katarzyna Śmietańska Polska 1998-06-19 176 rozgrywająca
9 Aleksandra Wajler Polska 1995-10-14 185 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
15 Karolina Wilk Polska 1993-04-06 185 silna skrzydłowa / środkowa
 
  trener rola
 Vadim CzeczuroTrener

Odeszli

Magdalena Koperwas (zawodniczka, 2015-01-15), Kelsey Simon (zawodniczka)

Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka