Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2018-04-03 19:00
100
66
YouTube - 2018-04-03 18:55
Artego Bydgoszcz
Basket 90 Gdynia
TV | 2018-04-04 18:00
91
86
YouTube - 2018-04-04 17:55
Wisła CanPack Kraków
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2018-04-04 18:30
90
66
www.wislacanpack.pl/live/ - 2018-04-04 18:25
Energa Toruń
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-04-04 19:00
65
49
TV Toruń - 2018-04-04 18:55
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2018-04-04 19:00
72
59
YouTube -
Basket 90 Gdynia
Artego Bydgoszcz
2018-04-07 16:00
65
59
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
CCC Polkowice
TV | 2018-04-07 18:00
61
95
YouTube - 2018-04-07 17:55
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Wisła CanPack Kraków
2018-04-07 18:00
84
85
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
TV | 2018-04-07 19:00
87
65
YouTube - 2018-04-07 18:55
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
TV | 2018-04-08 16:00
83
68
YouTube - 2018-04-08 15:55
Basket 90 Gdynia
Artego Bydgoszcz
2018-04-08 17:00
52
83
Artego Bydgoszcz
Basket 90 Gdynia
TV | 2018-04-11 19:00
64
58
YouTube - 2018-04-11 18:55
Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
2018-04-14 18:00
58
63
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2018-04-14 18:00
70
80
Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
2018-04-15 16:45
59
63
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2018-04-15 18:00
57
61
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
2018-04-18 18:00
57
53
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2018-04-18 19:00
79
85
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2018-04-19 19:00
61
67
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2018-04-22 18:00
85
54
Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-04-25 19:00
--
--
www.wislacanpack.pl/live/ - 2018-04-25 18:55
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2018-04-26 17:00
--
--
TVP Sport - 2018-04-26 16:55
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2018-04-27 18:45
--
--
TVP Sport - 2018-04-27 18:40
1KS Ślęza Wrocław
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-04-27 19:00
--
--
YouTube - 2018-04-27 18:55
nr zawodniczka paszport urodzony wzrost pozycja
10 Julia Adamowicz Polska 1994-06-15 179 niska skrzydłowa
3 Tiffany Brown Stany Zjednoczone 1986-08-26 165 rozgrywająca / rzucająca
44 Kateryna Dorogobuzowa Ukraina 1990-06-28 185 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
5 Marianna Duszkiewicz Polska 1994-08-17 173 rozgrywająca
8 Paulina Franka Polska 1997-07-16 179 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
24 Ewelina Gala Polska 1990-05-22 185 silna skrzydłowa
21 Anna Jakubiuk Polska 1994-04-17 182 silna skrzydłowa
20 Angelika Kuras Polska 1992-07-27 183 silna skrzydłowa
13 Dominika Miłoszewska Polska 1994-04-25 190 silna skrzydłowa / środkowa
7 Monika Naczk Polska 1995-02-23 170 rozgrywająca
22 Agata Ostrowska Polska 1993-04-28 181 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
17 Agnieszka Przybytek Polska 1991-07-12 172 rozgrywająca / rzucająca
11 Martyna Pyka Polska 1995-11-12 177 niska skrzydłowa
6 Angelika Stankiewicz Polska 1995-03-31 170 rozgrywająca / rzucająca
4 Karina Szczurewska Polska 1990-07-21 169 rozgrywająca / rzucająca
19 Karolina Szlachta Polska 1982-06-26 172 rozgrywająca / rzucająca
16 Katarzyna Śmietańska Polska 1998-06-19 172 rozgrywająca
9 Aleksandra Wajler Polska 1995-10-14 185 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
15 Karolina Wilk Polska 1993-04-06 185 silna skrzydłowa / środkowa
 
  trener rola
 Vadim CzeczuroTrener

Odeszli

Magdalena Koperwas (zawodniczka, 2015-01-15), Kelsey Simon (zawodniczka)

Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka