Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
CCC Polkowice
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2017-03-04 19:00
90
54
Internet - 2017-02-04 19:00
Artego Bydgoszcz
PGE MKK Siedlce
2017-03-05 13:00
74
59
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
2017-03-05 17:00
57
78
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
PGE MKK Siedlce
2017-03-08 18:00
79
56
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-12 18:00
71
62
1KS Ślęza Wrocław
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-03-12 18:00
91
51
Basket 90 Gdynia
Energa Toruń
2017-03-12 18:00
56
78
PGE MKK Siedlce
CCC Polkowice
TV | 2017-03-12 18:00
66
103
Internet -
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
2017-03-18 18:00
84
82
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-03-18 18:00
61
66
Internet - 2017-03-18 18:00
1KS Ślęza Wrocław
Basket 90 Gdynia
2017-03-18 18:00
74
79
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-19 17:00
75
67
Internet - 2017-03-19 17:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
2017-03-19 18:00
70
59
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-03-19 18:00
65
54
Internet - 2017-03-19 18:00
1KS Ślęza Wrocław
Basket 90 Gdynia
2017-03-19 18:30
61
52
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-20 18:00
67
68
Internet - 2017-03-20 18:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-03-25 16:00
--
--
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-03-25 17:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-03-25 17:00
--
--
Internet - 2017-03-25 17:00
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-25 19:00
--
--
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-03-26 17:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-03-26 18:00
--
--
Internet - 2017-03-26 18:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-03-26 18:00
--
--
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-26 19:00
--
--
nr zawodniczka paszport urodzony wzrost pozycja
8 Kara Brown-Braxton Stany Zjednoczone 1983-02-18 198 środkowa
13 Patrycja Czepiec Polska 1973-01-02 182
18 Edyta Czerwonka Polska 1985-07-23 180 rozgrywająca / rzucająca / niska skrzydłowa
10 Anna DeForge Stany Zjednoczone 1976-04-14 178 rozgrywająca / rzucająca
8 Katarzyna Gawor Polska 1988-10-12 190 środkowa
15 Dorota Gburczyk - Sikora Polska 1979-08-18 187 niska skrzydłowa
11 Evelina Guneva Polska 1980-05-23 183
4 Tiffani Johnson Polska 1975-12-27 194 środkowa
8 Katarzyna Kenig Polska 1979-04-01 185 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
6 Monika Krawiec Polska 1984-04-01 174 rzucająca
12 Maryna Kress Polska 1980-08-23 192
11 Ljiljana Latinovic Polska 1976-11-16 176 rzucająca
17 Angelika Miszkiel Polska 1987-07-02 184 silny skrzydłowy
9 Iva Perovanovic Polska 1983-09-01 190
7 Magdalena Radwan Polska 1982-08-04 180 rzucająca / niska skrzydłowa
5 Jelena Škerović Czarnogóra 1980-12-23 176 rozgrywająca
16 Magdalena Skorek Polska 1984-06-26 177 rzucająca
14 Natalija Trofimowa Polska 1979-06-16 186 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
17 Agnieszka Wilk Polska 1987-08-09 178 rzucająca
19 Karolina Zając Polska 1996-02-25 160 rozgrywająca
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl