Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Basket 90 Gdynia
2016-12-17 17:00
61
80
Artego Bydgoszcz
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
2016-12-17 17:00
58
63
PGE MKK Siedlce
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2016-12-17 17:00
66
72
Internet - 2016-12-17 17:00
Cosinus Widzew Łódź
CCC Polkowice
TV | 2016-12-17 18:00
74
71
Internet - 2016-12-17 18:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
1KS Ślęza Wrocław
2016-12-17 18:00
68
63
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
TV | 2016-12-21 18:00
71
61
Internet - 2016-12-21 18:00
Basket 90 Gdynia
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2016-12-21 18:00
68
85
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2016-12-21 18:00
75
81
Internet - 2016-12-21 17:00
Cosinus Widzew Łódź
PGE MKK Siedlce
2016-12-21 18:00
59
75
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2016-12-21 19:00
46
51
TVP Lublin - 2016-12-21 19:00
CCC Polkowice
Energa Toruń
TV | 2016-12-21 19:00
90
86
TVP Wrocław - 2016-12-21 19:00
Wisła Can-Pack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-01-07 17:00
55
71
Internet -
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-01-07 18:00
81
58
Energa Toruń
Cosinus Widzew Łódź
TV | 2017-01-08 17:00
89
59
Internet - 2017-01-08 17:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
CCC Polkowice
2017-01-08 17:00
42
86
Basket 90 Gdynia
Wisła Can-Pack Kraków
2017-01-14 15:00
67
88
1KS Ślęza Wrocław
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
2017-01-14 17:00
80
71
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-01-14 17:00
50
63
Internet - 1970-01-01 17:00
Cosinus Widzew Łódź
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2017-01-14 18:00
80
83
Internet -
Energa Toruń
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-01-14 18:00
76
50
Internet -
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2017-01-15 19:00
57
46
TVP Wrocław -
PGE MKK Siedlce
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-01-17 19:30
--
--
Internet - 2017-01-17 19:30
Cosinus Widzew Łódź
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-01-18 18:00
--
--
PGE MKK Siedlce
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-01-21 15:00
--
--
Internet - 2017-01-21 15:00
nr zawodniczka paszport urodzony wzrost pozycja
5 Anna Bekasiewicz Polska 1987-11-05 170 rozgrywająca
11 Veronika Bortelova Kanada 1978-06-11 169 rozgrywająca
15 Frances Carvajal Stany Zjednoczone 1983-07-15 182 silna skrzydłowa / środkowa
13 Monique Coker Stany Zjednoczone 1982-11-28 182 silna skrzydłowa / środkowa
14 Marta Gajewska Polska 1987-10-13 188 silny skrzydłowy
5 Ilona Jasnowska Polska 1969-08-15 182 niska skrzydłowa
7 Justyna Jeziorna Polska 1981-07-09 173 rzucająca
4 Iwona Kaszuwara Polska 1980-04-26 184 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
8 Nartausha Mills Stany Zjednoczone 1976-02-29 191 środkowa
8 Elżbieta Paździerska Polska 1988-11-05 170 rozgrywająca / rzucająca
14 Magdalena Pietrzak Polska 1984-06-07 176 rzucający
10 Anna Szyćko Polska 1978-04-24 174 rozgrywający
9 Łucja Tomczak Polska 1988-11-10 184 silny skrzydłowy
9 Olga Urbanowicz Polska 1981-08-14 188 środkowa
11 Patrycja Wawro Polska 1991-04-29 170 rzucający
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl