Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-12 18:00
71
62
1KS Ślęza Wrocław
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-03-12 18:00
91
51
Basket 90 Gdynia
Energa Toruń
2017-03-12 18:00
56
78
PGE MKK Siedlce
CCC Polkowice
TV | 2017-03-12 18:00
66
103
Internet -
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
2017-03-18 18:00
84
82
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-03-18 18:00
61
66
Internet - 2017-03-18 18:00
1KS Ślęza Wrocław
Basket 90 Gdynia
2017-03-18 18:00
74
79
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-19 17:00
75
67
Internet - 2017-03-19 17:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
2017-03-19 18:00
70
59
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-03-19 18:00
65
54
Internet - 2017-03-19 18:00
1KS Ślęza Wrocław
Basket 90 Gdynia
2017-03-19 18:30
61
52
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-20 18:00
67
68
Internet - 2017-03-20 18:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-03-25 16:00
60
77
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-03-25 17:00
61
60
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-03-25 17:00
65
53
Internet - 2017-03-25 17:00
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-25 19:00
82
69
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-03-26 17:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-03-26 18:00
--
--
Internet - 2017-03-26 18:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-03-26 18:00
--
--
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-26 19:00
--
--
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
2017-03-29 00:00
--
--
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
2017-03-29 18:00
--
--
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
2017-03-29 18:00
--
--
1KS Ślęza Wrocław
Basket 90 Gdynia
2017-03-29 18:00
--
--
nr zawodniczka paszport urodzony wzrost pozycja
7 Elina Babkina Łotwa 1989-04-24 172 rozgrywająca / rzucająca
11 Milka Bjelica Serbia 1981-06-22 193 środkowa
24 Karolina Formella Polska 1991-10-05 180 rzucająca / niska skrzydłowa
24 Sandora Irvin Stany Zjednoczone 1982-02-23 191 silna skrzydłowa / środkowa
14 Marta Jujka Polska 1988-12-12 193 środkowa
12 Magda Kaczmarska Polska 1990-07-14 183 rzucająca / niska skrzydłowa
9 Paulina Krawczyk Francja 1985-03-17 180 rzucający / niski skrzydłowy
13 Marzena Marciniak Polska 1991-05-02 183 rzucająca / niska skrzydłowa
51 Daria Mieloszyńska-Zwolak Polska 1983-11-24 188 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
18 Małgorzata Misiuk Polska 1991-03-23 184 silna skrzydłowa
15 Mijana Musovic Serbia 1987-05-17 181 rzucająca
21 Claudia Sosnowska Polska 1990-04-06 187 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
8 Naketia Swanier Stany Zjednoczone 1986-08-10 170 rozgrywająca
10 Olivia Szumełda-Krzycka Polska 1990-05-04 180 rzucająca / niska skrzydłowa
22 Monica Wright Stany Zjednoczone 1988-07-15 178 rzucająca / niska skrzydłowa
4 Magdalena Ziętara Polska 1992-10-01 180 rzucająca
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl