Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Enea AZS Poznań
CCC Polkowice
TV | 2017-12-16 18:15
53
103
TV Com - 2017-12-16 18:00
Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
2017-12-17 16:00
74
65
Artego Bydgoszcz
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-12-17 17:00
86
64
YouTube - 2017-12-17 16:55
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-12-17 18:00
66
55
Artego Bydgoszcz
Widzew Łódź
TV | 2018-01-06 17:00
75
59
YouTube - 2018-01-06 00:00
Wisła CanPack Kraków
PGE MKK Siedlce
2018-01-06 17:00
74
66
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Energa Toruń
2018-01-07 17:00
71
82
Enea AZS Poznań
Basket 90 Gdynia
TV | 2018-01-07 18:00
70
68
TV Com - 2018-01-06 18:00
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
CCC Polkowice
2018-01-07 18:00
63
81
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-01-07 18:00
85
81
PGE MKK Siedlce
1KS Ślęza Wrocław
2018-01-13 17:00
60
91
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2018-01-13 17:00
72
69
TV Proart - 2018-01-13 00:00
Widzew Łódź
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-01-13 19:10
61
85
Toya - 2018-01-13 19:05
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2018-01-14 17:00
76
85
TV Toruń - 2018-01-14 16:50
Basket 90 Gdynia
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2018-01-14 18:00
74
64
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2018-01-14 19:00
83
91
TVP Wrocław - 2018-01-14 18:50
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2018-01-19 17:00
80
93
Basket 90 Gdynia
AZS Politechnika Korona Kraków
2018-01-19 19:30
89
46
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
2018-01-20 17:00
68
77
Wisła CanPack Kraków
Basket 90 Gdynia
2018-01-20 19:30
82
75
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
2018-01-21 18:30
77
53
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
CCC Polkowice
2018-01-27 17:00
--
--
Wisła CanPack Kraków
Energa Toruń
2018-01-27 17:00
--
--
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Basket 90 Gdynia
2018-01-27 18:00
--
--
nr zawodniczka paszport urodzony wzrost pozycja
13 Julia Drop Polska 1995-01-13 174 rozgrywająca / rzucająca
15 Klaudia Gertchen Polska 1996-07-11 182 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
44 Brandi Harvey-Carr Stany Zjednoczone 1994-09-16 193 środkowa
7 Marta Kawczyńska Polska 1999-02-27 170 rzucająca
4 Patrycja Kawczyńska Polska 1999-02-27 170 rozgrywająca / rzucająca
5 Adriana Kopciuch Polska 1995-04-19 167 rozgrywająca
6 Anna Kudelska Polska 1998-03-27 169 rozgrywająca / rzucająca
12 Julia Leśniak Polska 2000-07-02 174 rzucająca / niska skrzydłowa
0 Natalia Leśniak Polska 2000-07-02 174 rzucająca / niska skrzydłowa
30 Elżbieta Paździerska Polska 1988-11-05 170 rozgrywająca / rzucająca
0 Wiktoria Rzeźnik Polska 2000-03-20 173 rozgrywająca / rzucająca
24 Kathleen Scheer Stany Zjednoczone 1989-09-11 187 silna skrzydłowa
10 Roksana Schmidt Polska 1992-11-22 180 rzucająca / niska skrzydłowa
45 Wiktoria Stępień Polska 2000-04-19 176 rzucająca / niska skrzydłowa
31 Maria Wybraniec Polska 2000-05-03 183 silna skrzydłowa / środkowa
17 Wiktoria Zapart Polska 1996-01-13 187 silna skrzydłowa / środkowa
21 Daria Zawidna Ukraina 1993-08-27 185 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
 
  trener rola
 Dejan KovačevićTrener

Odeszli

Dariusz Raczyński (trener, 2017-12-15)

Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka