Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-12 18:00
71
62
1KS Ślęza Wrocław
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-03-12 18:00
91
51
Basket 90 Gdynia
Energa Toruń
2017-03-12 18:00
56
78
PGE MKK Siedlce
CCC Polkowice
TV | 2017-03-12 18:00
66
103
Internet -
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
2017-03-18 18:00
84
82
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-03-18 18:00
61
66
Internet - 2017-03-18 18:00
1KS Ślęza Wrocław
Basket 90 Gdynia
2017-03-18 18:00
74
79
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-19 17:00
75
67
Internet - 2017-03-19 17:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
2017-03-19 18:00
70
59
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-03-19 18:00
65
54
Internet - 2017-03-19 18:00
1KS Ślęza Wrocław
Basket 90 Gdynia
2017-03-19 18:30
61
52
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-20 18:00
67
68
Internet - 2017-03-20 18:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-03-25 16:00
60
77
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-03-25 17:00
61
60
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-03-25 17:00
65
53
Internet - 2017-03-25 17:00
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-25 19:00
82
69
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-03-26 17:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-03-26 18:00
--
--
Internet - 2017-03-26 18:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-03-26 18:00
--
--
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-26 19:00
--
--
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
2017-03-29 00:00
--
--
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
2017-03-29 18:00
--
--
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
2017-03-29 18:00
--
--
1KS Ślęza Wrocław
Basket 90 Gdynia
2017-03-29 18:00
--
--
1KS Ślęza Wrocław
81  :  90 (22:24, 18:27, 21:23, 20:16)
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.
Etap I - 1 kolejka | 02.10.2016 18:00
Sędziowie: Michał Chrakowiecki, Michał Sosin, Jolanta Mikulska | Komisarz: Konrad Tomczyk

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Grzegorz Krzak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Zuzanna Sklepowicz 2 05:561/2 50.0   1/2 50.0     1 1   1           2 -13
5 Sharnee Zoll 16 36:526/9 66.71/3 33.37/12 58.31/2 50.0  1 1 8 1 1 3 1     17 -6
10 Kateryna Rymarenko 4 12:272/4 50.00/1 0.02/5 40.00/1 0.0  2 2   3 2 2   1   1 -13
11 Agnieszka Skobel 22 36:154/5 80.03/8 37.57/13 53.85/5 100.0  5 5 4 2 5 1 5     29 -11
12 Agnieszka Kaczmarczyk 8 30:272/4 50.01/2 50.03/6 50.01/2 50.0  2 2 2 5 2 1 1     8 -18
14 Agnieszka Majewska 0 06:29                  1     1   1   1 6
16 Małgorzata Zuchora DNP                                   
23 Marissa Kastanek 15 21:061/1 100.04/6 66.75/7 71.41/2 50.0  1 1 3 4 2         16 -2
25 Agnieszka Śnieżek 6 20:052/3 66.70/2 0.02/5 40.02/2 100.01 3 4 1 4 1 2 1     7 7
54 Nikki Greene 8 30:232/6 33.3   2/6 33.34/6 66.71 8 9 2 4 6 6 1     8 5
Drużyna   3 3   3
Suma 81 200:00 20/34 58,8 9/22 40,9 29/56 51,8 14/20 70 2 23 25 21 24 19 16 9 2   89  

InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Dźwigalska 2 16:181/2 50.0   1/2 50.0         2 2   1       2 2
5 Adriana Kopciuch DNP                                   
6 Kinga Kominek DNP                                   
7 Stephanie Talbot 20 36:287/9 77.81/4 25.08/13 61.53/8 37.52 9 11 8 2 6 5 3     27 12
18 Katarzyna Jaworska 0 15:180/2 0.0   0/2 0.0         1 2   1 1     -1 -1
20 Magdalena Szajtauer 6 27:462/5 40.0   2/5 40.02/3 66.75 5 10   4 3 1 2 2   15 12
21 Paulina Misiek 12 28:552/6 33.31/1 100.03/7 42.95/5 100.03 4 7 3 3 8 3 1     16 4
22 Daria Stelmach 3 03:26   1/2 50.01/2 50.0                       2 0
35 Nicole Seekamp 21 35:003/8 37.53/5 60.06/13 46.26/6 100.01 1 2 7 2 6 2 2     23 9
44 Courtney Hurt 26 36:4912/20 60.0   12/20 60.02/2 100.01 7 8 5 4 1 2 1 1   31 7
Drużyna   2 2   2
Suma 90 200:00 27/52 51,9 6/12 50 33/64 51,6 18/24 75 12 26 38 26 19 24 15 10 3   115  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl