Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
Energa Toruń
TV | 2017-11-19 19:00
70
50
TVP Wrocław - 2017-11-19 18:50
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
CCC Polkowice
2017-11-25 17:00
63
68
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-11-26 16:00
71
69
Wisła CanPack Kraków
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-11-26 16:00
79
44
Energa Toruń
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-11-26 17:00
89
79
TV Toruń - 2017-11-26 16:50
PGE MKK Siedlce
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2017-11-26 17:00
68
80
https://www.facebook.com/SportSiedlcePL/videos/1608456515916070/?notif_id=1511517418328305&notif_t=live_video_schedule_broadcaster -
Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
2017-11-29 18:00
66
72
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
Widzew Łódź
2017-12-02 17:00
77
61
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-12-03 17:00
67
78
https://www.youtube.com/watch?v=4naX6weiIWM - 2017-12-03 16:55
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
1KS Ślęza Wrocław
2017-12-03 17:00
76
81
Basket 90 Gdynia
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-12-03 17:00
69
62
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
PGE MKK Siedlce
2017-12-03 18:00
79
68
1KS Ślęza Wrocław
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2017-12-07 18:30
68
73
Echo24 - 2017-12-07 18:25
PGE MKK Siedlce
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-12-09 16:00
61
71
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Enea AZS Poznań
TV | 2017-12-09 17:00
75
79
TV Proart - 2017-12-09 00:00
Energa Toruń
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2017-12-09 18:00
63
74
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Widzew Łódź
2017-12-09 18:00
73
44
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-12-10 17:00
52
58
YouTube - 2017-12-10 16:55
CCC Polkowice
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-12-10 19:00
82
64
TVP Wrocław - 2017-12-09 18:50
Enea AZS Poznań
Energa Toruń
TV | 2017-12-12 18:00
71
76
TV Com - 2017-12-12 17:55
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Widzew Łódź
2017-12-16 17:00
--
--
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Energa Toruń
2017-12-16 18:00
--
--
Enea AZS Poznań
CCC Polkowice
TV | 2017-12-16 18:15
--
--
TV Com - 2017-12-16 18:00
Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
2017-12-17 16:00
--
--
Basket 90 Gdynia
68  :  72 (5:20, 17:16, 17:19, 20:4, d: 9:13)
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Etap I - 1 kolejka | 02.10.2016 17:00
Sędziowie: Bartosz Puzoń, Radosław Szagun, Tomasz Szczurewski | Komisarz: Eugeniusz Torchała

Basket 90 Gdynia

Trener: Katarzyna Dydek. Asystent: Marek Lebiedziński

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
8 Jelena Škerović 16 43:494/10 40.02/8 25.06/18 33.32/4 50.0  11 11 8 3 3 5 6 1   23 -2
9 Kamila Podgórna 14 29:552/4 50.02/4 50.04/8 50.04/6 66.71   1 1 3 4 2 1     9 -17
10 Monika Grigalauskyte 14 41:514/9 44.40/3 0.04/12 33.36/8 75.06 7 13 2 3 7 7 2 1   15 -5
13 Dominika Miłoszewska 10 25:304/7 57.10/3 0.04/10 40.02/2 100.02 1 3 1 3 2 1 1     8 -12
14 Karolina Stawińska DNP                                   
21 Anna Jakubiuk 3 35:530/5 0.0   0/5 0.03/4 75.02 4 6 2 5 2 3       2 0
22 Amalia Rembiszewska 6 26:213/5 60.00/1 0.03/6 50.0   1 1 2   4   1       4 9
31 Karolina Puss 5 21:411/4 25.00/1 0.01/5 20.03/4 75.01 2 3 1 1 3 1       3 7
33 Marta Marcinkowska DNP                                   
Drużyna 4 3 7    
Suma 68 225:00 18/44 40,9 4/20 20 22/64 34,4 20/28 71,4 13 26 39 15 22 21 20 10 2   64  

KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec

Trener: Mirosław Orczyk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Olena Samburska 7 37:462/5 40.00/4 0.02/9 22.23/4 75.01 4 5   1 4 4 4 1   5 5
3 Kinga Piędel 8 08:592/3 66.71/1 100.03/4 75.01/2 50.0          1 1       5 3
6 Patrycja Kaczor DNP                                   
8 Paulina Rozwadowska 4 19:572/3 66.70/2 0.02/5 40.0   3   3 1 1   1       4 -5
9 Katarzyna Kosałka DNP                                   
10 Marta Dobrowolska 12 44:372/5 40.02/5 40.04/10 40.02/3 66.71 2 3 2 4 2 1 2     11 4
11 Naketia Swanier 5 39:471/9 11.10/3 0.01/12 8.33/5 60.01 2 3 9 4 6 5 3     2 1
21 Paulina Szymańska 4 27:552/2 100.0   2/2 100.0     7 7 2 3   1 2 2   16 -3
25 Deja Middleton 5 13:582/3 66.7   2/3 66.71/4 25.01 6 7   3 3 2       6 5
30 Aleksandra Wojtala DNP                                   
32 Nicole Michael 27 32:018/12 66.73/4 75.011/16 68.82/2 100.01 5 6   5 6 3 3     28 10
Drużyna   4 4   1
Suma 72 225:00 21/42 50 6/19 31,6 27/61 44,3 12/20 60 8 26 34 14 21 22 18 14 3   77  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka