Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-11-26 16:00
71
69
Wisła CanPack Kraków
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-11-26 16:00
79
44
Energa Toruń
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-11-26 17:00
89
79
TV Toruń - 2017-11-26 16:50
PGE MKK Siedlce
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2017-11-26 17:00
68
80
https://www.facebook.com/SportSiedlcePL/videos/1608456515916070/?notif_id=1511517418328305&notif_t=live_video_schedule_broadcaster -
Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
2017-11-29 18:00
66
72
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
Widzew Łódź
2017-12-02 17:00
77
61
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-12-03 17:00
67
78
https://www.youtube.com/watch?v=4naX6weiIWM - 2017-12-03 16:55
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
1KS Ślęza Wrocław
2017-12-03 17:00
76
81
Basket 90 Gdynia
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-12-03 17:00
69
62
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
PGE MKK Siedlce
2017-12-03 18:00
79
68
1KS Ślęza Wrocław
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2017-12-07 18:30
68
73
Echo24 - 2017-12-07 18:25
PGE MKK Siedlce
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-12-09 16:00
61
71
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Enea AZS Poznań
TV | 2017-12-09 17:00
75
79
TV Proart - 2017-12-09 00:00
Energa Toruń
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2017-12-09 18:00
63
74
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Widzew Łódź
2017-12-09 18:00
73
44
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-12-10 17:00
52
58
YouTube - 2017-12-10 16:55
CCC Polkowice
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-12-10 19:00
82
64
TVP Wrocław - 2017-12-09 18:50
Enea AZS Poznań
Energa Toruń
TV | 2017-12-12 18:00
71
76
TV Com - 2017-12-12 17:55
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Widzew Łódź
2017-12-16 17:00
74
81
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Energa Toruń
2017-12-16 18:00
68
82
Enea AZS Poznań
CCC Polkowice
TV | 2017-12-16 18:15
53
103
TV Com - 2017-12-16 18:00
Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
2017-12-17 16:00
--
--
Artego Bydgoszcz
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-12-17 17:00
--
--
YouTube - 2017-12-17 16:55
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-12-17 18:00
--
--
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
64  :  53 (17:15, 18:15, 6:9, 23:14)
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Etap I - 2 kolejka | 08.10.2016 16:00
Sędziowie: Maciej Kotulski, Michał Chrakowiecki, Damian Myszka | Komisarz: Kazimierz Lenczowski

KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec

Trener: Mirosław Orczyk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Olena Samburska 25 36:275/7 71.44/8 50.09/15 60.03/3 100.01 2 3 2 3 5 4 2     22 20
3 Kinga Piędel 2 04:081/2 50.0   1/2 50.0         1 1   1 1     2 1
6 Patrycja Kaczor DNP                                   
8 Paulina Rozwadowska 10 20:452/3 66.7   2/3 66.76/6 100.01 3 4 1 2 4 1   2   15 10
9 Katarzyna Kosałka DNP                                   
10 Marta Dobrowolska 3 37:430/2 0.01/5 20.01/7 14.3   2 2 4 2 2 1 2 2   1 3 5
11 Naketia Swanier 19 32:592/4 50.05/10 50.07/14 50.0     6 6 7 1 1 4 2     23 11
14 Klaudia Rutkowska DNP                                   
21 Paulina Szymańska 0 28:310/2 0.00/1 0.00/3 0.0   3 2 5 2 1 1   3 2   9 13
25 Deja Middleton 0 07:530/4 0.0   0/4 0.0   2 4 6   2 1       1 2 -8
30 Aleksandra Wojtala 0 00:34                        1       -1 2
32 Nicole Michael 5 31:002/8 25.00/5 0.02/13 15.41/3 33.32 7 9 1 4 3 2 1   1 1 1
Drużyna 1 2 3   4
Suma 64 200:00 12/32 37,5 10/29 34,5 22/61 36,1 10/12 83,3 11 26 37 16 16 16 15 11 4 3 76  

TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Trener: Karol Kowalewski. Asystent: Wojciech Szawarski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Jordan Jones 13 37:574/5 80.01/3 33.35/8 62.52/2 100.02 2 4 5 4 2 2 4 1 1 22 -11
6 Martyna Cebulska 2 18:041/1 100.0   1/1 100.0         2   1 3 2     3 -12
9 Sandra Nowicka DNP                                   
11 Agata Ostrowska 0 04:57              1 1   1   2       -1 6
13 Klaudia Sosnowska 8 25:172/6 33.31/3 33.33/9 33.31/2 50.03   3 4 3 1 4 1     5 2
14 Monika Jasnowska 9 30:530/3 0.03/11 27.33/14 21.4     8 8 3   1   1   2 10 -17
15 Karolina Kaczmarek 2 12:381/3 33.3   1/3 33.3     1 1   4 1 1     1 0 -12
16 Katarzyna Motyl 7 36:071/4 25.01/4 25.02/8 25.02/2 100.0  6 6 3 1 4 3 1     8 -7
20 Agata Stępień DNP                                   
50 Azia Bishop 12 34:074/12 33.3   4/12 33.34/8 50.01 4 5   4 6 4 1 2   4 -4
Drużyna 3 2 5   1
Suma 53 200:00 13/34 38,2 6/21 28,6 19/55 34,5 9/14 64,3 6 22 28 17 17 16 19 10 3 4 51  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka