Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
2017-10-04 18:00
61
103
Energa Toruń
Wisła CanPack Kraków
2017-10-04 18:00
54
58
Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
2017-10-04 18:00
40
67
Enea AZS Poznań
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2017-10-04 18:30
54
77
CCC Polkowice
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2017-10-04 19:00
90
61
Internet - 2017-10-04 18:50
Basket 90 Gdynia
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-10-05 18:00
93
75
PGE MKK Siedlce
Widzew Łódź
2017-10-07 17:00
66
63
Wisła CanPack Kraków
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-10-07 17:00
77
56
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
2017-10-08 16:00
92
80
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Enea AZS Poznań
2017-10-08 16:00
106
55
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
2017-10-08 17:00
77
70
Basket 90 Gdynia
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-10-08 18:00
85
68
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-10-14 17:00
68
58
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Enea AZS Poznań
2017-10-14 17:00
93
51
Energa Toruń
PGE MKK Siedlce
2017-10-15 17:00
86
64
Basket 90 Gdynia
Artego Bydgoszcz
2017-10-15 18:00
73
75
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
2017-10-15 18:00
65
79
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-10-15 19:00
67
80
TVP Wrocław - 2017-10-15 18:50
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-10-21 18:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-10-21 18:00
--
--
Wisła CanPack Kraków
Basket 90 Gdynia
2017-10-22 15:30
--
--
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
2017-10-22 17:00
--
--
Artego Bydgoszcz
Enea AZS Poznań
TV | 2017-10-22 17:00
--
--
Internet - 2017-10-21 00:00
Widzew Łódź
Energa Toruń
TV | 2017-10-22 18:00
--
--
TV Toya - 2017-10-22 17:55
CCC Polkowice
73  :  66 (16:18, 16:6, 13:19, 28:23)
Artego Bydgoszcz
Etap I - 5 kolejka | 22.10.2016 19:00
Sędziowie: Wojciech Liszka, Robert Mordal, Łukasz Jankowski | Komisarz: Eugeniusz Kuglarz

CCC Polkowice

Trener: Vadim Czeczuro. Asystent: Sergii Vozniuk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Walerija Musina 4 33:132/4 50.00/3 0.02/7 28.6     2 2 6 2   8       -1 6
7 Natalia Bucyk DNP                                   
8 Mariona Ortiz 5 24:341/2 50.00/2 0.01/4 25.03/3 100.01 4 5 3 3 2 2       8 1
9 Ewelina Gala 9 13:163/5 60.00/1 0.03/6 50.03/3 100.01 2 3   2 2 1 1     9 1
10 Noemie Mayombo 12 22:131/2 50.01/1 100.02/3 66.77/8 87.5  2 2 3 4 5 2 2     15 7
11 Marija Rezan 8 12:224/7 57.1   4/7 57.1         1 1           6 2
14 Magdalena Leciejewska 14 26:443/6 50.00/1 0.03/7 42.98/8 100.01 4 5 1 4 4 1 1     16 6
22 Paula Bułhak DNP                                   
23 Magdalena Idziorek 0 09:28              1 1 1             2 4
25 Marta Urbaniak 2 30:321/2 50.00/3 0.01/5 20.0     4 4 2 1 1 2       2 3
44 Raisa Musina 19 27:387/13 53.81/3 33.38/16 50.02/2 100.01 10 11 3 3 4 1   3 1 27 5
Drużyna 4 1 5   3
Suma 73 200:00 22/41 53,7 2/14 14,3 24/55 43,6 23/24 95,8 4 29 33 20 20 18 17 4 3 1 84  

Artego Bydgoszcz

Trener: Tomasz Herkt. Asystent: Paweł Kulpeksza

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Anne Armstrong 14 20:025/8 62.51/2 50.06/10 60.01/2 50.02 1 3   5 2   6 1   19 1
7 Katarzyna Suknarowska-Kaczor 2 12:511/2 50.00/1 0.01/3 33.3         1 2   2 1     0 6
8 Elżbieta Międzik 6 34:050/3 0.02/4 50.02/7 28.6     6 6 4 2 1 1       10 -10
9 Kateřina Zohnová 4 29:021/3 33.3   1/3 33.32/2 100.0  2 2   1 1   1     5 -8
10 Maurita Reid 21 38:286/11 54.51/7 14.37/18 38.96/7 85.71 5 6 4 4 5 1 3   1 21 -5
11 Denesha Stallworth 15 32:253/11 27.3   3/11 27.39/10 90.04 4 8   2 8 4 1   1 11 -9
12 Klaudia Niedźwiedzka DNP                                   
22 Martyna Koc 4 27:332/7 28.6   2/7 28.6   1 2 3 3 2 2 2 1   1 4 -6
23 Karina Szybała 0 05:340/1 0.00/1 0.00/2 0.0             1         -2 -4
24 Paulina Kuczyńska DNP                                   
Drużyna 1 1 2   3
Suma 66 200:00 18/46 39,1 4/15 26,7 22/61 36,1 18/21 85,7 8 20 28 12 18 20 10 13 1 3 68  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka