Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-25 19:00
82
69
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-03-26 17:00
55
65
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-03-26 18:00
58
64
Internet - 2017-03-26 18:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-03-26 18:00
63
67
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-26 19:00
63
52
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-29 18:00
80
86
Internet - 2017-03-29 18:00
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-03-29 18:00
60
43
Internet - 2017-03-29 18:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
TV | 2017-03-29 19:00
81
87
TVP Wrocław, TVP Gorzów Wielkopolski - 2017-03-29 19:00
Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-01 18:00
65
68
Internet - 2017-04-01 17:00
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-01 19:00
64
66
TVP Wrocław - 2017-04-01 19:00
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-02 17:40
62
52
TVP Wrocław - 2017-04-02 17:40
Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-02 18:00
81
66
Internet - 2017-04-02 18:00
Artego Bydgoszcz
Wisła Can-Pack Kraków
2017-04-08 17:00
63
68
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-08 19:00
65
60
TVP Wrocław - 2017-04-08 19:00
Artego Bydgoszcz
Wisła Can-Pack Kraków
2017-04-09 17:00
60
68
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-09 19:00
52
71
TVP Wrocław - 2017-04-09 19:00
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-12 19:00
67
59
TVP Wrocław - 2017-04-12 19:00
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-04-19 18:45
71
65
TVP Sport - 2017-04-19 18:45
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-19 19:00
80
63
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-19 19:00
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-04-20 18:45
73
57
TVP Sport - 2017-04-20 18:45
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-20 19:00
67
60
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-20 19:00
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2017-04-23 19:00
56
77
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-23 19:00
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
2017-04-24 19:00
--
--
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
2017-04-27 19:00
--
--
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
75  :  81 (18:24, 12:17, 21:25, 24:15)
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Etap I - 13 kolejka | 21.12.2016 18:00
Sędziowie: Dariusz Lenczowski, Tomasz Tybor, Tomasz Langowski | Komisarz: Konrad Tomczyk

TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Trener: Wojciech Szawarski. Asystent: Karol Kowalewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Jordan Jones 16 33:223/9 33.33/7 42.96/16 37.51/3 33.3  1 1 7 3 4 3 3     12 -5
6 Martyna Cebulska 4 15:250/1 0.01/3 33.31/4 25.01/2 50.02 2 4 5 3 3   1     10 10
8 Sanja Orozović 17 36:044/11 36.40/2 0.04/13 30.89/12 75.03 3 6 4 4 11 2 1     14 -8
9 Sandra Nowicka 2 07:461/1 100.0   1/1 100.0         1     1       2 5
13 Klaudia Sosnowska 11 35:214/10 40.01/1 100.05/11 45.50/1 0.04 5 9 1 4 4 2       12 -8
16 Katarzyna Motyl 0 18:440/5 0.00/2 0.00/7 0.0   2 1 3 1 2   1 2     -2 -21
20 Agata Stępień 15 20:16   5/9 55.65/9 55.6   1 1 2 2 1   3 1     13 12
24 Ewelina Jackowska 0 04:290/1 0.0   0/1 0.0                       -1 2
32 Agata Kowalczyk DNP                                   
50 Azia Bishop 10 28:334/8 50.0   4/8 50.02/2 100.04 6 10 2 5 1 4       14 -17
Drużyna 2 1 3    
Suma 75 200:00 16/46 34,8 10/24 41,7 26/70 37,1 13/20 65 16 19 35 23 22 23 16 8     74  

JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec

Trener: Mirosław Orczyk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Kinga Piędel 0 01:22                    2   2       -2 -6
6 Patrycja Kaczor 3 05:210/1 0.01/2 50.01/3 33.3           2           1 5
8 Paulina Rozwadowska 1 17:390/2 0.0   0/2 0.01/2 50.01 1 2   4 3 1       -1 -16
9 Katarzyna Kosałka DNP                                   
10 Marta Dobrowolska 22 40:002/2 100.05/11 45.57/13 53.83/3 100.01 2 3 2 1 2   2     23 6
11 Naketia Swanier 29 35:374/8 50.05/6 83.39/14 64.36/9 66.71 6 7 6 3 7 10 3     27 9
14 Klaudia Rutkowska DNP                                   
21 Paulina Antczak 2 33:291/1 100.00/2 0.01/3 33.30/2 0.0  7 7 3 3 4         8 15
22 Amanda Frost 15 38:026/7 85.70/1 0.06/8 75.03/4 75.0      1 3 3 1 2     14 4
32 Nicole Michael 9 28:304/6 66.70/2 0.04/8 50.01/1 100.01 7 8   5 2 4 1     10 13
Drużyna 1 5 6   1
Suma 81 200:00 17/27 63 11/24 45,8 28/51 54,9 14/21 66,7 4 23 27 12 23 21 18 8     80  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl