Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-03-25 17:00
65
53
Internet - 2017-03-25 17:00
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-25 19:00
82
69
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-03-26 17:00
55
65
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-03-26 18:00
58
64
Internet - 2017-03-26 18:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-03-26 18:00
63
67
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-26 19:00
63
52
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-29 18:00
80
86
Internet - 2017-03-29 18:00
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-03-29 18:00
60
43
Internet - 2017-03-29 18:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
TV | 2017-03-29 19:00
81
87
TVP Wrocław, TVP Gorzów Wielkopolski - 2017-03-29 19:00
Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-01 18:00
65
68
Internet - 2017-04-01 17:00
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-01 19:00
64
66
TVP Wrocław -
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-02 17:40
62
52
TVP Wrocław - 2017-04-02 17:40
Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-02 18:00
81
66
Internet - 2017-04-02 18:00
Artego Bydgoszcz
Wisła Can-Pack Kraków
2017-04-08 17:00
63
68
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-08 19:00
65
60
TVP Wrocław - 2017-04-08 19:00
Artego Bydgoszcz
Wisła Can-Pack Kraków
2017-04-09 17:00
60
68
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-09 19:00
52
71
TVP Wrocław - 2017-04-09 19:00
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-12 19:00
67
59
TVP Wrocław - 2017-04-12 19:00
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-04-19 18:45
71
65
TVP Sport - 2017-04-19 18:45
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-19 19:00
80
63
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-19 19:00
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-04-20 18:45
73
57
TVP Sport - 2017-04-20 18:45
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-20 19:00
67
60
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-20 19:00
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2017-04-23 19:00
56
77
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-23 19:00
Wisła Can-Pack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-29 14:00
--
--
TVP Sport - 2017-04-29 14:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
42  :  86 (2:19, 15:19, 15:16, 10:32)
CCC Polkowice
Etap I - 14 kolejka | 08.01.2017 17:00
Sędziowie: Robert Zieliński, Sławomir Moszakowski, Adrian Szczotka | Komisarz: Wojciech Imiołek

JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec

Trener: Mirosław Orczyk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Kinga Piędel 0 04:50   0/3 0.00/3 0.0               2 1     -4 -12
8 Paulina Rozwadowska 1 38:200/3 0.00/5 0.00/8 0.01/2 50.01 4 5 2 3 3 2 2     -1 -37
9 Katarzyna Kosałka 0 03:01                                0 -6
10 Marta Dobrowolska 10 36:163/7 42.91/5 20.04/12 33.31/1 100.0  2 2   4 4 3 2 1   4 -42
11 Naketia Swanier 7 28:073/6 50.00/4 0.03/10 30.01/1 100.01 4 5 6 1 2 5 3   1 9 -19
12 Paulina Majda DNP                                   
20 Mariah King 11 34:593/11 27.31/3 33.34/14 28.62/3 66.74 3 7 2 5 3 1 2   1 10 -37
21 Paulina Antczak 3 16:000/1 0.01/1 100.01/2 50.0     2 2               4 -17
22 Amanda Frost 10 36:472/4 50.02/8 25.04/12 33.3   1 2 3 2   1 8 1   1 0 -43
30 Aleksandra Wojtala 0 01:40                                0 -7
Drużyna   3 3   1
Suma 42 200:00 11/32 34,4 5/29 17,2 16/61 26,2 5/7 71,4 7 17 24 12 13 13 21 11 1 3 22  

CCC Polkowice

Trener: Maroš Kovačik. Asystent: Sergii Vozniuk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Walerija Musina 13 29:023/3 100.02/7 28.65/10 50.01/3 33.3      4   2 3       7 18
6 Angelika Stankiewicz 7 20:451/3 33.31/4 25.02/7 28.62/2 100.01 4 5 3   3 2 3     11 19
8 Mariona Ortiz 4 17:411/1 100.0   1/1 100.02/2 100.01 1 2 2 3 1 3 2     7 34
9 Ewelina Gala 6 16:443/6 50.00/1 0.03/7 42.90/1 0.03 4 7 3 2 1   3 1 1 15 18
11 Marija Rezan 8 21:494/8 50.0   4/8 50.0   2 5 7   1 2     2   13 16
14 Magdalena Leciejewska 10 21:365/7 71.4   5/7 71.4   4 7 11 3 2   2       20 19
20 Isabelle Harrison 23 18:1110/11 90.9   10/11 90.93/5 60.01 7 8 1 1 4 4 3     28 28
21 Jamierra Faulkner 8 23:171/2 50.02/5 40.03/7 42.9   1 2 3 5 1   4       8 14
23 Magdalena Idziorek 7 11:552/2 100.01/2 50.03/4 75.0   1   1 1       2     10 21
25 Marta Urbaniak 0 19:00   0/6 0.00/6 0.0   1 3 4 4 3   1 1     2 33
Drużyna   5 5   1
Suma 86 200:00 30/43 69,8 6/25 24 36/68 52,9 8/13 61,5 15 33 48 26 13 13 19 14 3 1 121  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl