Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Can-Pack Kraków
2017-01-29 20:00
62
63
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Cosinus Widzew Łódź
2017-01-30 19:00
71
65
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
PGE MKK Siedlce
2017-02-04 17:00
77
87
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-02-04 18:00
65
72
Internet -
Energa Toruń
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2017-02-04 18:00
84
65
Internet - 2017-02-04 18:00
CCC Polkowice
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-02-04 19:00
81
57
TVP Wrocław - 2017-02-04 19:00
Cosinus Widzew Łódź
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-02-05 19:00
47
72
Internet - 2017-02-05 19:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-02-06 17:15
68
77
Wisła Can-Pack Kraków
Cosinus Widzew Łódź
2017-02-11 15:00
80
45
1KS Ślęza Wrocław
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-02-11 17:00
68
44
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-02-11 18:00
86
63
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-02-11 18:00
71
76
PGE MKK Siedlce
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-02-11 18:00
51
67
Internet -
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
CCC Polkowice
2017-02-12 17:00
54
66
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Artego Bydgoszcz
2017-02-18 17:00
62
71
Energa Toruń
Wisła Can-Pack Kraków
2017-02-18 18:00
57
80
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-02-18 19:00
56
59
Internet - 2017-02-18 19:00
Cosinus Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
2017-02-22 18:00
52
84
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2017-02-24 18:00
--
--
Internet - 2017-02-24 18:00
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Energa Toruń
2017-02-25 16:00
--
--
Wisła Can-Pack Kraków
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-02-26 16:00
--
--
Basket 90 Gdynia
CCC Polkowice
2017-02-26 17:00
--
--
Artego Bydgoszcz
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-02-26 18:00
--
--
Cosinus Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-02-26 19:00
--
--
Internet - 2017-02-26 18:00
Artego Bydgoszcz
72  :  64 (17:19, 20:15, 17:14, 18:16)
CCC Polkowice
Etap I - 16 kolejka | 22.01.2017 17:00
Sędziowie: Marcin Koralewski, Cezary Nowicki, Tomasz Szczurewski | Komisarz: Roman Kuczyński

Artego Bydgoszcz

Trener: Tomasz Herkt. Asystent: Paweł Kulpeksza

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Bernice Mosby 20 33:438/14 57.11/1 100.09/15 60.01/2 50.03 2 5 2 3 3 4 3 1 1 20 5
7 Katarzyna Suknarowska 9 23:39   3/4 75.03/4 75.0     2 2 2 4 1 1 2     13 3
8 Elżbieta Międzik 7 31:122/4 50.01/7 14.33/11 27.3     4 4 3 1           6 0
10 Maurita Reid 8 33:333/5 60.00/4 0.03/9 33.32/2 100.03 7 10 7 3 3 3 3 1   20 15
11 Denesha Stallworth 16 27:037/10 70.0   7/10 70.02/3 66.71 2 3 3 3 4 2   2   18 4
12 Klaudia Niedźwiedzka 0 04:11            1 1 2 1 1           3 7
15 Paulina Niedziółka DNP                                   
22 Martyna Koc 8 14:340/2 0.01/1 100.01/3 33.35/6 83.31 2 3     3   1     9 1
23 Karina Szybała 0 05:170/1 0.0   0/1 0.0     1 1 1       1     2 -3
24 Paulina Kuczyńska DNP                                   
26 Erin Rooney 2 22:081/2 50.00/3 0.01/5 20.0   1 1 2 2 2 1 1   1   2 2
50 Charity Szczechowiak 2 04:401/3 33.3   1/3 33.3   1   1 1 1         1 2 6
Drużyna   3 3   1
Suma 72 200:00 22/41 53,7 6/20 30 28/61 45,9 10/13 76,9 11 22 33 22 18 15 11 10 5 2 95  

CCC Polkowice

Trener: Maroš Kovačik. Asystent: Sergii Vozniuk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Walerija Musina 4 22:120/2 0.01/5 20.01/7 14.31/2 50.0        1 2 3   1   -5 -12
6 Angelika Stankiewicz 4 25:051/2 50.00/1 0.01/3 33.32/2 100.0  3 3 1 1 4 1 1     6 0
8 Mariona Ortiz 0 08:160/1 0.0   0/1 0.0         2 4 1 1       0 -7
9 Ewelina Gala 0 19:270/1 0.00/3 0.00/4 0.0   1 1 2 1 2   1 1   1 -1 4
11 Marija Rezan 12 16:225/7 71.4   5/7 71.42/4 50.01 2 3   2 2 1 1     11 -8
14 Magdalena Leciejewska 10 20:335/5 100.00/1 0.05/6 83.3         2 2 1 1 1     11 -12
20 Isabelle Harrison 9 23:384/9 44.4   4/9 44.41/1 100.03 6 9 2 1 4 1 1 1 2 16 0
21 Jamierra Faulkner 15 31:444/7 57.11/4 25.05/11 45.54/4 100.0  4 4 5 1 2 3 1     16 -1
23 Magdalena Idziorek 3 14:550/2 0.01/1 100.01/3 33.3     1 1 1     1       2 -8
25 Marta Urbaniak DNP                                   
44 Raisa Musina 7 17:480/3 0.02/3 66.72/6 33.31/2 50.02 5 7 1 1 2 1     2 9 4
Drużyna 4 1 5    
Suma 64 200:00 19/39 48,7 5/18 27,8 24/57 42,1 11/15 73,3 7 22 29 15 15 18 14 6 2 5 65  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl