Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Artego Bydgoszcz
Enea AZS Poznań
TV | 2017-10-22 17:00
79
72
Internet - 2017-10-21 00:00
Widzew Łódź
Energa Toruń
TV | 2017-10-22 18:00
63
75
TV Toya - 2017-10-22 17:55
Enea AZS Poznań
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-10-27 18:30
45
90
TV Com - 2017-10-27 18:15
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Widzew Łódź
TV | 2017-10-28 17:00
93
74
TV Proart - 2017-10-28 00:00
CCC Polkowice
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-10-28 19:00
87
66
Internet - 2017-10-28 18:50
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-10-29 18:00
76
74
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
Artego Bydgoszcz
2017-10-29 18:00
58
73
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-10-30 18:00
58
62
Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2017-11-04 15:30
75
66
Widzew Łódź
CCC Polkowice
TV | 2017-11-04 18:00
66
99
Toya - 2017-11-04 17:55
1KS Ślęza Wrocław
Enea AZS Poznań
2017-11-05 16:00
68
57
Energa Toruń
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2017-11-05 17:00
62
56
TV Toruń -
Artego Bydgoszcz
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2017-11-05 17:00
80
62
Internet - 2017-11-05 16:55
PGE MKK Siedlce
Basket 90 Gdynia
2017-11-05 18:00
77
85
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Artego Bydgoszcz
2017-11-18 17:00
60
80
Enea AZS Poznań
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-11-18 18:15
85
64
TV Com - 2017-11-18 18:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Wisła CanPack Kraków
2017-11-19 18:00
56
64
Basket 90 Gdynia
Widzew Łódź
2017-11-19 18:00
97
62
CCC Polkowice
Energa Toruń
TV | 2017-11-19 19:00
70
50
TVP Wrocław - 2017-11-19 18:50
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
CCC Polkowice
2017-11-25 17:00
--
--
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-11-26 16:00
--
--
Wisła CanPack Kraków
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-11-26 16:00
--
--
Energa Toruń
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-11-26 17:00
--
--
TV Toruń - 2017-11-26 16:50
PGE MKK Siedlce
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2017-11-26 17:00
--
--
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
57  :  78 (15:14, 16:18, 12:25, 14:21)
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Etap I - 21 kolejka | 05.03.2017 17:00
Sędziowie: Robert Mordal, Tomasz Trybalski, Tomasz Tybor | Komisarz: Kazimierz Lenczowski

KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec

Trener: Mirosław Orczyk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Kinga Piędel DNP                                   
6 Patrycja Kaczor 4 11:132/2 100.00/1 0.02/3 66.7     1 1   2           4 -11
8 Paulina Rozwadowska 8 33:132/5 40.01/3 33.33/8 37.51/2 50.01 4 5   5 3 2   1   6 -16
9 Katarzyna Kosałka 0 05:01   0/1 0.00/1 0.0               1       -2 -5
10 Marta Dobrowolska 4 31:012/4 50.00/3 0.02/7 28.6     2 2 1 3     2     4 -10
11 Naketia Swanier 20 33:577/14 50.01/3 33.38/17 47.13/6 50.0  7 7 4 4 7 3 1   1 17 -17
14 Klaudia Rutkowska 0 03:400/1 0.0   0/1 0.0               1     1 -2 -4
20 Mariah King 5 33:271/4 25.0   1/4 25.03/4 75.01 6 7 1 3 2 2   2   9 -17
21 Paulina Szymańska 1 13:430/2 0.0   0/2 0.01/2 50.0  1 1   4 1   1     0 -11
22 Amanda Frost 15 34:453/6 50.02/5 40.05/11 45.53/3 100.0      5 2 2 2 2     14 -14
Drużyna 1 2 3 1 3
Suma 57 200:00 17/38 44,7 4/16 25 21/54 38,9 11/17 64,7 2 21 23 11 23 15 11 6 3 2 50  

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Trener: Przemysław Łuszczewski. Asystent: Krzysztof Szewczyk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Uju Ugoka 12 34:311/8 12.50/1 0.01/9 11.110/10 100.04 15 19   3 8 6 1   2 18 16
3 Asia Boyd 15 27:383/3 100.02/7 28.65/10 50.03/3 100.0  3 3 2 2 1 3 3     15 9
6 Dominika Owczarzak 15 37:577/8 87.50/2 0.07/10 70.01/1 100.02 4 6 6 3 3   3     27 18
7 Tess Madgen 13 33:540/2 0.03/5 60.03/7 42.94/8 50.02 4 6 1 2 5 4 1     9 17
8 Aleksandra Kędzierska 0 01:35   0/1 0.00/1 0.0                       -1 1
9 Dorota Mistygacz 0 05:570/1 0.0   0/1 0.0   1   1 2 2           2 6
11 Marta Mistygacz 2 12:361/1 100.00/1 0.01/2 50.0   1   1 1 1           3 10
14 Marta Witkowska 9 11:042/5 40.01/1 100.03/6 50.02/2 100.01 1 2   1 2   1 1   10 3
24 Agata Dobrowolska 3 19:520/3 0.00/1 0.00/4 0.03/4 75.02 2 4   1 2       1 2 14
44 Kateryna Dorogobuzowa 9 14:561/6 16.71/3 33.32/9 22.24/4 100.0  2 2 1   2 1   1   5 11
Drużyna   2 2    
Suma 78 200:00 15/37 40,5 7/22 31,8 22/59 37,3 27/32 84,4 13 31 44 13 15 23 14 9 2 3 90  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka