Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
PGE MKK Siedlce
2017-03-08 18:00
79
56
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-12 18:00
71
62
1KS Ślęza Wrocław
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-03-12 18:00
91
51
Basket 90 Gdynia
Energa Toruń
2017-03-12 18:00
56
78
PGE MKK Siedlce
CCC Polkowice
TV | 2017-03-12 18:00
66
103
Internet -
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
2017-03-18 18:00
84
82
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-03-18 18:00
61
66
Internet - 2017-03-18 18:00
1KS Ślęza Wrocław
Basket 90 Gdynia
2017-03-18 18:00
74
79
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-19 17:00
75
67
Internet - 2017-03-19 17:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
2017-03-19 18:00
70
59
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-03-19 18:00
65
54
Internet - 2017-03-19 18:00
1KS Ślęza Wrocław
Basket 90 Gdynia
2017-03-19 18:30
61
52
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-20 18:00
67
68
Internet - 2017-03-20 18:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-03-25 16:00
60
77
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-03-25 17:00
61
60
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-03-25 17:00
65
53
Internet - 2017-03-25 17:00
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-25 19:00
82
69
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-03-26 17:00
55
65
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-03-26 18:00
58
64
Internet - 2017-03-26 18:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-03-26 18:00
63
67
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-26 19:00
63
52
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-29 18:00
--
--
Internet - 2017-03-29 18:00
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-03-29 18:00
--
--
Internet - 2017-03-29 18:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
TV | 2017-03-29 19:00
--
--
TVP Wrocław, TVP Gorzów Wielkopolski - 2017-03-29 19:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
57  :  78 (15:14, 16:18, 12:25, 14:21)
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Etap I - 21 kolejka | 05.03.2017 17:00
Sędziowie: Robert Mordal, Tomasz Trybalski, Tomasz Tybor | Komisarz: Kazimierz Lenczowski

JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec

Trener: Mirosław Orczyk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Kinga Piędel DNP                                   
6 Patrycja Kaczor 4 11:132/2 100.00/1 0.02/3 66.7     1 1   2           4 -11
8 Paulina Rozwadowska 8 33:132/5 40.01/3 33.33/8 37.51/2 50.01 4 5   5 3 2   1   6 -16
9 Katarzyna Kosałka 0 05:01   0/1 0.00/1 0.0               1       -2 -5
10 Marta Dobrowolska 4 31:012/4 50.00/3 0.02/7 28.6     2 2 1 3     2     4 -10
11 Naketia Swanier 20 33:577/14 50.01/3 33.38/17 47.13/6 50.0  7 7 4 4 7 3 1   1 17 -17
14 Klaudia Rutkowska 0 03:400/1 0.0   0/1 0.0               1     1 -2 -4
20 Mariah King 5 33:271/4 25.0   1/4 25.03/4 75.01 6 7 1 3 2 2   2   9 -17
21 Paulina Antczak 1 13:430/2 0.0   0/2 0.01/2 50.0  1 1   4 1   1     0 -11
22 Amanda Frost 15 34:453/6 50.02/5 40.05/11 45.53/3 100.0      5 2 2 2 2     14 -14
Drużyna 1 2 3 1 3
Suma 57 200:00 17/38 44,7 4/16 25 21/54 38,9 11/17 64,7 2 21 23 11 23 15 11 6 3 2 50  

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Trener: Krzysztof Szewczyk. Asystent: Przemysław Łuszczewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Uju Ugoka 12 34:311/8 12.50/1 0.01/9 11.110/10 100.04 15 19   3 8 6 1   2 18 16
3 Asia Boyd 15 27:383/3 100.02/7 28.65/10 50.03/3 100.0  3 3 2 2 1 3 3     15 9
6 Dominika Owczarzak 15 37:577/8 87.50/2 0.07/10 70.01/1 100.02 4 6 6 3 3   3     27 18
7 Tess Madgen 13 33:540/2 0.03/5 60.03/7 42.94/8 50.02 4 6 1 2 5 4 1     9 17
8 Aleksandra Kędzierska 0 01:35   0/1 0.00/1 0.0                       -1 1
9 Dorota Mistygacz 0 05:570/1 0.0   0/1 0.0   1   1 2 2           2 6
11 Marta Mistygacz 2 12:361/1 100.00/1 0.01/2 50.0   1   1 1 1           3 10
14 Marta Jujka 9 11:042/5 40.01/1 100.03/6 50.02/2 100.01 1 2   1 2   1 1   10 3
24 Agata Dobrowolska 3 19:520/3 0.00/1 0.00/4 0.03/4 75.02 2 4   1 2       1 2 14
44 Kateryna Dorogobuzowa 9 14:561/6 16.71/3 33.32/9 22.24/4 100.0  2 2 1   2 1   1   5 11
Drużyna   2 2    
Suma 78 200:00 15/37 40,5 7/22 31,8 22/59 37,3 27/32 84,4 13 31 44 13 15 23 14 9 2 3 90  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl