Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
Energa Toruń
TV | 2017-11-19 19:00
70
50
TVP Wrocław - 2017-11-19 18:50
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
CCC Polkowice
2017-11-25 17:00
63
68
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-11-26 16:00
71
69
Wisła CanPack Kraków
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-11-26 16:00
79
44
Energa Toruń
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-11-26 17:00
89
79
TV Toruń - 2017-11-26 16:50
PGE MKK Siedlce
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2017-11-26 17:00
68
80
https://www.facebook.com/SportSiedlcePL/videos/1608456515916070/?notif_id=1511517418328305&notif_t=live_video_schedule_broadcaster -
Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
2017-11-29 18:00
66
72
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
Widzew Łódź
2017-12-02 17:00
77
61
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-12-03 17:00
67
78
https://www.youtube.com/watch?v=4naX6weiIWM - 2017-12-03 16:55
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
1KS Ślęza Wrocław
2017-12-03 17:00
76
81
Basket 90 Gdynia
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-12-03 17:00
69
62
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
PGE MKK Siedlce
2017-12-03 18:00
79
68
1KS Ślęza Wrocław
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2017-12-07 18:30
68
73
Echo24 - 2017-12-07 18:25
PGE MKK Siedlce
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-12-09 16:00
61
71
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Enea AZS Poznań
TV | 2017-12-09 17:00
75
79
TV Proart - 2017-12-09 00:00
Energa Toruń
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2017-12-09 18:00
63
74
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Widzew Łódź
2017-12-09 18:00
73
44
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-12-10 17:00
52
58
YouTube - 2017-12-10 16:55
CCC Polkowice
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-12-10 19:00
82
64
TVP Wrocław - 2017-12-09 18:50
Enea AZS Poznań
Energa Toruń
TV | 2017-12-12 18:00
71
76
TV Com - 2017-12-12 17:55
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Widzew Łódź
2017-12-16 17:00
--
--
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Energa Toruń
2017-12-16 18:00
--
--
Enea AZS Poznań
CCC Polkowice
TV | 2017-12-16 18:15
--
--
TV Com - 2017-12-16 18:00
Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
2017-12-17 16:00
--
--
Artego Bydgoszcz
60  :  68 (11:19, 13:12, 21:7, 11:18, d: 4:12)
Wisła CanPack Kraków
Półfinały - ew. 4 mecz | 09.04.2017 17:00
Sędziowie: Piotr Pastusiak, Karina Kamińska, Bartosz Puzoń | Komisarz: Maciej Kucharski

Artego Bydgoszcz

Trener: Tomasz Herkt. Asystent: Paweł Kulpeksza

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Erin Rooney 2 22:311/3 33.30/2 0.01/5 20.0     2 2   2   1 1     0 -12
7 Katarzyna Suknarowska-Kaczor 8 30:542/5 40.01/5 20.03/10 30.01/2 50.0  5 5   3 3 1       4 0
8 Elżbieta Międzik 3 38:130/3 0.01/6 16.71/9 11.1     8 8 3   1 2 2   1 6 -9
10 Maurita Reid 16 43:223/8 37.51/3 33.34/11 36.47/8 87.52 6 8 6 4 6 4 1     19 -3
11 Denesha Stallworth 16 32:105/9 55.6   5/9 55.66/6 100.03 3 6 2 2 5 1     2 19 -1
15 Paulina Niedziółka DNP                                   
22 Martyna Koc 0 15:410/3 0.00/1 0.00/4 0.0   1 3 4   3   1 2     1 -7
23 Karina Szybała DNP                                   
32 Bernice Mosby 13 29:195/9 55.60/2 0.05/11 45.53/3 100.0  6 6 2 5 2 3       12 -1
50 Charity Szczechowiak 2 12:501/2 50.0   1/2 50.0     1 1   2   2       0 -7
Drużyna   2 2   3
Suma 60 225:00 17/42 40,5 3/19 15,8 20/61 32,8 17/19 89,5 6 34 40 13 21 17 15 6   3 61  

Wisła Can-Pack Kraków

Trener: José Ignacio Hernández. Asystent: Jorge Aragones

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Claudia Pop 7 18:592/3 66.71/3 33.33/6 50.0   1 3 4 1   2 1       8 -1
5 Olivia Szumełda-Krzycka 0 01:46                                0 2
10 Meighan Simmons 0 12:480/1 0.00/2 0.00/3 0.0     2 2 1 2           0 -10
11 Ewelina Kobryn 18 34:594/10 40.02/3 66.76/13 46.24/8 50.0  11 11 2 2 4 4   1   17 6
13 Sandra Ygueravide 15 35:102/3 66.73/7 42.95/10 50.02/2 100.0  2 2 6 3 3 2 2     18 15
14 Magdalena Ziętara 4 37:141/2 50.00/1 0.01/3 33.32/2 100.0  2 2 3 4 3 1 2     8 17
21 Magdalena Puter DNP                                   
22 Agnieszka Szott-Hejmej 4 18:571/1 100.00/3 0.01/4 25.02/2 100.0  2 2   3 2 2 1     2 -10
24 Hind Ben Abdelkader 7 29:081/3 33.31/7 14.32/10 20.02/2 100.0  2 2 1   1 2       0 1
43 Vanessa Gidden 13 35:594/9 44.4   4/9 44.45/5 100.02 8 10 3 3 6 2   2   21 20
Drużyna   1 1   2
Suma 68 225:00 15/32 46,9 7/26 26,9 22/58 37,9 17/21 81 3 32 35 17 17 21 14 5 3   74  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka