Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-03-26 17:00
55
65
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-03-26 18:00
58
64
Internet - 2017-03-26 18:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-03-26 18:00
63
67
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-26 19:00
63
52
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-29 18:00
80
86
Internet - 2017-03-29 18:00
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-03-29 18:00
60
43
Internet - 2017-03-29 18:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
TV | 2017-03-29 19:00
81
87
TVP Wrocław, TVP Gorzów Wielkopolski - 2017-03-29 19:00
Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-01 18:00
65
68
Internet - 2017-04-01 17:00
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-01 19:00
64
66
TVP Wrocław -
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-02 17:40
62
52
TVP Wrocław - 2017-04-02 17:40
Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-02 18:00
81
66
Internet - 2017-04-02 18:00
Artego Bydgoszcz
Wisła Can-Pack Kraków
2017-04-08 17:00
63
68
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-08 19:00
65
60
TVP Wrocław - 2017-04-08 19:00
Artego Bydgoszcz
Wisła Can-Pack Kraków
2017-04-09 17:00
60
68
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-09 19:00
52
71
TVP Wrocław - 2017-04-09 19:00
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-12 19:00
67
59
TVP Wrocław - 2017-04-12 19:00
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-04-19 18:45
71
65
TVP Sport - 2017-04-19 18:45
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-19 19:00
80
63
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-19 19:00
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-04-20 18:45
73
57
TVP Sport - 2017-04-20 18:45
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-20 19:00
67
60
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-20 19:00
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2017-04-23 19:00
56
77
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-23 19:00
Wisła Can-Pack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-29 14:00
86
56
TVP Sport - 2017-04-29 14:00
Wisła Can-Pack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-30 18:30
64
56
TVP Sport - 2017-04-30 18:30
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-05-03 16:15
80
53
TVP Sport - 2017-05-03 16:15
1KS Ślęza Wrocław
73  :  57 (20:14, 15:7, 22:14, 16:22)
Wisła Can-Pack Kraków
Finał - 2 mecz | 20.04.2017 18:45
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Marcin Koralewski, Michał Chrakowiecki | Komisarz: Jerzy Żelaszkiewicz

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Grzegorz Krzak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Zuzanna Sklepowicz 10 19:142/3 66.72/3 66.74/6 66.7         2 5 3 2       8 1
5 Sharnee Zoll 7 35:311/8 12.5   1/8 12.55/5 100.0  4 4 11 2 3 1 1     15 12
10 Kateryna Rymarenko 0 12:24   0/1 0.00/1 0.0   1 2 3 1 2   1       2 4
11 Agnieszka Skobel 2 17:45   0/2 0.00/2 0.02/2 100.0  3 3 1 3 2 1 1     4 10
12 Agnieszka Kaczmarczyk 13 28:105/9 55.61/1 100.06/10 60.00/2 0.01 7 8 1 4 1 3 1     14 14
14 Agnieszka Majewska 7 19:403/3 100.0   3/3 100.01/1 100.01 4 5 1   2   1 2   16 12
15 Sylwia Siemienas DNP                                   
16 Małgorzata Zuchora DNP                                   
21 Kourtney Treffers 4 31:102/4 50.0   2/4 50.0   1 4 5 2 2 3 1 2     10 5
23 Marissa Kastanek 30 33:445/7 71.44/6 66.79/13 69.28/8 100.0  1 1 2 3 5 3       26 21
24 Magdalena Koperwas 0 02:22                    1   1       -1 1
Drużyna 2 2 4   3
Suma 73 200:00 18/34 52,9 7/13 53,8 25/47 53,2 16/18 88,9 4 25 29 21 22 19 13 6 2   94  

Wisła Can-Pack Kraków

Trener: José Ignacio Hernández. Asystent: Jorge Aragones

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Claudia Pop 4 17:082/4 50.00/1 0.02/5 40.0     1 1   2 2   5     7 4
5 Olivia Szumełda-Krzycka 4 14:472/2 100.0   2/2 100.0     2 2     1 1       5 -9
10 Meighan Simmons 2 22:281/3 33.30/3 0.01/6 16.7     3 3 3 3   1   1   3 -10
11 Ewelina Kobryn 7 31:353/9 33.30/1 0.03/10 30.01/1 100.0  1 1   3 2 3 2 2   2 -23
13 Sandra Ygueravide 3 14:340/2 0.00/1 0.00/3 0.03/4 75.0          2 1       -2 -17
14 Magdalena Ziętara 2 19:19         2/2 100.0  1 1 1 1 1 2       2 -7
17 Ziomara Morrison 5 14:552/3 66.70/1 0.02/4 50.01/1 100.01 4 5   3 1 5   3   6 -1
21 Magdalena Puter DNP                                   
22 Agnieszka Szott-Hejmej 0 15:360/1 0.00/1 0.00/2 0.0   1 2 3 3 5 4 2       2 1
24 Hind Ben Abdelkader 23 36:543/3 100.04/9 44.47/12 58.35/6 83.3  3 3 1   6   1 1   23 -10
25 Małgorzata Misiuk DNP                                   
43 Vanessa Gidden 7 12:443/6 50.0   3/6 50.01/1 100.02 2 4 2 3 3 2       8 -8
Drużyna   4 4    
Suma 57 200:00 16/33 48,5 4/17 23,5 20/50 40 13/15 86,7 4 19 23 10 20 22 17 8 7   56  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl