Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2017-09-21 18:30
70
76
Internet -
Widzew Łódź
Artego Bydgoszcz
2017-09-22 17:00
51
87
Basket 90 Gdynia
Enea AZS Poznań
2017-09-23 18:00
82
58
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-09-23 18:00
49
78
Energa Toruń
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-09-23 18:00
77
58
PGE MKK Siedlce
Wisła CanPack Kraków
2017-09-24 17:00
--
--
Basket 90 Gdynia
82  :  58 (20:14, 22:17, 30:9, 10:18)
Enea AZS Poznań
Etap I - 1 kolejka | 23.09.2017 18:00
Sędziowie: Jacek Dolski, Robert Klukowski, Marcin Gawron | Komisarz: Andrzej Przechowski

Basket 90 Gdynia

Trener: Gundars Vetra

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Victoria Jankoska 9 23:552/3 66.71/5 20.03/8 37.52/2 100.02 1 3 5 2 3   2     14 13
2 Kahleah Copper 24 24:507/11 63.61/3 33.38/14 57.17/9 77.81 2 3 5 3 6 2 3 1   26 29
5 Jelena Škerović 6 22:36   2/4 50.02/4 50.0   1 2 3 10 1   1       16 14
6 Aneta Kotnis 13 17:113/6 50.01/2 50.04/8 50.04/4 100.0  4 4   1 3   2 1   16 9
9 Kamila Podgórna 0 13:350/1 0.00/2 0.00/3 0.0     1 1 5 1 1 2 1     2 0
11 Aldona Morawiec DNP                                   
13 Anna Makurat 7 22:160/1 0.02/6 33.32/7 28.61/2 50.01 4 5 3 1 2   1     10 19
14 Karolina Stawińska 0 01:470/1 0.0   0/1 0.0                       -1 0
21 Anna Jakubiuk 0 12:470/2 0.0   0/2 0.0     3 3   2         1 1 -3
22 Amalia Rembiszewska 6 15:263/4 75.00/1 0.03/5 60.0   1 4 5 1 3   1       9 6
24 Sofija Aleksandravicius 6 21:043/8 37.5   3/8 37.5   3 8 11 3 1   1       14 18
28 Kristine Vitola 11 24:325/7 71.40/2 0.05/9 55.61/2 50.01 5 6   2 1 1 1 2   14 15
Drużyna 1 1 2   1
Suma 82 199:59 23/44 52,3 7/25 28 30/69 43,5 15/19 78,9 10 34 44 32 17 16 8 10 4 1 121  

Enea AZS Poznań

Trener: Krzysztof Dobrowolski. Asystent: Marek Lebiedziński

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Sidney Cook 13 25:324/13 30.80/1 0.04/14 28.65/9 55.63 10 13 4 1 5 2 1   1 15 -18
3 Marta Nowicka 0 03:00                    1   1       -1 -10
4 Kinga Woźniak 16 35:593/5 60.02/4 50.05/9 55.64/4 100.02 2 4 2 2 4 1 1     18 -18
5 Alicja Szloser 3 15:551/2 50.00/2 0.01/4 25.01/2 50.0  2 2   2 1         1 -16
7 Katarzyna Bednarczyk 6 29:400/4 0.02/6 33.32/10 20.0     2 2   2 1 3   1 1 -2 -12
8 Kinga Banach 0 03:280/1 0.0   0/1 0.0                       -1 -8
9 Julia Tyszkiewicz 8 22:262/5 40.01/1 100.03/6 50.01/4 25.01 4 5   2 5 2       5 -8
10 Karolina Stefańczyk 0 02:11                                0 2
12 Martyna Kotula 0 01:14   0/1 0.00/1 0.0                       -1 1
14 Aleksandra Parzeńska 4 24:482/10 20.0   2/10 20.0   3 2 5   4 1 2     1 -1 -18
16 Julia Niemojewska 4 29:012/5 40.0   2/5 40.0     3 3 5 1   6 2   1 5 -12
32 Jazmine Davis 4 06:452/3 66.7   2/3 66.7     1 1   1           4 -3
Drużyna 3 3 6    
Suma 58 199:59 16/48 33,3 5/15 33,3 21/63 33,3 11/19 57,9 9 26 35 11 16 17 17 4 1 4 42  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl