Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-10-15 19:00
67
80
TVP Wrocław - 2017-10-15 18:50
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-10-21 18:00
71
72
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-10-21 18:00
58
64
Wisła CanPack Kraków
Basket 90 Gdynia
2017-10-22 15:30
73
63
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
2017-10-22 17:00
67
76
Artego Bydgoszcz
Enea AZS Poznań
TV | 2017-10-22 17:00
79
72
Internet - 2017-10-21 00:00
Widzew Łódź
Energa Toruń
TV | 2017-10-22 18:00
63
75
TV Toya - 2017-10-22 17:55
Enea AZS Poznań
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-10-27 18:30
45
90
TV Com - 2017-10-27 18:15
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Widzew Łódź
TV | 2017-10-28 17:00
93
74
TV Proart - 2017-10-28 00:00
CCC Polkowice
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-10-28 19:00
87
66
Internet - 2017-10-28 18:50
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-10-29 18:00
76
74
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
Artego Bydgoszcz
2017-10-29 18:00
58
73
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-10-30 18:00
58
62
Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2017-11-04 15:30
75
66
Widzew Łódź
CCC Polkowice
TV | 2017-11-04 18:00
66
99
Toya - 2017-11-04 17:55
1KS Ślęza Wrocław
Enea AZS Poznań
2017-11-05 16:00
68
57
Energa Toruń
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2017-11-05 17:00
62
56
TV Toruń -
Artego Bydgoszcz
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2017-11-05 17:00
80
62
Internet - 2017-11-05 16:55
PGE MKK Siedlce
Basket 90 Gdynia
2017-11-05 18:00
77
85
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Artego Bydgoszcz
2017-11-18 17:00
60
80
Enea AZS Poznań
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-11-18 18:15
85
64
TV Com - 2017-11-18 18:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Wisła CanPack Kraków
2017-11-19 18:00
56
64
Basket 90 Gdynia
Widzew Łódź
2017-11-19 18:00
97
62
CCC Polkowice
Energa Toruń
TV | 2017-11-19 19:00
70
50
TVP Wrocław - 2017-11-18 18:50
PGE MKK Siedlce
77  :  85 (19:24, 23:20, 20:26, 15:15)
Basket 90 Gdynia
Etap I - 8 kolejka | 05.11.2017 18:00
Sędziowie: Arnauld Kom Njilo, Marcin Bieńkowski, Adrian Szczotka | Komisarz: Tomasz Konczewski

PGE MKK Siedlce

Trener: Teodor Mollov. Asystent: Teochar Mollov

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Dominika Paczóska DNP                                   
5 Wiktorija Kondus 2 14:021/5 20.00/1 0.01/6 16.7   3 4 7   2   1 1     4 -14
6 Katarzyna Trzeciak 17 35:014/9 44.42/5 40.06/14 42.93/4 75.0  3 3 1 2 8 3 3     12 -4
7 Tetiana Gajw DNP                                   
9 Oksana Mołłowa 23 37:498/10 80.01/3 33.39/13 69.24/4 100.04 5 9 2 4 8 4   1   27 -6
10 Magdalena Parysek-Bochniak 10 30:043/8 37.5   3/8 37.54/4 100.0  3 3 2 4 3 1       9 -16
13 Kristina Alikina 10 29:113/10 30.0   3/10 30.04/7 57.11 3 4 3   6 1 2   1 8 -15
15 Magdalena Mołłov DNP                                   
16 Paulina Żukowska 9 18:373/7 42.9   3/7 42.93/4 75.0  2 2   2 2 1       5 14
17 Wiktorija Szmatowa 2 10:401/2 50.0   1/2 50.0         1             2 -8
20 Agata Stępień 4 16:222/2 100.00/2 0.02/4 50.0   1   1 1 2           4 8
42 Samantha Lapszynski 0 08:140/3 0.0   0/3 0.0   1   1   1           -2 1
Drużyna 5 4 9   1
Suma 77 200:00 25/56 44,6 3/11 27,3 28/67 41,8 18/23 78,3 10 20 30 10 17 27 11 6 1 1 69  

Basket 90 Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Victoria Jankoska 26 33:565/7 71.44/8 50.09/15 60.04/6 66.7  3 3 1 2 6 3 2     21 18
5 Jelena Škerović 5 17:461/2 50.01/2 50.02/4 50.0   1 5 6 3 2   1       11 -7
6 Aneta Kotnis 4 03:13   1/2 50.01/2 50.01/2 50.0        2 1         2 -11
9 Kamila Podgórna 3 07:421/1 100.00/1 0.01/2 50.01/1 100.0          1         2 -7
11 Aldona Morawiec 4 19:021/4 25.0   1/4 25.02/2 100.0  1 1 2 3 2 2 1     3 6
13 Anna Makurat 14 32:144/6 66.72/3 66.76/9 66.7     4 4 2 5   3       14 18
20 Jowita Ossowska DNP                                   
21 Anna Jakubiuk 0 09:200/4 0.0   0/4 0.0   1   1 1 2           -2 -4
22 Amalia Rembiszewska 0 13:310/1 0.00/1 0.00/2 0.0     4 4   2       1   3 4
24 Sofija Aleksandravicius 11 29:244/11 36.4   4/11 36.43/4 75.02 4 6 1 4 3 3 1     8 3
28 Kristine Vitola 18 33:528/11 72.7   8/11 72.72/3 66.74 6 10 2 5 4 3 3   1 26 20
Drużyna 2 1 3   1
Suma 85 200:00 24/47 51,1 8/17 47,1 32/64 50 13/18 72,2 8 27 35 12 27 17 15 7 1 1 88  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka