Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Basket 90 Gdynia
2018-01-31 17:00
70
98
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-02-03 17:00
65
77
TV Proart - 2018-02-03 00:00
Widzew Łódź
PGE MKK Siedlce
TV | 2018-02-03 18:00
76
73
Toya - 2018-02-03 17:55
Energa Toruń
1KS Ślęza Wrocław
2018-02-03 18:00
72
49
Enea AZS Poznań
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2018-02-04 18:00
80
97
TV Com - 2018-02-03 18:00
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
TV | 2018-02-04 19:00
81
71
TVP Wrocław -
Enea AZS Poznań
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2018-02-17 18:15
66
80
TV Com - 2018-02-17 18:00
1KS Ślęza Wrocław
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2018-02-18 16:00
82
63
Echo24 -
PGE MKK Siedlce
Energa Toruń
2018-02-18 16:00
59
61
Artego Bydgoszcz
Basket 90 Gdynia
TV | 2018-02-18 17:00
92
85
YouTube - 2018-02-17 00:00
Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
2018-02-18 17:00
64
69
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2018-02-18 18:00
66
77
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
PGE MKK Siedlce
TV | 2018-02-21 18:00
77
74
TV Proart - 2018-02-21 17:55
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2018-02-21 18:00
73
75
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-02-21 19:00
71
62
TVP Wrocław - 2018-02-21 18:50
Enea AZS Poznań
Artego Bydgoszcz
TV | 2018-02-21 20:00
48
68
TV Com - 2018-02-21 19:55
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2018-02-24 18:00
69
79
Widzew Łódź
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2018-02-24 18:00
74
73
Toya - 2018-02-24 17:55
Artego Bydgoszcz
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2018-02-25 17:00
86
55
YouTube - 2018-02-25 16:55
PGE MKK Siedlce
CCC Polkowice
2018-02-25 17:00
65
102
1KS Ślęza Wrocław
Basket 90 Gdynia
NA ŻYWO | Kwarta IV | 01:38
82
78
Wisła CanPack Kraków
Enea AZS Poznań
2018-02-26 18:00
--
--
Energa Toruń
Widzew Łódź
2018-02-27 19:00
--
--
1KS Ślęza Wrocław
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2018-02-28 18:00
--
--
Echo24 - 2018-02-28 17:55
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.
79  :  68 (15:20, 23:15, 18:20, 23:13)
PGE MKK Siedlce
Etap I - 11 kolejka | 03.12.2017 18:00
Sędziowie: Roman Putyra, Łukasz Jankowski, Maciej Dębowski | Komisarz: Grzegorz Ziemblicki

InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Miah Spencer 5 31:491/5 20.01/2 50.02/7 28.6     4 4 8 3 2 2 3   1 13 9
7 Julija Rytsikowa 11 24:201/2 50.02/6 33.33/8 37.53/3 100.02 1 3   4 1 1 1     9 13
9 Annamaria Prezelj 11 29:441/6 16.73/8 37.54/14 28.6   1 1 2 3 2 1 1 2     7 7
11 Beata Jaworska DNP                                   
13 Jagoda Szczęsna DNP                                   
15 Aleksandra Pawlak 3 25:580/2 0.01/2 50.01/4 25.0   1 3 4 2 1     1     7 13
20 Magdalena Szajtauer 2 17:101/3 33.30/1 0.01/4 25.0     3 3   1     1     3 -5
21 Paulina Misiek 15 31:326/7 85.71/4 25.07/11 63.6   3 1 4 3 1 1 4       14 6
22 Daria Stelmach 0 02:35   0/1 0.00/1 0.0   1   1   2           0 -2
30 Carolyn Swords 32 36:5213/17 76.5   13/17 76.56/6 100.06 3 9 4 3 8 2 1 1   41 14
Drużyna          
Suma 79 200:00 23/42 54,8 8/24 33,3 31/66 47 9/9 100 14 16 30 20 17 13 10 9 1 1 94  

PGE MKK Siedlce

Trener: Teodor Mollov. Asystent: Teochar Mollov

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Wiktorija Kondus DNP                                   
6 Katarzyna Trzeciak 7 39:401/4 25.00/2 0.01/6 16.75/8 62.51 6 7 5 3 6 3 1     9 -11
7 Tetiana Gajw 5 04:261/1 100.01/1 100.02/2 100.0         1             6 -2
9 Oksana Mołłowa 20 38:325/9 55.62/3 66.77/12 58.34/8 50.03 1 4 3   6 3       15 -5
10 Magdalena Parysek-Bochniak 14 40:007/14 50.0   7/14 50.0   1 3 4 4 1 2 3 1     13 -11
11 Katarzyna Artych DNP                                   
13 Kristina Alikina 12 40:005/6 83.3   5/6 83.32/2 100.03 4 7 4 1 2         22 -11
16 Paulina Żukowska 6 18:423/7 42.9   3/7 42.9   1   1 3 4 1 2       4 -10
20 Agata Stępień DNP                                   
42 Samantha Lapszynski 4 18:402/4 50.0   2/4 50.0   2 7 9 2 3   3 1 1 1 12 -5
Drużyna       1  
Suma 68 200:00 24/45 53,3 3/6 50 27/51 52,9 11/18 61,1 11 21 32 22 12 17 14 3 1 1 81  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka