Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Basket 90 Gdynia
2018-01-31 17:00
70
98
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-02-03 17:00
65
77
TV Proart - 2018-02-03 00:00
Widzew Łódź
PGE MKK Siedlce
TV | 2018-02-03 18:00
76
73
Toya - 2018-02-03 17:55
Energa Toruń
1KS Ślęza Wrocław
2018-02-03 18:00
72
49
Enea AZS Poznań
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2018-02-04 18:00
80
97
TV Com - 2018-02-03 18:00
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
TV | 2018-02-04 19:00
81
71
TVP Wrocław -
Enea AZS Poznań
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2018-02-17 18:15
66
80
TV Com - 2018-02-17 18:00
1KS Ślęza Wrocław
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2018-02-18 16:00
82
63
Echo24 -
PGE MKK Siedlce
Energa Toruń
2018-02-18 16:00
59
61
Artego Bydgoszcz
Basket 90 Gdynia
TV | 2018-02-18 17:00
92
85
YouTube - 2018-02-17 00:00
Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
2018-02-18 17:00
64
69
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2018-02-18 18:00
66
77
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
PGE MKK Siedlce
TV | 2018-02-21 18:00
77
74
TV Proart - 2018-02-21 17:55
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2018-02-21 18:00
73
75
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-02-21 19:00
71
62
TVP Wrocław - 2018-02-21 18:50
Enea AZS Poznań
Artego Bydgoszcz
TV | 2018-02-21 20:00
48
68
TV Com - 2018-02-21 19:55
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2018-02-24 18:00
69
79
Widzew Łódź
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2018-02-24 18:00
74
73
Toya - 2018-02-24 17:55
Artego Bydgoszcz
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2018-02-25 17:00
86
55
YouTube - 2018-02-25 16:55
PGE MKK Siedlce
CCC Polkowice
2018-02-25 17:00
65
102
1KS Ślęza Wrocław
Basket 90 Gdynia
NA ŻYWO | Kwarta IV | 04:34
77
72
Wisła CanPack Kraków
Enea AZS Poznań
2018-02-26 18:00
--
--
Energa Toruń
Widzew Łódź
2018-02-27 19:00
--
--
1KS Ślęza Wrocław
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2018-02-28 18:00
--
--
Echo24 - 2018-02-28 17:55
Widzew Łódź
0  :  0
Basket 90 Gdynia
Etap I - 22 kolejka | 11.03.2018 18:00
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...

Rekordy drużynowe

Widzew Łódź rekord Basket 90 Gdynia
20 celny rzut za 2 31
51 wykonywany rzut za 2 56
50.0000 skuteczność za 2 60.0000
14 celny rzut za 3 13
28 wykonywany rzut za 3 28
53.8000 skuteczność za 3 53.8000
27 celny rzut z gry 40
74 wykonywany rzut za gry 74
46.4000 skuteczność z gry 58.1000
16 celny rzut wolny 17
22 wykonywany rzut wolny 19
100.0000 skuteczność za 1 100.0000
81 punkty 98
17 zbiórki w ataku 22
31 zbiórki w obronie 37
44 zbiórki 51
23 asysty 32
25 faule 27
21 faule wymuszone 21
31 straty 18
12 przechwyty 12
6 bloki 9
6 bloki otrzymane 6
1.9000 asysty/straty 3.6000
1.0000 przechwyty/straty 1.1000
92 eval 146
35 +/- 175

Rekordy zawodników

Widzew Łódź rekord Basket 90 Gdynia
Brandi Harvey-Carr (2400) czas gry Sofija Aleksandravicius (2375)
Kathleen Scheer (8) celny rzut za 2 Sofija Aleksandravicius (9)
Roksana Schmidt (16) wykonywany rzut za 2 Kahleah Copper (17)
Elżbieta Paździerska (100.0000) skuteczność za 2 Amalia Rembiszewska (100.0000)
Julia Drop (5) celny rzut za 3 Kahleah Copper (5)
Julia Drop (8) wykonywany rzut za 3 Victoria Jankoska (10)
Anna Kudelska (100.0000) skuteczność za 3 Amalia Rembiszewska (100.0000)
Kathleen Scheer (9) celny rzut z gry Kahleah Copper (11)
Roksana Schmidt (22) wykonywany rzut za gry Kahleah Copper (21)
Elżbieta Paździerska (83.3000) skuteczność z gry Amalia Rembiszewska (100.0000)
Roksana Schmidt (7) celny rzut wolny Kahleah Copper (11)
Roksana Schmidt (10) wykonywany rzut wolny Kahleah Copper (15)
Wiktoria Zapart (100.0000) skuteczność za 1 Jelena Škerović (100.0000)
Roksana Schmidt (23) punkty Kahleah Copper (37)
Kathleen Scheer (5) zbiórki w ataku Sofija Aleksandravicius (7)
Klaudia Gertchen (9) zbiórki w obronie Sofija Aleksandravicius (11)
Kathleen Scheer (13) zbiórki Sofija Aleksandravicius (13)
Julia Drop (11) asysty Jelena Škerović (11)
Brandi Harvey-Carr (5) faule Kristine Vitola (5)
Roksana Schmidt (11) faule wymuszone Kahleah Copper (12)
Julia Drop (9) straty Anna Makurat (6)
Julia Drop (6) przechwyty Jelena Škerović (3)
Wiktoria Zapart (6) bloki Sofija Aleksandravicius (6)
Julia Drop (2) bloki otrzymane Kahleah Copper (3)
Julia Drop (11.0000) asysty/straty Jelena Škerović (10.0000)
Julia Drop (6.0000) przechwyty/straty Jelena Škerović (3.0000)
Kathleen Scheer (32) eval Sofija Aleksandravicius (35)
Julia Drop (13) +/- Victoria Jankoska (30)
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka