Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Basket 90 Gdynia
2018-01-31 17:00
70
98
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-02-03 17:00
65
77
TV Proart - 2018-02-03 00:00
Widzew Łódź
PGE MKK Siedlce
TV | 2018-02-03 18:00
76
73
Toya - 2018-02-03 17:55
Energa Toruń
1KS Ślęza Wrocław
2018-02-03 18:00
72
49
Enea AZS Poznań
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2018-02-04 18:00
80
97
TV Com - 2018-02-03 18:00
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
TV | 2018-02-04 19:00
81
71
TVP Wrocław -
Enea AZS Poznań
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2018-02-17 18:15
66
80
TV Com - 2018-02-17 18:00
1KS Ślęza Wrocław
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2018-02-18 16:00
82
63
Echo24 -
PGE MKK Siedlce
Energa Toruń
2018-02-18 16:00
59
61
Artego Bydgoszcz
Basket 90 Gdynia
TV | 2018-02-18 17:00
92
85
YouTube - 2018-02-17 00:00
Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
2018-02-18 17:00
64
69
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2018-02-18 18:00
66
77
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
PGE MKK Siedlce
TV | 2018-02-21 18:00
77
74
TV Proart - 2018-02-21 17:55
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2018-02-21 18:00
73
75
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-02-21 19:00
71
62
TVP Wrocław - 2018-02-21 18:50
Enea AZS Poznań
Artego Bydgoszcz
TV | 2018-02-21 20:00
48
68
TV Com - 2018-02-21 19:55
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2018-02-24 18:00
69
79
Widzew Łódź
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2018-02-24 18:00
74
73
Toya - 2018-02-24 17:55
Artego Bydgoszcz
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2018-02-25 17:00
86
55
YouTube - 2018-02-25 16:55
PGE MKK Siedlce
CCC Polkowice
2018-02-25 17:00
65
102
1KS Ślęza Wrocław
Basket 90 Gdynia
NA ŻYWO | Kwarta IV | 01:01
84
78
Wisła CanPack Kraków
Enea AZS Poznań
2018-02-26 18:00
--
--
Energa Toruń
Widzew Łódź
2018-02-27 19:00
--
--
1KS Ślęza Wrocław
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2018-02-28 18:00
--
--
Echo24 - 2018-02-28 17:55
CCC Polkowice
0  :  0
Enea AZS Poznań
Etap I - 26 kolejka | 28.03.2018 18:00
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...

Rekordy drużynowe

CCC Polkowice rekord Enea AZS Poznań
33 celny rzut za 2 24
54 wykonywany rzut za 2 48
68.1000 skuteczność za 2 57.1000
12 celny rzut za 3 10
29 wykonywany rzut za 3 30
63.2000 skuteczność za 3 47.4000
41 celny rzut z gry 31
71 wykonywany rzut za gry 75
60.3000 skuteczność z gry 51.9000
17 celny rzut wolny 19
24 wykonywany rzut wolny 25
90.0000 skuteczność za 1 83.3000
103 punkty 85
16 zbiórki w ataku 16
37 zbiórki w obronie 33
46 zbiórki 47
31 asysty 19
24 faule 24
23 faule wymuszone 21
20 straty 24
17 przechwyty 14
7 bloki 4
6 bloki otrzymane 6
10.0000 asysty/straty 1.7000
3.5000 przechwyty/straty 1.2000
138 eval 104
250 +/- 105

Rekordy zawodników

CCC Polkowice rekord Enea AZS Poznań
Miljana Bojović (2345) czas gry Katarzyna Bednarczyk (2266)
Temitope Fagbenle (13) celny rzut za 2 Jazmine Davis (8)
Temitope Fagbenle (21) wykonywany rzut za 2 Jazmine Davis (16)
Lauren Ervin (100.0000) skuteczność za 2 Alicja Szloser (100.0000)
Elina Dikeoulakou (5) celny rzut za 3 Jazmine Davis (4)
Elina Dikeoulakou (9) wykonywany rzut za 3 Jazmine Davis (10)
Antonija Sandrić (100.0000) skuteczność za 3 Daria Marciniak (100.0000)
Temitope Fagbenle (13) celny rzut z gry Jazmine Davis (11)
Temitope Fagbenle (23) wykonywany rzut za gry Jazmine Davis (22)
Lauren Ervin (100.0000) skuteczność z gry Julia Niemojewska (100.0000)
Alysha Clark (6) celny rzut wolny Jazmine Davis (9)
Alysha Clark (8) wykonywany rzut wolny Jazmine Davis (12)
Angelika Stankiewicz (100.0000) skuteczność za 1 Kateryna Rymarenko (100.0000)
Temitope Fagbenle (29) punkty Jazmine Davis (29)
Temitope Fagbenle (7) zbiórki w ataku Kateryna Rymarenko (6)
Alysha Clark (9) zbiórki w obronie Kateryna Rymarenko (10)
Alysha Clark (12) zbiórki Sidney Cook (13)
Miljana Bojović (9) asysty Katarzyna Bednarczyk (8)
Elina Dikeoulakou (5) faule Jewel Tunstull (5)
Elina Dikeoulakou (9) faule wymuszone Jazmine Davis (8)
Artemis Spanou (5) straty Jazmine Davis (7)
Miljana Bojović (5) przechwyty Julia Niemojewska (4)
Bria Holmes (3) bloki Katarzyna Bednarczyk (2)
Artemis Spanou (4) bloki otrzymane Aleksandra Parzeńska (3)
Weronika Gajda (8.0000) asysty/straty Katarzyna Bednarczyk (4.0000)
Antonija Sandrić (3.0000) przechwyty/straty Janae Smith (3.0000)
Temitope Fagbenle (32) eval Jazmine Davis (29)
Artemis Spanou (36) +/- Kateryna Rymarenko (24)
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka