Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-10-15 19:00
67
80
TVP Wrocław - 2017-10-15 18:50
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-10-21 18:00
71
72
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-10-21 18:00
58
64
Wisła CanPack Kraków
Basket 90 Gdynia
2017-10-22 15:30
73
63
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
2017-10-22 17:00
67
76
Artego Bydgoszcz
Enea AZS Poznań
TV | 2017-10-22 17:00
79
72
Internet - 2017-10-21 00:00
Widzew Łódź
Energa Toruń
TV | 2017-10-22 18:00
63
75
TV Toya - 2017-10-22 17:55
Enea AZS Poznań
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-10-27 18:30
45
90
TV Com - 2017-10-27 18:15
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Widzew Łódź
TV | 2017-10-28 17:00
93
74
TV Proart - 2017-10-28 00:00
CCC Polkowice
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-10-28 19:00
87
66
Internet - 2017-10-28 18:50
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-10-29 18:00
76
74
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
Artego Bydgoszcz
2017-10-29 18:00
58
73
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-10-30 18:00
58
62
Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2017-11-04 15:30
75
66
Widzew Łódź
CCC Polkowice
TV | 2017-11-04 18:00
66
99
Toya - 2017-11-04 17:55
1KS Ślęza Wrocław
Enea AZS Poznań
2017-11-05 16:00
68
57
Energa Toruń
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2017-11-05 17:00
62
56
TV Toruń -
Artego Bydgoszcz
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2017-11-05 17:00
80
62
Internet - 2017-11-05 16:55
PGE MKK Siedlce
Basket 90 Gdynia
2017-11-05 18:00
77
85
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Artego Bydgoszcz
2017-11-18 17:00
60
80
Enea AZS Poznań
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-11-18 18:15
85
64
TV Com - 2017-11-18 18:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Wisła CanPack Kraków
2017-11-19 18:00
56
64
Basket 90 Gdynia
Widzew Łódź
2017-11-19 18:00
97
62
CCC Polkowice
Energa Toruń
TV | 2017-11-19 19:00
70
50
TVP Wrocław - 2017-11-18 18:50

Kariera zawodniczki w Polsce

  • 2017/2018 - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin (BLK)
  • 2016/2017 - MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski (U22K)
  • 2016/2017 - MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski (1LK)
  • 2016/2017 - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin (BLK)
  • 2015/2016 - Pszczółka AZS UMCS II Lublin (1LK)
  • 2015/2016 - Pszczółka AZS UMCS Lublin (TBLK)
  • 2014/2015 - AZS UMCS II Lublin (1LK)
  • 2014/2015 - AZS UMCS Lublin (TBLK)
  • 2013/2014 - Pszczółka AZS UMCS Lublin (1LK)
  • 2011/2012 - Lubelskie (OOM Dz)

O zawodniczce

Statystyki sumy

sezon drużyna m s5 min pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
% % % % % a o s
Basket Liga Kobiet
2016/2017 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 4 0 06:57 1 100.0 1 1 2 2 2 3
2015/2016 Pszczółka AZS UMCS Lublin 3 0 04:40 1 1 2 1 6
2014/2015 AZS UMCS Lublin 2 0 04:11
Puchar Polski Kobiet
2013/2014 Pszczółka AZS UMCS Lublin 1 0 01:13 3 100.0 100.0 3 1

Statystyki średnie

sezon drużyna m s5 min pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c/w c/w c/w c/w a o s
Basket Liga Kobiet
2016/2017 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 4 01:44 0.3 / / / 0.3/0.3 0.30 0.30 0.50 0.5 0.50 0.8
2015/2016 Pszczółka AZS UMCS Lublin 3 01:33 /0.3 / /0.3 / 0.30 0.30 0.70 0.3 2.0
2014/2015 AZS UMCS Lublin 2 02:05 / / / /
Puchar Polski Kobiet
2013/2014 Pszczółka AZS UMCS Lublin 1 01:13 3.0 / 1.0/1.0 1.0/1.0 / 3.0 1.0
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka